Łowicz – Olimpia E. 1:0 (koniec) | Limanovia – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Stal M. – Znicz 1:0 (koniec)
Pelikan Łowicz
1:0 (1:0)
Olimpia Elbląg
Niedziela 24.11.2013, 11:15 • Miejski w Łowiczu, Starzyńskiego 6/8 • 2 Liga Wschodnia

Zasłużone zwycięstwo Pelikana, był lepszym, mądrze grającym zespołem. (13:06:12)

90+2
    Faulowany Ekwueme, Pelikan ma piłkę w środku pola.

90
    Sędzia przedłużył mecz o 3 minuty.

88
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Świątek, na boisku pojawia się Ekwueme.

88
    Dobra akcja Pelikana, Wyszogrodzki niepotrzebnie zaczął dryblować i stracił piłkę.

87
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Pomianowski, na boisku pojawia się Bończak.

87
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Ressel, na boisku pojawia się Lisiecki.

86
    NIecelny strzał Adamczyka z dystansu.

84
    Sam na sam wychodził Leśniewski, sędzia odgwizdał spalonego.

83
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał zawodnika gości ponad bramką.

80
    Żółta kartka dla Lewandowskiego (Olimpia Elbląg).

79
    Dobra akcja Pelikana, w ostatniej chwili napastnika uprzedził Imianowski.

78
    Z dystansu uderzył niecelnie Skierkowski.

77
    Żółta kartka dla Pomianowskiego (Pelikan Łowicz).

76
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Pietrewicz, na boisku pojawia się Wojtkiewicz.

72
    Kontra Pelikana, strzelał Pomianowski, obrońca zdążył zablokować.

71
    Dobrze bronią się gracze Pelikana, daleko od bramki.

68
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Zieliński, na boisku pojawia się Skierkowski.

68
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Bojańczyk, na boisku pojawia się Kosiorek.

67
    Strzał Soleckiego przed siebie odbił bramkarz, nikt jedak nie zdążył z dobitką.

64
    Olimpia zaczęła atakować, od kilku minut przeważa na boisku.

62
    Strzał z rzutu wolnego doskonale obronił Olszewski.

61
    Żółta kartka dla Komana (Pelikan Łowicz).

59
    Dośrodkowanie Świątka, z 5 metrów Bojańczyk uderzył obok bramki,

57
    Dośrodkowanie Adamczyka, strzał gracza Pelikana okazał się niecelny.

55
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Piotrowski, na boisku pojawia się Kolosov.

53
    Piłka wybita, bez strzału.

53
    Kontra Olimpii, będzie rzut rożny.

51
    Pelikan gra na połowie gości, nie ma jednak na razie sytuacji na oddanie strzału.

49
    Rzut rożny dla gospodarzy, strzał Kowalczyka ponad bramką.

48
    Spokojny początek II połowy, przy piłce wciąż Pelikan.

46

Piłkarzy wychodzą już na boisko, za chwilę początek drugiej połowy.

Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu zespołu z Łowicza, swoją przewagę podkreślił zdobytą bramką.

42
    Strzał Świątka w sam środek bramki, bez problemu Imianowski.

41
    Kontrę Pelikana zmarnował złym przyjęciem Wyszogrodzki.

40
    Pelikan w końcu udokumentował swoją przewagę. Zasłużenie prowadzi, będąc lepszym zespołem w I połowie.

39
    Gol dla Pelikana!
    Dośrodkowanie Adamczyka, piłkę zgrał Brodecki, a z kilku metrów do bramki skierował ją PATRYK BOJAŃCZYK!

35
    Strzał Brodekiego z najwyższym trudem obronił Imianowski.

34
    Rzut rożny dla Pelikana, strzał Soleckiego na kolejny rożny wybił bramkarz.

32
    Druga sytuacja sam na sam, obok bramki strzelił Bojańczyk!

30
    Zbyt głębokie dośrodkowanie i nie było zagrożenia.

28
    Faul Komana w narożniku boiska, Będzie szansa dla Olimpii.

26
    Kontra gości, strzał Kopyckiego zablokował Dremliuk.

25
    Kolejny rzut wolny, próba strzału Pomianowskiego została zablokowana.

22
    Dośrodkowanie Świątka, blisko sięgnięcia Kowalczyk, ale obrońca wybił piłkę. Będzie rzut rożny.

21
    Obrońcy wybili piłkę. Bez zagrożenia.

20
    Rzut wolny dla Pelikana, dośrodkowywać będzie Adamczyk.

18
    Wciąż przeważa Pelikan, nie ma jednak klarownych sytuacji.

15
    Strzał Świątka z 16 m ponad bramką. Bardzo aktywny jest zawodnik Pelikana od początku spotkania.

13
    Próba dośrodkowania Świątka przechodzi wysoko nad bramką.

11
    Okres chaotycznej gry w środku pola przerwany strzałem Olimpii ok. 40 m

8
    Zamieszanie w polu karnym Olimpii, obrońcy wyjaśnili sytuację.

6
    Pelikan wysoko atakuje zespół gości nie dając im rozegrać piłki.

5
    Szybkie tempo meczu w Łowiczu, widać, że oba zespoły chcą dziś wygrać.

3
    Po podaniu Komana sytuacji sam na sam nie wykorzystał Świątek!

2
    Rzut wolny dla Olimpii, próba dośrodkowania minęła bramkę Pelikana.

1
    Rozpoczął zespół gości.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Sędzia spotkania wyprowadza zespoły na boisko, Pelikan w zielonych strojach, Olimpia w białych trykotach.

Trybuny powoli zapełniają się, w sektorze gości jest ok. 40 kibiców Olimpii.

Za 10 minut początek spotkania, oba zespoły zakończyły już rozgrzewkę.

Obydwie drużyny są już na rozgrzewce.

Witamy w relacji live z meczu Pelikan Łowicz – Olimpia Ebląg. Za kilka minut podamy składy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w niedzielę o godz. 11:15 do Lajfy.com! Walki i emocji na boisku na pewno nie zabraknie!

Pelikan w ostatnij kolejce przegrał z Pogonią Siedlce 0-2, natomiast Olimpia przywiozła punkt z Mielca, gdzie bezbramko zremisowała ze Stalą. Zespół gospodarzy w ostatnich dwóch spotkaniach w Łowiczu nie strzelił bramki, zdobywając zaledwie punkt.

Będzie to typowe spotkanie drużyn środka tabeli, Pelikan i Olimpia mają równo po 22 punkty, zajmując przy tym 9 i 10 miejsce w tabeli. Oba zespoły wiedzą też, że niezależnie od wyniku przerwę w rozgrywkach spędzą w dolnej połowie tabeli, czyli w strefie spadkowej. Ich strata do bezpiecznego miejsca wynosi 4 punkty.

Jest to pierwsza kolejka rundy rewanżowej, a zarazem ostatnia w tym roku kalendarzowym. W meczu 1. kolejki rozegranym w Elblągu 27 lipca padł remis 1-1. Strzelcami bramek byli Anton Kolosow i Pascal Ekwueme. Co ciekawe dzisiejszy mecz będzie już trzecim spotkaniem tych zespołów w 2013 r. W ostatniej kolejce minionego sezonu Pelikan pokonał w Łowiczu Olimpię 3-2.

Zapraszamy na relację ze spotkania 18. kolejki grupy wschodniej II ligi, w którym Pelikan Łowicz zmierzy sie na własnym stadionie z Olimpią Elbląg. Początek meczu w niedzielę o godz. 11:15, a transmisja bezpośrednio ze stadionu w Łowiczu w Lajfy.com!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:15.