Man Utd – Newcastle 0:1 (koniec) | Crystal Palace – Cardiff 2:0 (koniec) | Liverpool – West Ham 4:1 (koniec)
Southampton – Man City 1:1 (koniec) | Stoke – Chelsea 3:2 (koniec) | West Bromwich – Norwich 0:2 (koniec)
Sunderland – Tottenham 1:2 (koniec)
Southampton F.C.
1:1 (1:1)
Manchester City
Sobota 07.12.2013, 16:00 • St Mary's Stadium, Southampton • Angielska Premier League

PODSUMOWANIE

Koniec! Po bardzo ciekawym meczu Southampton remisuje z Manchesterem City 1:1! Sergio Agüero w 10. minucie otworzył wynik, a piękną bramkę 32. minuty później wyrównał Pablo Osvaldo!

MVP MECZU

Na to miano zasłużyć mógł jedynie Sergio Agüero, który strzelił bramkę na 1:0 i był najaktywniejszym zawodnikiem na boisku!

Dziękuję za uwagę, żegna się Paweł Szymański! (17:59:21)

90+4
    Agüero ukarany żółtą kartka za niesportowe zachowanie.

90+3
    Za wysoko podniesiona noga Nasriego. Rzut wolny dla So'ton.

90
    Nieudana centra Kolarova, Chambers zablokował wrzutkę Serba.

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Ostatnia zmiana w tym meczu. Za Davisa wchodzi Reed.

87
    Masa niedokładności z obu stron. Niewiele dzieję się w ostatnich minutach tego meczu.

85
    Druga zmiana w drużynie Southampton. Za Lallanę na boisku pojawia się Ramírez.

84
    Dużo strat w środku pola w wykonaniu obu drużyn.

82
    Džeko złapany w pułapkę ofsajdową.

79
    Ostatnia zmiana w zespole Manchesteru City. Napastnik za pomocnika, czyli Džeko za Touré.

78
    Samir Nasri ukarany żółtym kartonikiem.

77
    Pierwsza zmiana w drużynie Southampton. Za Osvaldo na murawie pojawia się Lambert.

75
    Kolarov uderza z bardzo ostrego kąta! Tylko w boczną siatkę!

73
    Bardzo dobra centra w pole karne Ward-Prowse'a, tam jednak na spalonym dało się złapać dwóch zawodników gospodarzy.