Malaga – Almeria 2:0 (koniec) | Granada – Valencia 0:1 (koniec) | Sevilla – Rayo Vallecano 4:1 (koniec)
Elche – Real Madryt 1:2 (koniec)
Elche CF
1:2 (0:0)
Real Madryt
Środa 25.09.2013, 22:00 • Estadio Manuel Martinez Valero, Elche • Hiszpańska LaLiga

Dziękuje za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. (00:00:14)

Za najlepszego zawodnika najchętniej wybrał był sędziego, ale na to miano zasłużył DIEGO LOPEZA, który wybronił kilka świetnych piłek!

Sędzia Cesar Muniz Fernandez podjął w tym meczu kilka fatalnych decyzji, ale jedna z nich była bolesna dla Elche, który po golu w 91 minucie myślał że wygra, ale wtedy arbiter chciał być bohaterem meczu i podyktował niesłuszny karny dla Realu i Elche przegrało.

Niesamowita końcówka meczu z której najlepiej wychodzi Real Madryt, który po niesłusznym rzucie karnym w 96 minucie gry, wygrywa z Elche CF – 2:1.

90+6
    Gol dla Realu!
    Bramkę z rzutu karnego zdobył CRISTIANO RONALDO.

90+5
    Ruben Perez otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

90+5
    Według sędziego Carlos Sanchez fauluje w polu karnym Pepe! Ten karny nie należał się Realowi!

90+5
    Rzut karny dla Realu!

90+4
    Manu Herrera otrzymuje żółtą kartkę za niesportowe zachowanie!

90+1
    Gol dla Elche!
    Bramkę zdobył BOAKYE.
    Świetna akcja Elche!
    Po kilku podaniach piłkę na lewe skrzydło dostaje Fidel, który dośrodkowuje w pole karne, a tam z 8. metrów głową RICHMOND BOAKYE strzela bramkę dla gospodarzy!