Eintracht – Düsseldorf 3:1 (koniec) | Hannover – Mainz 2:2 (koniec) | 1. FC Nurnberg – Bayer 0:2 (koniec)
Stuttgart – Fürth 0:2 (koniec) | Werder – Hoffenheim 2:2 (koniec) | Borussia D. – Bayern 1:1 (koniec)
Werder Brema
2:2 (2:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 04.05.2013, 15:30 • Weserstadion (Bremen) • Niemiecka Bundesliga

Takiego scenariusza nikt się nie spodziewał. Werder, który kontrolował grę traci zwyciestwo w ostanich 5 minutach. Katem gospdoarzy został Schipplock, który wchodząc z ławki zdobył dwa cenne gole. (17:24:47)

90 +1
    Aut dla gości na wysokości pola karnego Werderu.

90
    Sędzia doliczył 3 minuty.

90
    Gol dla Hoffenheimu!
    SCHIPPLOCK zdobywa swoją drugą bramkę dla Hoffenheim i ucisza teraz stadion w Bremie.

86
    Kontaktowy gol dla Hoffenheim. Bramkę po mocnym uderzeniu w polu karnym zdobył SCHIPPLOCK

85
    Ostatnia zmiana w Werderze. Z boiska schoidzi Kroos, a za niego wszedł Lukimya.

84
    Uderzenie De Bruyne wysoko nad bramką

82
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Za Ignjovskiego wchodzi Schmitz.

81
    Wyśmienita akcja Hunta, który przedarł się w pole karne lecz strzał minął minimalnie bramkę gości

79
    Schipplock ukarany żółta kartką

79
    Selassie wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

76
    Ostatnia zmiana w Hoffenheim. Za Weisa wszedł Camargo.

74
    Pierwsza zmiana w Werderze. Boisko opuścił Fritz, a w jego miejsce pojawił się Selassie.

73
    Vestergaard ukarany żółtą kartką

71
    Firmino fauluje teraz Bargfrede.

69
    W drugiej połowie siadło tempo tego spotkania. Werder czeka na Hoffenheim i próbuje atakować z kontry.

66
    Zmiana w zespole gości. Za Rudego wchodzi Schipplock

65
    Szybka kontra w wykonaniu Werderu. Od środka boiska szedł z piłką De Bruyne i zdecydował się na strzał w polu karnym, ale piłka minimalnie minęła bramkę Casteelsa.

64
    Faul Fritza na Rudym i od rzutu wolnego rozpoczną goście.

61
    Corner dla Werderu.

60
    Na strzał z około 30 metrów zdecydował się De Bruyne lecz uderzył nie celnie.

57
    Kroos ukarany żółtą kartką

55
    Szansa przed Werderem lecz uderzenie De Bruyna zablokowane przez obrońcę gości.

53
    Strata Werderu na połowie Hoffenheim i z kontrą ruszają goście.

51
    Rzut wolny dla gości.

50
    Wrzutka z lewej strony w pole karne Hoffenheim, ale z łatwością poradzili sobie obrońcy gości wybijając piłkę na aut.

47
    Główkował po rzucie rożnym Fritz, ale obok bramki przeleciała piłka.

47
    Rzut rożny dla Werderu.

46
    Na spalonym złapany Salihović.

46

Zmiana w zespole gości. W drugiej połowie na placu gry zobaczymy Ludwiga, który wszedł za Johnsona.

Werder Brema po pierwszej połowie prowadzi 2:0 po golach Hunta oraz De Bruyne. Gospodarze kontrolują grę na boisku i pewnie dążą do zgarnięcia cennych 3 punktów w tym meczu.

45+1
    Fritz ukarany żółtym kartonikiem.

45
    Arbiter dolicza 3 minuty do pierwszej połowy.

43
    Strzał Ignjovskiego poszybował wyosko nad bramką gości.

40
    Opatrywany na boisku leży jeden z zawodników Werderu.

39
    Niesamowita sytuacja pod polem karnym gości. Do piłki wyszedł bramkarz Hoffenheim, żeby ją wybić lecz trafił w głowę Hunta a ten nietrafia na pusta bramkę!!!

37
    Uderzenie De Bruyne zablokowane przez Becka.

34
    Firmino chciał teraz wymusić rzut karny i ma szczęście, że sędzia nie pokazał mu żółtej kartki za symulację.

33
    Beck faulowany w narożniku pola karnego Werderu.

32
    Zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu rożneo i piłka w posiadaniu bramkarze Werderu.

30
    Corner dla gości

28
    Najlepsza okazja dla gości. Firmino dostał podanie ze środka boiska i wyszedł sam na sam z Mielitzem lecz górą okazał się golkiper gospodarzy.

27
    Strzał Firmino z dalekiej odległości pewnie broni Mielitz.

26
    Thesker ratuję zespół przed groźną akcją Werderu wybijając piłkę na aut.

24
    Gol dla Werderu!
    Świetna akcja z prawej strony pola karnego Petersena, który zagrał przed bramkę do DE BRYUNE, a ten strzałem po ziemi pokonał Casteelsa.

21
    Salihović złapany na ofsajdzie.

20
    Zbyt lekki strzał, żeby pokonać Casteelsa.

19
    Hunt faulowany przed polem karnym i szansa dla Werderu na podwyższenie wyniku.

18
    Główkował Salihović, ale minimalnie nad bramką Mielitza.

18
    Corner dla Hoffenheim.

17
    Za mocne podanie De Bruyne do Hunta i od bramki rozpocznie golkiper gości.

16
    Wielkimi brawami teraz nagrodzony został Hunt, który dryblingiem ominął dwóch zawodników gości.

14
    Rzut wolny dla gości, ale uderzenie Salihovicia wysoko nad bramką Werderu.

13
    Ależ teraz błąd golkipera Werderu. Słońce pewnie go oślepiło bo nie złapał piłki i futbolówkę z pustej bramki wybija obrońca gospodarzy.

10
    Na spalonym złapany De Bruyne.

9
    Dośrodkowanie w pole karne Hoffenheim pewnie piłkę łapie Casteels.

7
    Volland nie przepisowo atakuje Hunta i od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

6
    Faulowany Prodl pod swoim polem karnym

4
    Aut na wysokości pola karnego Mielitza.

3
    W ataku goście pod polem karnym Werderu szarżował Volland, ale stracił piłkę przez jednego z obrońców gospodarzy.