Irak – Korea Płd. 3:3 (5:4 po rz. karnych) | Ghana – Chile 4:3 (po dogrywce)
koniec po rz. karnych (5:4)
Irak
3:3 (2:1, 2:2)
Korea Południowa
Niedziela 07.07.2013, 17:00 • Kadir Has Stadium, Kayseri • Mistrzostwa Świata U20

Niewiarygodne emocje w tym spotkaniu. Irak prowadził trzy razy, za każdym razem Korea odrabiała straty, ale w rzutach karnych Irakijczycy przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na ostatni ćwierćfinał MŚ. Od godziny 20:00 Ghana-Chile na lajfy.com! (19:50:35)

5:4
    Farhan trafia przy lewym słupku!!! 5-4 i Irak w półfinale!

4:4
    Mohammed broni strzał Lee Gwan-Ghuna!!!

4:4
    A.Ali trafia i teraz będziemy strzelać do pierwszej pomyłki!

3:4
    Długi rozbieg Woo Ju-Sunga i... bramka.

3:3
    J.S.Mohammed mocnym strzałem wyrównuje stan na 3-3.

2:3
    Sim Sang-Min nie myli się z 11 metrów.

2:2
    J.A.Mohammed obok lewego słupka! 2-2 po trzech seriach.

2:2
    Han Sung-Gyu z dużym spokojem trafia do bramki.

2:1
    Dhurgham pewnie w prawy górny róg.

1:1
    Yeon Jei-Min wysoko nad bramką!!! Nadal 1-1.

1:1
    F.Ali mocno w środek bramki i mamy wyrównanie.

0:1
    Kim Sun-Woo w lewo, bramkarz Iraku w prawo. 0-1.

Rozpoczynają się rzuty karne.

Zaczną Koreańczycy!

Trwa losowanie, która z drużyn rozpocznie serię jedenastek.

Niesamowite emocje w końcówce dogrywki! Irakijczycy byli już myślami w półfinale, ale Korea grała do końca i w ostatniej akcji wyrównała. Czekają nas rzuty karne. Korea już raz na tym turnieju okazała się w nich lepsza czy będzie tak i tym razem?

Druga dogrywka skończona.

120+2
    Gol dla Korei!
    Bramkę zdobył JUNG HYUN-CHEOL. Wejście smoka! Pierwszy kontakt z piłką JUNG HYUN-CHEOLA, uderzenie z 25 metrów lekko zmienia kierunek od obrońcy i wpada do bramki! Będą rzuty karne!!!

120+1
    Nie opanował piłki Fahran, a mogła to być kolejna szansa bramkowa.

120
    Zmiana w drużynie Korea Południowa: z boiska schodzi Kwon Chang-Hoon, na boisku pojawia się Jung Hyun-Cheol.

120
    A.Ali nie opanował piłki, choć było widać że nie spieszy mu się z jej rozegraniem.

118
    Gol dla Iraku!
    Bramkę zdobył FARHAN. Daleki wyrzut z autu, nieporozumienie obrońców i FAHRAN trafia z bliskiej odległości do bramki! To może być gol na wagę półfinału!

117
    F.Ali dośrodkował precyzyjnie w pole karne, ale w zamieszaniu pod bramką żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału.

116
    Lee Gwan-Ghun nie doszedł do mocno zagranej piłki, a w starciu za końcową linią... zgubił też but.

114
    Kolejne ofensywne wejście A.Ali'ego. Tym razem faulował boczny obrońca Iraku.

113
    Ostre dośrodkowanie Lee Gwan-Ghuna, ale nikt nie zamknął tej akcji w polu karnym.

112
    Uderzenie Kwon Chang-Hoona ląduje na górnej siatce bramki Iraku.

111
    Zmiana w drużynie Irak: z boiska schodzi Mahdi, na boisku pojawia się Dhurgham.

111
    F.Ali ucierpiał w starciu, ale to on faulował i będzie kolejny wolny dla Korei.

110
    Jawad nie zdążył do zagrania na lewej stronie boiska.

109
    Kwon Chang-Hoon próbował bezpośredniego strzału! Nie dał się zaskoczyć Mohammed efektownie piąstkując piłkę.

108
    Zagranie ręką i rzut wolny dla Korei z boku boiska, na wysokości pola karnego.

107
    Wątpliwie odgwizdany spalony koreańskiej drużyny.

106
    Zmiana w drużynie Korea Południowa: z boiska schodzi Lee Chang-Min, na boisku pojawia się Woo Ju-Sung.

106
    Druga dogrywka rozpoczęta.

Chwila przerwy i za moment ostatnie 15 minut meczu. Jeśli nie padnie rozstrzygnięcie będziemy obserwować rzuty karne!

Pierwsza połowa dogrywki skończona.

