AS Nancy – Bastia 1:2 (koniec) | Saint-Étienne – Olympique 2:0 (koniec) | Évian TG – Valenciennes 2:0 (koniec)
Sochaux – Toulouse 1:2 (koniec) | Montpellier – Lille 0:0 (koniec) | PSG – Brest 3:1 (koniec)
Reims – Lorient 1:0 (koniec) | Rennes – Ajaccio 1:1 (koniec) | Troyes – Bordeaux 1:0 (koniec)
Stade de Reims
1:0 (1:0)
FC Lorient
Sobota 18.05.2013, 21:00 • Stade Auguste-Delaune II (Reims) • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Koniec meczu! Po 90. minutach Reims wygrało z Lorient 1:0 po bramce Krychowiaka z 33. minuty, który wykorzystał jedenastkę podyktowaną na Diego. Mecz odbywał się w słabym tempie co nie podobało się kibicom drużyny gospodarzy.

90+3
    Uderzenie Glombarda zablokowane przez Le Lana.

90+2
    Gospodarze grają na czas co nie podoba się piłkarzom gości.

90+1
    Sędzia dolicza 3. minuty do regulaminowych 90.

89
    Krychowiak faulowany w środku pola.

87
    Żółtą kartką został ukarany Robert.

85
    Zmiana też w Lorient. Za Bace wchodzi Pedrinho.

83
    Złe zagranie Giuly'ego i od bramki rozpocznie Agassa.

81
    Ostatnia zmiana w ekipie Reims. Za środkowego pomocnika Ramare wchodzi Ca.

79
    Złe dośrodkowanie Jouffre i piłkę pewnie łapie Agassa.

77
    Na spalonym złapany został napastnik Lorient.

76
    Pierwsza groźna akcja Lorient. Monnet-Paquet przyjął piłkę na 16. metrze, obrócił się z obrońcą na plecach i uderzył, ale piłka minimalnie minęła bramkę Reims.