Bologna – AC Milan 3:3 (koniec) | Chievo – Juventus 1:2 (koniec) | Lazio – Catania 3:1 (koniec)
Livorno – Cagliari 1:1 (koniec) | Napoli – Sassuolo 1:1 (koniec) | Parma – Atalanta 4:3 (koniec)
Sampdoria – AS Roma 0:2 (koniec) | Torino – Hellas Verona 2:2 (koniec)
SSC Napoli
1:1 (1:1)
US Sassuolo Calcio
Środa 25.09.2013, 20:45 • Stadio San Paolo • Włoska Serie A

Graczem meczu wg Lajfy.com zostaje wybrany golkiper drużyny gości – Pegolo – który wielokrotnie zatrzymywał ostatnią piłkę skierowaną w stronę jego bramki. To w głównej mierze dzięki niemu, jego drużyna może cieszyć się z tego jakże cennego punktu. Dziękujemy za śledzenie relacji, dobranoc. (22:44:36)

Napoli oraz Sassuolo Calcio remisują swój pierwszy mecz w sezonie! Dla Napoli jest to wyraźnia strata dwóch punktów. Dla Sassuolo pierwszy punkt w sezonie i to goście czują się znacznie lepiej dzisiejszego wieczoru! Wynik końcowy nie zmienił się od pierwszej połowy i Napoli remisuje 1:1.

90+4
    Kurtič oddaje jeszcze strzał wysoko ponad bramką Pepe Reiny. Wysoko wyszli gracze Sassuolo.

90+3
    Nic nie wyniknęło z rzutu wolnego, natomiast Napoli ma akcję z narożnika i być może to im uda się przesądzić o dzisiejszym rezultacie?

90+2
    Cannavaro fauluje jeszcze przeciwnika na własnej połowie i to goście będą mieli okazję do dośrodkowania ze stalego fragmentu gry.

90+1
    Aż 4 minuty dłużej potrwa dzisiejsze spotkanie.

90
    Niestety druga połowa trochę nas zawodzi, jednak mamy jeszcze nadzieje, że któraś z drużyn wpakuje piłkę między słupki w ostatnich minutach!

88
    Już cała ekipa gości cofnięta na własną połowę. Być może uda im się jeszcze jeden raz skontrować.

87
    Pegolo pewnie łapie piłkę nastrzeloną prosto w niego z głębokiej wrzutki. Oddalenie dalekim zagraniem i Napoli od początku atakuje.

86
    Czekamy na decydujące uderzenia na którąś z bramek! Napoli tworzy kolejny atak pozycyjny, ale chwilę potem traci piłkę.

85
    Rzut wolny dla Napoli kilka metrów od pola karnego Sassuolo! Laribi w dodatku otrzymuje żółtą kartkę.

84
    Ostatnia zmiana w drużynie gości. Schodzi Berardi, w jego miejsce Missiroli.

82
    Pepe Reina musi być ostatnią zaporą przed strzałami na jego bramkę! Sassuolo wyraźnie atakuje i chce wywieźć z Napoli 3 punkty!

80
    Insigne od razu pojawił się w akcji ofensywnej! Ładne podanie z przed szesnastki do partnera, który traci piłkę! Kompletnie zmarnowana dobra akcja Napoli.

79
    Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Antei, na boisku pojawia się Rossini.

78
    Spadło nam zdecydowanie tempo, które było w pierwszej połowie. Zbliżamy się do końcówki meczu.

76
    A Sassuolo wciąż stara się strzelić drugą bramkę. Aut na wysokości pola karnego, po skutecznej interwencji obrońcy, mają goście.