Łowicz – Olimpia E. 1:0 (koniec) | Limanovia – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Stal M. – Znicz 1:0 (koniec)
Pelikan Łowicz
1:0 (1:0)
Olimpia Elbląg
Niedziela 24.11.2013, 11:15 • Miejski w Łowiczu, Starzyńskiego 6/8 • 2 Liga Wschodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:15.

Zapraszamy na relację ze spotkania 18. kolejki grupy wschodniej II ligi, w którym Pelikan Łowicz zmierzy sie na własnym stadionie z Olimpią Elbląg. Początek meczu w niedzielę o godz. 11:15, a transmisja bezpośrednio ze stadionu w Łowiczu w Lajfy.com!

Jest to pierwsza kolejka rundy rewanżowej, a zarazem ostatnia w tym roku kalendarzowym. W meczu 1. kolejki rozegranym w Elblągu 27 lipca padł remis 1-1. Strzelcami bramek byli Anton Kolosow i Pascal Ekwueme. Co ciekawe dzisiejszy mecz będzie już trzecim spotkaniem tych zespołów w 2013 r. W ostatniej kolejce minionego sezonu Pelikan pokonał w Łowiczu Olimpię 3-2.

Będzie to typowe spotkanie drużyn środka tabeli, Pelikan i Olimpia mają równo po 22 punkty, zajmując przy tym 9 i 10 miejsce w tabeli. Oba zespoły wiedzą też, że niezależnie od wyniku przerwę w rozgrywkach spędzą w dolnej połowie tabeli, czyli w strefie spadkowej. Ich strata do bezpiecznego miejsca wynosi 4 punkty.

Pelikan w ostatnij kolejce przegrał z Pogonią Siedlce 0-2, natomiast Olimpia przywiozła punkt z Mielca, gdzie bezbramko zremisowała ze Stalą. Zespół gospodarzy w ostatnich dwóch spotkaniach w Łowiczu nie strzelił bramki, zdobywając zaledwie punkt.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w niedzielę o godz. 11:15 do Lajfy.com! Walki i emocji na boisku na pewno nie zabraknie!

Witamy w relacji live z meczu Pelikan Łowicz – Olimpia Ebląg. Za kilka minut podamy składy.

Obydwie drużyny są już na rozgrzewce.

Za 10 minut początek spotkania, oba zespoły zakończyły już rozgrzewkę.

Trybuny powoli zapełniają się, w sektorze gości jest ok. 40 kibiców Olimpii.

Sędzia spotkania wyprowadza zespoły na boisko, Pelikan w zielonych strojach, Olimpia w białych trykotach.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1
    Rozpoczął zespół gości.

2
    Rzut wolny dla Olimpii, próba dośrodkowania minęła bramkę Pelikana.

3
    Po podaniu Komana sytuacji sam na sam nie wykorzystał Świątek!

5
    Szybkie tempo meczu w Łowiczu, widać, że oba zespoły chcą dziś wygrać.

6
    Pelikan wysoko atakuje zespół gości nie dając im rozegrać piłki.

8
    Zamieszanie w polu karnym Olimpii, obrońcy wyjaśnili sytuację.

11
    Okres chaotycznej gry w środku pola przerwany strzałem Olimpii ok. 40 m

13
    Próba dośrodkowania Świątka przechodzi wysoko nad bramką.

15
    Strzał Świątka z 16 m ponad bramką. Bardzo aktywny jest zawodnik Pelikana od początku spotkania.

18
    Wciąż przeważa Pelikan, nie ma jednak klarownych sytuacji.

20
    Rzut wolny dla Pelikana, dośrodkowywać będzie Adamczyk.

21
    Obrońcy wybili piłkę. Bez zagrożenia.

22
    Dośrodkowanie Świątka, blisko sięgnięcia Kowalczyk, ale obrońca wybił piłkę. Będzie rzut rożny.

25
    Kolejny rzut wolny, próba strzału Pomianowskiego została zablokowana.

26
    Kontra gości, strzał Kopyckiego zablokował Dremliuk.

28
    Faul Komana w narożniku boiska, Będzie szansa dla Olimpii.

30
    Zbyt głębokie dośrodkowanie i nie było zagrożenia.

32
    Druga sytuacja sam na sam, obok bramki strzelił Bojańczyk!

34
    Rzut rożny dla Pelikana, strzał Soleckiego na kolejny rożny wybił bramkarz.

35
    Strzał Brodekiego z najwyższym trudem obronił Imianowski.

39
    Gol dla Pelikana!
    Dośrodkowanie Adamczyka, piłkę zgrał Brodecki, a z kilku metrów do bramki skierował ją PATRYK BOJAŃCZYK!

40
    Pelikan w końcu udokumentował swoją przewagę. Zasłużenie prowadzi, będąc lepszym zespołem w I połowie.

41
    Kontrę Pelikana zmarnował złym przyjęciem Wyszogrodzki.

42
    Strzał Świątka w sam środek bramki, bez problemu Imianowski.

Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu zespołu z Łowicza, swoją przewagę podkreślił zdobytą bramką.

Piłkarzy wychodzą już na boisko, za chwilę początek drugiej połowy.

46

48
    Spokojny początek II połowy, przy piłce wciąż Pelikan.

49
    Rzut rożny dla gospodarzy, strzał Kowalczyka ponad bramką.

51
    Pelikan gra na połowie gości, nie ma jednak na razie sytuacji na oddanie strzału.

53
    Kontra Olimpii, będzie rzut rożny.

53
    Piłka wybita, bez strzału.

55
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Piotrowski, na boisku pojawia się Kolosov.

57
    Dośrodkowanie Adamczyka, strzał gracza Pelikana okazał się niecelny.

59
    Dośrodkowanie Świątka, z 5 metrów Bojańczyk uderzył obok bramki,

61
    Żółta kartka dla Komana (Pelikan Łowicz).

62
    Strzał z rzutu wolnego doskonale obronił Olszewski.

64
    Olimpia zaczęła atakować, od kilku minut przeważa na boisku.

67
    Strzał Soleckiego przed siebie odbił bramkarz, nikt jedak nie zdążył z dobitką.

68
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Bojańczyk, na boisku pojawia się Kosiorek.

68
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Zieliński, na boisku pojawia się Skierkowski.

71
    Dobrze bronią się gracze Pelikana, daleko od bramki.

72
    Kontra Pelikana, strzelał Pomianowski, obrońca zdążył zablokować.

76
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Pietrewicz, na boisku pojawia się Wojtkiewicz.

77
    Żółta kartka dla Pomianowskiego (Pelikan Łowicz).

78
    Z dystansu uderzył niecelnie Skierkowski.

79
    Dobra akcja Pelikana, w ostatniej chwili napastnika uprzedził Imianowski.

80
    Żółta kartka dla Lewandowskiego (Olimpia Elbląg).

83
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał zawodnika gości ponad bramką.

84
    Sam na sam wychodził Leśniewski, sędzia odgwizdał spalonego.

86
    NIecelny strzał Adamczyka z dystansu.

87
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Ressel, na boisku pojawia się Lisiecki.

87
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Pomianowski, na boisku pojawia się Bończak.

88
    Dobra akcja Pelikana, Wyszogrodzki niepotrzebnie zaczął dryblować i stracił piłkę.

88
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Świątek, na boisku pojawia się Ekwueme.

90
    Sędzia przedłużył mecz o 3 minuty.

90+2
    Faulowany Ekwueme, Pelikan ma piłkę w środku pola.

Zasłużone zwycięstwo Pelikana, był lepszym, mądrze grającym zespołem. (13:06:12)