Bologna – AC Milan 3:3 (koniec) | Chievo – Juventus 1:2 (koniec) | Lazio – Catania 3:1 (koniec)
Livorno – Cagliari 1:1 (koniec) | Napoli – Sassuolo 1:1 (koniec) | Parma – Atalanta 4:3 (koniec)
Sampdoria – AS Roma 0:2 (koniec) | Torino – Hellas Verona 2:2 (koniec)
Torino FC
2:2 (1:1)
Hellas Verona
Środa 25.09.2013, 20:45 • Stadio Olimpico di Torino • Włoska Serie A

Na MVP spotkania wybieram Alessio Cerciego. Zawodnik Torino już nie po raz pierwszy udowadnia, że jest w Toro niezastąpiony. Dziś do swojego dorobku strzeleckiego dopisał kolejne dwa trafienia! (22:39:01)

Z przebiegu spotkania ten remis zasłużony. Po składzie wyjściowym Torino można odnieść wrażenie, ze oszczędzali siły na niedzielne derby z Juventusem. Hellas od początku pokazało, ze remis będzie ich satysfakcjonował i swego dopięli. Mecz po przerwie lepszy niż w 1. połowie, ale można od tych zespołów wymagać więcej.

90+3
    Do przewrotki składał się D'Ambrosio, ale nie trafił w piłkę!

90+3
    Zza pola karnego uderzał Immobile, piłka po rykoszecie wyszła na korner.

90+2
    Próbował przedzierać się El Kaddouri, ale ta sztuka mu się nie udała.

90+1
    Spotkanie potrwa dodatkowe 3. minuty.

90
    Zbyt głębokie zagranie Romulo, pewnie na przedpolu piłkę chwyta Padelli.

89
    Dobrze broni się Hellas, goście wydają się być zadowoleni z tego wyniku.

87
    Bardzo dobra akcja Immobile zakończona strzałem na dalszy słupek, czubkami palców broni Rafael!

85
    Torino buduje atak pozycyjny, ale bardzo wolno.

83
    Zmiana w drużynie Hellas Verona: Donadel wchodzi za Jorginho.

82
    Zmiana w drużynie Torino: Brighi wchodzi za Crciego.

82
    Nieudany przerzut Cerciego do D'Ambrosio, z akcją wychodzą goście.

80
    Próba zagrania na głowę Toniego, ale dobrze interweniuje Padelli.

79
    Zmiana w drużynie Hellas Verona: Sala wchodzi za Gómeza Taleba.

77
    Żółtą kartką został ukarany Cerci.

75
    Spóźniony v zamiast kopnąć piłkę trafił defensora Hellas, faul w ataku.

73
    Fatalny strzał z 30. metrów Bellomo, piłka poszybowała kilkanaście metrów ponad bramką.