Legia – Lech P. 1:0 (koniec) | Podbeskidzie – Piast 1:2 (koniec) | Górnik Z. – Polonia W. 0:4 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:2 (1:0)
Piast Gliwice
Sobota 18.05.2013, 15:45 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • PKO Ekstraklasa

Piast Gliwice po dobrej drugiej połowie zwycięża w Bielsku Białej z Podbeskidziem 2:1. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie lajfy.com! (17:38:38)

90+2
    Podgórski na spalonym.

90+1
    Zablokowane dośrodkowanie Docekala, rzut rożny dla gliwiczan.

89
    Paweł Raczkowski dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry drugiej części meczu.

88
    Niedokładne podanie i od bramki grę wznowi Trela.

87
    Ależ sytuację zmarnował teraz Telichowski! Podanie na 3 metr, Telichowski ma przed sobą bramkę i zaskoczonego Trelę. Telichowski fatalnie chybił....

86
    Izvolt ukarany żółtym kartonikiem za faul na zawodniku Piasta.

84
    Rzut rożny dla Podbeskidzia.

83
    Rzut wolny dla Piasta na połowie Podbeskidzia.

81
    Podbeskidzie już zrezygnowane, piłkarze Michniewicza chyba pogodzili się już z porażką.

80
    Gol dla Piasta!
    Ładnie Izvolt zabrał piłkę Łatce, podał do ROBAKA, który w sytuacji sam na sam pokonał Zajaca i wyprowadził Piasta na prowadzenie!

79
    Docekal ładnie przyjął piłkę, ale szybko ją stracił.

77
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko Biała: z boiska schodzi Chmiel, na boisko wchodzi Deja.

76
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Cicman, na boisko wchodzi Izvolt.

75
    Zbozień faulował Wodeckiego, bez kartki.

74
    Malinowski dośrodkowywał futbolówkę płasko wzdłuż bramki, ale w ostatniej chwili na rzut rożny piłkę wybił Matras.

73
    Chmiel uderza płasko z dystansu, ale pewnie broni Trela.

71
    Uderzenie Podgórskiego z dystansu... "na wiwat!"

70
    Podbeskidzie zupełnie inaczej wygląda w drugiej połowie. Z taką grą nie ma szans na utrzymanie.