Ajaccio – Nice 0:2 (koniec) | Bastia – Sochaux 0:0 (koniec) | Bordeaux – Évian TG 2:1 (koniec)
Brest – AS Nancy 1:2 (koniec) | Lille – Saint-Étienne 1:1 (koniec) | Lorient – PSG 1:3 (koniec)
Lyon – Rennes 2:0 (koniec) | Olympique – Reims 0:0 (koniec) | Toulouse – Montpellier 2:0 (koniec)
Valenciennes – Troyes 2:1 (koniec)
AC Ajaccio
0:2 (0:0)
OGC Nice
Niedziela 26.05.2013, 21:00 • Stade François Coty (Ajaccio) • Francuska Ligue 1 Uber Eats

W drugiej połowie zespół Nicei udowodnił swoją wyższość i po bramkach Cvitniacha i Bautheaca wygrał 2:0. Gościom w napoczęciu niżej notowanego rywala pomógł fatalny błąd Felipe Saada w 50 minucie po którym bramkę zdobył Cvitaniach. Od tego momentu Nicea spokojnie kontrolowała przebieg spotkania od czasu do czasu zapuszczając się pod bramkę Ochoy. Po jednej z takich akcji na 2:0 podwyższył Bautheac i goście odnieśli zasłużone zwycięstwo, dzięki któremu i korzystnym wynikom w innych spotkaniach wskakują na 4 miejsce i wywalczają miejsce premiujące awansem do Ligi Europy.
    Graczem spotkania wybrany zostaje Bautheac, który prócz bramki był niezwykle groźny pod bramką Ajaccio.
    Dziękuje za uwagę. (23:05:04)

90+1
    Na boisku od paru minut nie dzieje się nic ciekawego. Goście cofnięci na własnej połowie czekają na końcowy gwizdek, gospodarze może by chcieli, ale nie są w stanie stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką Ospiny.

90
    Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

86
    Druga zmiana w Nicea. I ponownie z boiska schodzi strzelec bramki tym razem pierwszej. W miejsce Cvitanicha na placu gry pojawia się Bahoken.

83
    Z dystansu uderzył Traore,ale ponad bramką Ochoy.

81
    Na spalonym złapany Belghazouani.

79
    Po chwili zmiana w zespole Nice. W miejsce strzelca drugiego gola Bautheaca, na boisko wszedł Diaz.

78
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Z boiska schodzi Andre, a pojawia się na nim Pierazzi.

77
    Gol dla Nice!
    Bramkę zdobył BAUTHEAC.

Piłkę na lewym skrzydle otrzymał wbiegający Kolodziejczak, obrońca gości zagrał ostrą piłkę po ziemi na 5 metr, tam stał niepilnowany BAUTHEAC, który uderzył z pierwszej piłki i ta między nogami Ochoy wylądowała w bramce!

76
    Druga zmiana w Ajaccio. Plac gry opuszcza Cavalli, a pojawia się na nim Frédéric Sammaritano.

74
    Niezłe uderzenie z lewej strony pola karnego Diarry, ale dobrą interwencją popisuje się Ospina.

70
    Pierwsze zmiana w Ajaccio. Z boiska schodzi Delort, a w jego miejsce wchodzi Sigamary Diarra.

69
    Cvitanich brzydko fauluje Mosstefe i zostaje ukarany przez sędziego żółtą kartką.

68
    I kolejne złe dośrodkowanie tym razem z prawego skrzydła Andre i znów bez problemu piłkę łapie Ospina.

67
    Ładna akcja gospodarzy zakończona dośrodkowaniem z lewego skrzydła, ale znowu zbyt głębokim i ponownie piłka ląduje w rękach Ospiny.

65
    Obrońcy gości powstrzymują rajdującego prawym skrzydłem Andre.

62
    Rożny dla Ajaccio. Dośrodkowanie na 5 metr, ale z bramki wychodzi Ospina i łapie piłkę w ręce.