RCD Espanyol – Granada 0:1 (koniec) | Malaga – Getafe 2:1 (koniec) | Valladolid – Sevilla 1:1 (koniec)
Sociedad – Valencia 4:2 (koniec)
Malaga CF
2:1 (1:0)
Getafe CF
Niedziela 28.04.2013, 17:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Hiszpańska LaLiga

Malaga wygrywa w 33. kolejce La Ligi z Getafe 2:1! Goście starali się jeszcze wyrównać pod koniec spotkania, ale Malaga była dzisiaj po prostu lepsza. Mecz raczej nie zachwycał, ale w lidze hiszpańskiej można liczyć na bramki. Zapraszamy do innych relacji na lajfy.com! (18:56:18)

90+5
    Sędzia nie decyduje się jeszcze kończyć tego spotkania. Jednak daleki wykop Codiny i mamy ostatni gwizdek w dzisiejszym meczu.

90+4
    Na koniec Sarabia zgarnia jeszcze żółty kartonik.

90+3
    Joaquin marnuje świetną okazję na podwyższenie wyniku! A tak, to tylko Codina rozpocznie od własnej bramki.

90+2
    Rzut wolny dla Getafe i chyba wszyscy zawodnicy wbiegają w pole karne szukać swojej okazji.

90+1
    Sędzia dolicza aż 4 minuty. O tyle dłużej Malaga będzie broniła wyniku.

90
    Teraz dobra akcja Malagi i mamy korner dla gospodarzy.

89
    Malaga utrzymuje piłkę na swojej połowie kradnąc parę sekund, co przynosi efekt.

88
    Camacho również zostaje wpisany do notesu sędziego.

88
    Leon marnuje kolejną akcję gości. Ciekawe, czy zdołają odrobić straty i doprowadzić przynajmniej do remisu.

87
    Castro postanowił uderzyć, ale jego strzał także nie znajduje drogi do siatki! Getafe atakuje w ostatnich minutach coraz mocniej.

86
    Z narożnika rozpocznie Getafe. Krótko jednak potem złe zagranie na głowy.

85
    Boisko opuszcza strzelec gola – Santa Cruz. W jego miejsce Joaquin.

84
    Wracamy do gry. Kolejny faul, tym razem pretensje do sędziego ma Duda.

83
    Wciąż opatrywany jest zawodnik Malagi. Gracz został brzydko kopnięty w goleń.

82
    Gwizdy na stadionie, na boisku leży poszkodowany Sanchez.

81
    Gwizdek sędziego, po tym jak Valera zbyt wcześnie wybiegł za obrońców i został złapany w pułapkę ofsajdową.

79
    Rzut rożny dla Getafe. W ostratnich minutach goście zdecydowanie zabrali się za siebie.