West Ham – West Bromwich 3:3 (koniec) | Aston Villa – Swansea 1:1 (koniec) | Hull – Fulham 6:0 (koniec)
Man City – Crystal Palace 1:0 (koniec) | Norwich – Man Utd 0:1 (koniec) | Cardiff – Sunderland 2:2 (koniec)
West Ham United
3:3 (1:2)
West Bromwich Albion F.C.
Sobota 28.12.2013, 13:45 • Upton Park, Londyn • Angielska Premier League

GRACZ MECZU:
    Kilku zawodników zasługuje na wyróżnienie, ale to Modibo Maiga odmienił oblicze tego meczu, po tym jak wszedł na boisko w 46 minucie. Chociaż grał tylko jedną połowę zdobył bramkę, asystował przy kolejnej i bardzo dobrze utrzymywał się przy piłce, co pozwalało podłączać się do akcji jego parterom. Dziękuję za wspólnie przeżyte emocje i zapraszam na kolejne mecze ligi angielskiej, z których relacje już za kilkanaście minut rozpoczną się w naszym serwisie! (15:48:16)

PODSUMOWANIE:
    I mamy koniec tego świetnego spotkania! W tym meczu nie brakowało niczego, a aby się o tym przekonać wystarczy przytoczyć statystykę strzałów: goście uderzali 22 razy, podczas gdy Młoty próbowały pokonać Fostera 16-krotnie. Remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem, choć żadna z drużyn nie może być zadowolona z jednego "oczka" zdobytego na rywalu w walce o pozostanie w Premier League. Kibice mogą być jednak w pełni ukontentowani, bo emocji i bramek nie brakowało!

90+4
    Nikt nie pokazał się do podania i Amalfitano musiał zdecydować się na strzał rozpaczy. Nic z tego nie wyszło.

90+3
    Piłka praktycznie w ogóle nie bywa już w środku pola! Akcje błyskawicznie przenoszą się spod jednej bramki pod drugą, a kibice szaleją!

90+2
    McCartney wyszedł wysoko do rywala i wybił futbolówkę na aut. Anelka i Sessegnon byli kilka metrów przed bramką rywali, ale Francuz znalazł się na spalonym!

90+1
    Ridgewell zostaje ukarany za opóźnianie wznowienia gry.

90+1
    4 minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta meczu. Czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

89
    Strzał Mulumbu otarł się jeszcze o obrońcę i piłka wpadła w ręce Jaaskelainena.

88
    Arbiter powinien przyznać rzut rożny gospodarzom. Piłkarze z Upton Park mają słuszne pretensje do arbitra.

87
    Anelka zauważył wysuniętego fińskiego bramkarza, ale jego zagranie ciężko nazwać "uderzeniem".

86
    Dośrodkowanie Amalfitano minęło wszystkich obrońców, ale też wszystkich partnerów z jego drużyny. Aut dla West Hamu.

85
    I ostatnia roszada w drużynie West Bromwich. Sessegnon zastępuje Berahino.

84
    Foster wyłapał dośrodkowanie skierowane na 5-6 metr. To było ryzykowne wyjście, ale okazało się skuteczne.