105+1
    Spokojnie rozgrywają Irakijczycy piłkę.

105
    Dodatkowa minuta doliczona przez sędziego.

104
    Lee Chang-Min zrewanżował się rywalowi pociągając go za spodenki i zatrzymując akcję Iraku w środkowej strefie boiska.

103
    Lee Chang-Min faulowany przez A.Ali'ego. Rzut wolny z własnego pola karnego dla Korei.

103
    Rzut rożny dla Iraku po akcji Jawada.

102
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Kim Yong-Hwana.

101
    J.S.Mohammed uderzył płasko po ziemi, ale obok bramki koreańskiej.

100
    Lee Chang-Min uderzył piekielnie mocno i instynktownie broni Mohammed!

99
    Okazja dla Korei z rzut wolnego. Ok. 32 metrów do bramki Iraku.

98
    Mustafa płasko w pole karne i po strzale Farhana z linii bramkowej wybija obrońca Korei!

97
    Wściekły A.Ali, który był faulowany, ale domaga się jeszcze kartki dla rywala.

96
    Dośrodkowanie A.Ali'ego z lewej strony mija wszystkich w polu karnym. Od bramki Lee Chang-Guen.

95
    Kwon Chang-Hoon z 6 metrów uderza ponad bramką! Fatalne pudło napastnika Korei.

94
    Po raz kolejny na spalonym Farhan.

94
    Zmiana w drużynie Irak: z boiska schodzi Ammar, na boisku pojawia się Jawad.

92
    Zbyt długie zagranie w kierunku Farhan i piłka ląduje pod nogami golkipera Korei.

91
    Han Sung-Gyu pada w polu karnym i... ogląda kartkę za symulację

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Po 90 minutach wyrównanej walki Irak remisuje z Koreą Południową 2-2. To oznacza, że czeka nas 30 minut dodatkowego czasu gry. Obaj trenerzy chyba spodziewali się takiego rozwiązania, gdyż pozostawili sobie w zanadrzu dwie roszady.

Druga połowa skończona.

90+3
    Uderzenie przewrotką Farhana bez problemu łapie bramkarz Korei.

90+2
    A.Ali przeprowadził rajd przez połowę boiska, ale skończyło się tylko na aucie dla Iraku.

Trzy minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry.

90
    Wyszedł na przedpole bramkarz Iraku i pewnie chwycił piłkę.

89
    Faul Saifa i będzie okazja dla Korei z rzutu wolnego.

89
    Gracze obu drużyn chyba czekają już na dogrywkę.

87
    Dośrodkowanie z prawej strony i bezpieczne zgranie głową koreańskiego obrońcy do bramkarza.

86
    Kwon Chang-Hoon uderza daleko od bramki Mohammeda.

86
    Długa narada koreańskich graczy, tymczasem w polu karnym znów leży któryś z graczy Iraku.

85
    Jeszcze jeden faul pomocnika Iraku, ale tym razem będzie okazja do strzału z rzutu wolnego.

84
    Faul Humama w środkowej strefie boiska.

83
    Widząc nieporadność kolegów próbował indywidualnej akcji A.Ali – bezskutecznie.

82
    Kontra Irakijczyków. Nie opanował piłki na skrzydle Ammar.

81
    Siaf bez ryzyka, wybija na rzut rożny.

80
    Irak w natarciu. Kolejna próba dośrodkowania Ammara, tym razem spokojnie łapie piłkę golkiper Korei.

78
    Koreańczycy pod sporym pressingiem wybijają piłkę w aut.

76
    Piłka wędrowała jak po sznurku między graczami irakijskimi, ale strzał J.S.Mohammeda mija słupek bramki o centymetry!

