Granada – Valladolid 1:1 (koniec) | Real Madryt – Real Betis 3:1 (koniec) | FC Barcelona – Levante 1:0 (koniec)
Valencia – Malaga 5:1 (koniec)
Granada CF
1:1 (0:0)
Real Valladolid
Sobota 20.04.2013, 16:00 • Los Carmenes • Hiszpańska LaLiga

To wszystkie doniesienia z tego spotkania. Zapraszamy na kolejne transmisje tekstowe w serwisie www.lajfy.com (17:50:52)

Druga połowa przyniosła mnóstwo emocji. W 59 minucie piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Ebert, natomiast w 73 minucie wreszcie swoją szansę wykorzystał El Arabi. Granda walczyła o zwycięstwo, jednak kolejne akcje nie przyniosły decydującego ciosu.

Carlos Delgado Ferreiro kończy mecz!

90+2
    Szansę zwietrzyli jeszcze goście, czujny Roberto w swojej bramce.

90
    Trzy minuty doliczone przez arbitra.

90
    Diego Buonanotte na znakomitej pozycji, uderza, jednak obrońcy w ostatniej chwili blokują jego strzał!

88
    El Arabi głową, również niecelnie. Gospodarze wyraźnie chcą wygrać, ale pozostało im już naprawdę mało czasu.

88
    Znów Aranda przed szansą, piłka na aucie bramkowym.

87
    Nolito dogrywa w pole karne, tam lepsi obrońcy Valladolid.

86
    Tym razem Aranda złapany na spalonym.

85
    Zmiana w drużynie Real Valladolid: z boiska schodzi Larsson, na boisko wchodzi Ramos.

83
    Zaostrzyła się gra w ostatnich minutach meczu.

80
    Rzut wolny dla Granady, Diego Mainz strzela głową, centymetry od słupka bramki Jaime'a!

79
    Granada ciągle atakuje, czujni obrońcy gości.

77
    Zmiana w drużynie Granada CF: z boiska schodzi Ighalo, na boisko wchodzi Aranda.

76
    Zmiana w drużynie Real Valladolid: z boiska schodzi Oscar, na boisko wchodzi Sastre.

75
    Znacznie więcej emocji w drugiej połowie. Przed nami ostatni kwadrans meczu, czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

73
    Gol dla Granady!
    Co nie udało się wcześniej, udało się teraz! Doskonale dośrodkował Buonanotte, a głową bramkarza gości pokonał EL ARABI! Mamy remis!