Freiburg – Bayer 1:2 (koniec) | Augsburg – Bayern 0:2 (koniec)
1:2 (1:1)
Bayer Leverkusen
Środa 04.12.2013, 19:00 • Badenova-Stadion, Freiburg • Puchar Niemiec

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Zapraszam na 1/8 finału Pucharu Niemiec, w której swoje siły zmierzy SC Freiburg z Bayerem 04 Leverkusen. Początek spotkania już o godzinie 19:00.

W pierwszej rundzie Pucharu Niemiec, SC Freiburg podejmował na wyjeźdze TSG Neustrelitz. Dzisiejsi gospodarze niezdolali rozstrzygnąć spotkania w regulaminowch 90. minutach. Potrzebowali dodatkowych pół godziny by zakończyć mecz rezultatem 2:0.

W drugiej rundzie piłkarze SC Frreibrug poradzili sobie przed własna publicznością z VfB Stuttgart 2:1. Bramki dla gospodarzy strzelali Ginter i Hanke, a na ich trafienie odpowiedział Ibisević.

Bayer Leverkusen w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec spotkał się z SV Lippstadt. Drużyna Reprezentanta Polski, Sebastiana Boenisha gładko poradziła sobie z rywalami, pokonując ich aż 6:1.

W drugiej rundzie Pucharu Niemiec Bayer Leverkusen grał na wyjeździe z Armenią Bielefeld. Goście pokonalu rywali w regulaminowym czasie gry 2:0. Bramki strzelali Son i Sam.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1
    Goście rozpoczęli pierwszą połowę spotkania.

1
    Gol dla Bayeru!
    Ależ szybka akcja Bayeru. ROBERT KRUSE świetnie wykończył doskonałą akcję swoich kolegów z drużyny i po 30. sekundach jest już 1:0.

3
    Teraz Koreańczyk miał sytuację sam na sam z golkiperem Freiburgu, ale w doskonałej sytuacji fatalnie przestrzelił.

5
    Bayer cały czas utrzymuje się przy piłce.

6
    Teraz złe zagranie Cana do wychodzącego na pozycję Kießlinga.

7
    Kruse teraz zagrał ręką i od rzutu wolnego rozpocznie Freiburg.

9
    Świetnie rozpoczynającą się akcję Freinurga zniszyczył fatalnym dośrodkowaniem Sorg.

11
    Kießling!!!! Sytuacja sam na sam Reprezentanta Niemiec z Baumannem. Napastnika Bayeru strzelił wprost w golkipera i zaprzepaścił doskonałą sytuację.

12
    Długie zagranie do wychodzącego na pozycję Fernandesa, ale piłka odbiła się od pleców pomocnika.

13
    Ginter uderzył tuż zza pola karnego, ale niestety obok bramki.

16
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

17
    Strasznie trudno jest się przebić drużynie gospodarzy przez defensywę rywali.

18
    Rzut wolny dla gości po faulu na Kießlingu.

19
    Dobra interwencja w obronie Sorga.

21
    Gol dla Freiburga!
    Kapitalnie dośrodkowanie z lewej strony Daridym futbolówka przeleciała nad obrońcą i spadła wprost na głowę MATTHIASA GINTERA, który z zimną krwią wykorzystał doskonałą sytuację.

23
    Zablokowane dośrodkowanie Mehmediego.

27
    Kontra gospodarzy.

28
    Niestety złe podanie do rozpędzonego Megmediego.

29
    Piłkarze Freiburga wybiegają dwóch na dwóch.

30
    Ale kolejne złe ostatnie decydujące podanie.

33
    Rzut z autu dla Freiburga na wysokości pola karego gości.

34
    Zablokowane zostało uderzenie Fernandesa z 18. metra.

37
    Ostra walka w środku pola.

38
    Nieuznany gol dla gospodarzy! Ginter był bliski strzelenia drugiej bramki, ale jego uderzenie głową z lini bramkowej wybij jeden z obrońców gości.

42
    Bayer przy piłce. Spokojnie rozgrywa akcję w środku boiska.

43
    Na murawie leży Kruse.

44
    Żółtą kartką upomniany został Gunter.

45
    Za mocne prostopadłe zagranie Sorga do napastnika Freiburga.

Koniec pierwszej połowy. Po 45. minutach mamy remis 1:1. Bramki dla swoich drużyn trafiali Kruse i Ginter.

46

46
    Zmiana w drużynie Bayeru. Za Reinartza wchodzi Castro.

48
    Ostry faul Castro i od rzutu wolnego rozpocznie Freiburg.

49

51
    Bayer stara się uspokoić grę i rozgrywa piłkę na własnej połowie.

53
    Mehmedi miał doskonałą sytuację do strzelenia bramki, ale napastnik Freiburga został powstrzymany przez Rolfesa.

54
    Ginter!!! Ależ bomba pomocnika Freiburga z 30. metrów! Futbolówka leciała prosto w okienko bramki,ale w ostatnim momencie obronił to Leno.

57
    Na pozycji spalonej złapany został Ginter.

60

62
    Teraz prostopadłe podanie do Mehmediego, ale napastnika Freiburga uprzedził Leno.

62
    Na pozycji spalonej złapany został Kießling.

63
    Trudno jest obu zespołom przebić się przez linię defensywną rywali.

64
    Spalony piłkarza gospodarzy.

65
    Zmiana w drużynie gości. Za Kießlinga na murawie pojawia się Derdiyok.

67

67
    Ale Sorg zwolnił akcję. Freiburg spokojnie rozgrywa piłke.

69
    Rzut wolny dla Freiburga,

71
    Rzut wolny dla gospodarzy na wysokości 8. metra!

71
    Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, w polu karnym zdołał uderzyć Sorg, ale jakimś cudem Leno zdołał odbić futbolówkę.

73
    Z jedenastego metra Mehmedi uderzył nad poprzeczką!

76
    Zmiana w drużynie Bayernu. Za Heung-Min Sona wchodzi Hegeler.

78
    Świetne podanie na skrzydło do EMRE CANA, który zszedł do środka i precycyjnym uderzeniem obok lewego słupka pokonał bramkarza.

79
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Daride na murawie pojawia się Kerk.

80
    Korner dla Bayeru.

81
    Pogłubił się w dryblingu Mehmedi i jego uderzenie zostało zablokowane.

82
    Na spalonym złapanu został Mehmedi.

84
    Zmiana w drużynie Freiburga. Za Coquelina wchodzi Hanke.

87
    Freibrug w ataku.

89
    Leverkusen w pełni kontroluje spotkanie.

90
    Mehmedi schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Freis.

90+2
    Żółtą kartką upomniani zostali Rofles i Diagne.

90+3
    I jeszcze żółty kartonik dla Fernandesa.

Koniec meczu. Po 90. minutach Bayer Leverkusen wygrywa z Freiburgim 2:1 i awansuje do kolejnej rundy. Bramki dla gości strzelali Can i Kruse, a dla gospodarzy Ginter. (20:52:47)