75
    Na powrotnym spalonym złapany Farhan.

74
    Lee Chang-Guen pewnie chwyta piłkę po kolejnym słabym strzale graczy Iraku.

73
    Faulowany we własnym polu karnym F.Ali.

72
    Kwon Chang-Hoon ostro potraktowany przez A.Ali'ego.

71
    Długie crossowe zagranie Koreańczyków nie znajduje adresata.

70
    Kim Sun-Woo fauluje dopiero co wprowadzonego J.S.Mohammeda.

69
    Zmiana w drużynie Irak: z boiska schodzi Q.Ali, na boisku pojawia się J.S.Mohammed.

68
    Tyłem głowy uderzał Farhan, nie trafił jednak w bramkę.

67
    Trącił piłkę głową napastnik Korei i znów spokojnie interweniuje bramkarz Iraku.

66
    Lee Gwan-Ghun mógł zdobyć swojego drugiego gola, ale uderzył zbyt słabo aby zaskoczyć Mohammeda.

64
    Teraz z kolei zwija się z bólu Farhan... nieco "szklani" są dzisiaj gracze Iraku.

63
    Q.Ali nabawił się jakiegoś urazu i musi na chwilę opuścić boisko.

62
    Szybka kontra Iraku, jednak strzał obok bramki.

61
    Bardzo niebezpieczne są dośrodkowania Kim Yong-Hwana, tym razem tylko aut dla Korei.

60
    F.Ali celnie uderza, z problemami odbija piłkę Lee Chang-Guen.

59
    Faul na Ammarze i okazja z rzutu wolnego w dobrej pozycji.

58
    Uderzenie Kim Yong-Hwan zza pola karnego zablokowane przez obrońców.

57
    Zbyt wysoko uniesiona noga jednego z graczy Iraku. Od rzutu wolnego wznowią zawodnicy trenera Lee Kwang-Jonga.

57
    A.Ali dobrze dośrodkował i musieli ratować się wybiciem na róg Koreańczycy.

55
    Strzał Irakijczyków tylko w boczną siatkę.

54
    Groźny rajd Ammara z lewej strony boiska. Pierwszy rzut rożny dla Iraku w tym meczu.

53
    Ależ okazję miał Kwon Chang-Hoon! Jego uderzenie minimalnie ponad bramką!

52
    Faul Irakijczyków przy bocznej linii na wysokości środka boiska.

50
    Bramkę zdobył LEE GWAN-GHUN. Długie przepychanki w polu karnym. Wreszcie dośrodkowanie, a z najbliższej odległości głową trafia do bramki LEE GWAN-GHUN!

49
    Dość dziwna decyzja sędziego. Rzut wolny dla Korei i kartonik dla Saifa.

48
    Faul w ataku Irakijczyków.

47
    Han Sung-Gyu dostał dobrą piłkę w pole karne, ale pogubił się w dryblingu.

46

Po początkowym badaniu sił mecz zdecydowanie się ożywił, czego efektem były trzy bramki. Do przerwy 2-1 dla Iraku, ale można się spodziewać że w drugiej części Koreańczycy spróbują ponownie odrobić straty i zdobyć przepustkę do półfinału. Zapraszam na relację po krótkiej przerwie.

45+2
    Szansa z rzutu wolnego dla Iraku po faulu Kim Yong-Hwana na Ammarze.

45+1
    Daleki wykop pod pole karne Korei, ale nie było tam żadnego z graczy Iraku.

45
    Agresywnie grający Kang San-Woo zmieniony przez Lee Gwan-Ghuna

44
    Kang San-Woo ogląda kartkę za bezmyślne pociąganie za spodenki gracza Iraku.

42
    Bramkę zdobył FARHAN. Dośrodkowanie w pole karne i strzał Q.Ali'ego broni koreański bramkarz. Z dobitką pospieszył FARHAN i Irak znów prowadzi!

41
    Przerwa w grze, na boisku leży Farhan, który ucierpiał w walce o piłkę.

40
    Kolejna akcja Kim Yong-Hwana prawą stroną boiska. Tym razem skutecznie zatrzymana przez obrońcę Iraku.

38
    Faul i kartka dla Mustafy.

37
    Kontra Iraku, płaskie dośrodkowanie w pole karne, ale skutecznie interweniowali defensorzy rywali.

36
    Han Sung-Gyu uderzał z linii pola karnego, piłka po odbiciu od obrońcy wyszła na rzut rożny.

36
    Dobra interwencja irakijskiego obrońcy, który przeciął niebezpieczne dośrodkowanie z prawej strony.

35
    Farhan źle przyjął sobie piłkę i od autu Koreańczycy.

33
    Krótkie rozegranie i pozycyjny atak graczy trenera Al Azzawiego.

32
    Nie doszedł do piłki gracz Iraku, ale sędzia cofnął akcję i odgwizdał rzut wolny dla graczy irakijskich.

30
    A.Ali zdecydował się na indywidualną akcję, wpadł z piłką w pole karne, ale jego uderzenie minimalnie minęło słupek bramki!

29
    Koreańczycy znów oddali pole gry rywalom, oby nie skończyło się to dla nich ponowną utratą gola.

27
    Han Sung-Gyu ucierpiał w starciu z rywalem, ale zdaniem sędziego nie było faulu.

26
    Długie zagranie do napastnika Iraku – zbyt mocne.

25
    Bramkę zdobył KWON CHANG-HOON. Kapitalny wyrzut z autu Sim Sang-Mina, w polu karnym najwyżej skacze KWON CHANG-HOON i wyrównuje stan meczu!

23
    Koreańczycy rzucili się do ataku, nie tak wyobrażali sobie przebieg tego spotkania.

21
    Bramkę zdobył F.ALI. FAEZ ALI pewnie w lewy górny róg! Irak prowadzi!