Ajaccio – Nice 0:2 (koniec) | Bastia – Sochaux 0:0 (koniec) | Bordeaux – Évian TG 2:1 (koniec)
Brest – AS Nancy 1:2 (koniec) | Lille – Saint-Étienne 1:1 (koniec) | Lorient – PSG 1:3 (koniec)
Lyon – Rennes 2:0 (koniec) | Olympique – Reims 0:0 (koniec) | Toulouse – Montpellier 2:0 (koniec)
Valenciennes – Troyes 2:1 (koniec)
Lille OSC
1:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Niedziela 26.05.2013, 21:00 • Grand Stade Lille Métropole, Lille • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Mecz, mimo optycznej przewagi Lille, kończy się remisem 1:1, który tak na prawdę nie zadowala żadnej z drużyn.
    Z takiego rezultatu cieszą się w Nicei, bowiem ekipa z tego miasta, po wygranej w Ajaccio – "wskakuje" do Ligi Europejskiej.
    Saint-Étienne kończy pechowo, na 5. miejscu, natomiast dzisiejsi gospodarze na 6. pozycji.
    Graczem dzisiejszego meczu wybieramy Rio Mavubę, którego postawa w środku pola, pozwoliła stworzyć znaczną przewagę ekipie LOSC.
    Dziękujemy za wspólne chwile z Ligue 1 i zapraszamy na więcej! (23:00:58)

90+3
    Payet wrzuca na De Melo, ale jego strzał pozostawia wiele do życzenia. Piłka przelatuje bowiem nad bramką.
    A do końca bardzo niewiele czasu.

90+2
    Perrin faulowany w walce powietrznej przez De Melo. Zaczyna Ruffier.

90+1
    Aubameyang naciska bramkarza, ale ten jest szybszy i rozpoczyna się kolejny atak Lille.

Sędzia dolicza aż 4 minuty do czasu podstawowego.

90
    Digne wbija piłkę w pole karne. Trudno przypuszczać, co to w zamiarze było, ale próba okazała się nieskuteczna.

89
    Roux ogląda żółtą kartkę.

87
    Piłka wpada do siatki Saint-Étienne. Wcześniej na spalonym był jednak Beria i bramka nie zostaje uznana.

86
    Payet fauluje Mollo – to powinien być żółty kartonik.

85
    Balmont jest żegnany brawami. Na jego miejsce wchodzi Tulio De Melo.

84
    Na spalonym jest Roux. Ruffier zaczyna atak swojego zespołu.

83
    Akcja Balmont'a kończy się rzutem rożnym.

82
    Digne posyła piłkę z lewej strony. Nie znajduje ona adresata, ale to Lille jest wciąż w ataku.

82
    Bodmer zastępuje zdyszanego Hamoumę.

80
    Kalou ma szansę zmienić wynik, ale jego strzał z bliska jest blokowany przez obrońcę!

80
    Rzut rożny dla Lille po akcji Digne.

79
    Roux zmienia Rodelin'a, który nie zaliczy swojego występu do udanych.

Robert Bukowski

Gole: 42. S. Kalou – 59. Hamouma

Kartki:   66. Gueye (LIL), 89. Roux (LIL) – 29. Guilavogui (SET), 44. Lemoine (SET), 62. Cohade (SET)   67. Guilavogui (SET)

Lille OSC: Mouko – Digne, Baša, Chedjou, Beria – Balmont (85' De Melo), Mavuba, Gueye (73' Martin) – Payet, Rodelin (79' Roux) – S. Kalou
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Ghoulam, Zouma, Perrin, Clerc – Lemoine, Guilavogui – Cohade, Hamouma (82' Bodmer) – Brandão (76' Mollo), Aubameyang

Sędziowie: R. Buquet – D. Benech, G. Debart, B. Varela