AS Nancy – Bastia 1:2 (koniec) | Saint-Étienne – Olympique 2:0 (koniec) | Évian TG – Valenciennes 2:0 (koniec)
Sochaux – Toulouse 1:2 (koniec) | Montpellier – Lille 0:0 (koniec) | PSG – Brest 3:1 (koniec)
Reims – Lorient 1:0 (koniec) | Rennes – Ajaccio 1:1 (koniec) | Troyes – Bordeaux 1:0 (koniec)
Stade Rennes
1:1 (1:1)
AC Ajaccio
Sobota 18.05.2013, 21:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Sędzia używa gwizdka po raz ostatni i dobrze, bo poziom w drugiej połowie zasługiwał na gwizdy, jakie pożegnały piłkarzy obu ekip po zakończonym spotkaniu. Choć przez większość meczu gospodarze dominowali to wynik pozostał taki, jak po pierwszej połowie – 1:1. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy jutro na lajfy.com! (22:57:37)

90+3
    Pitroipa utyka, ale jakoś jeszcze daje radę chodzić. W sumie inni piłkarze też już tylko chodzą po boisku.

90+1
    Belghazouani fauluje rywala, otrzymuje żółtą kartkę i naraża swój zespół na zagrożenie z rzutu wolnego.

90
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Ciekawe, czy piłkarzom spodobało się aż tak długie przedłużenie.

89
    Świeży S.Diarra postanowił wziąć akcję na swoje barki i wbiegł w pole karne gospodarzy. Jego ostatnie podanie ląduje pod nogą obrońcy.

88
    Fatalna końcówka spotkania, dużo fauli, sporo strat. Gracze nie kwapią się do zaatakowania przeciwnika.

87
    I kolejna kartka. Erding także wpisuje się do notesu sędziego.

85
    Pitroipa opuszcza boisko w asyście lekarzy, którzy teraz spróbują postawic go na nogi poza linią boczną.

84
    Kolejny kartonik, tym razem ukarany zostaje André po brzydkim wejściu w nogi przeciwnika.

83
    Ładny strzał z dystansu gracza drużyny z Rennes, który jednak przelatuje kilka metrów od słupka.

81
    Zybar ukarany drugą żółtą kartką w tym meczu i mamy rzut wolny dla Stade.

80
    Co chwila nastepują przerwy w grze, zawodnikom jakby się już nie chciało nawet biegać po murawie.

78
    Ostatnia zmiana w Ajaccio: Delort za Sammaritano.

77
    Znów przed szansą Erding, długie zagranie przez całą połowę Ajaccio i napastnik nie zdołał opanować piłki zaraz przed golkiperem gości.

76
    Przewinienie S.Diarry i mamy szybko rozegrany rzut wolny dla miejscowych.

75
    Apam nie zdołał przedrzeć się przez obronę Ajaccio. Wciąż bezskutecznie atakują gospodarze.

73
    Mało brakowało i błąd obrońcy wykorzystałby Erding. Nic z tego i piłkę przejmuje Ochoa.

72
    Nudno zrobiło się na Stade de la Route de Lorient, czekamy na groźniejsze ataki którejś z drużyn.

70
    Napór gospodarzy wciąż nie przynosi efektów, nastepuje wycofanie piłki a kibice zaczynają bić brawo po każdym podaniu.