West Ham – West Bromwich 3:3 (koniec) | Aston Villa – Swansea 1:1 (koniec) | Hull – Fulham 6:0 (koniec)
Man City – Crystal Palace 1:0 (koniec) | Norwich – Man Utd 0:1 (koniec) | Cardiff – Sunderland 2:2 (koniec)
Cardiff City F.C.
2:2 (1:0)
Sunderland A.F.C.
Sobota 28.12.2013, 18:30 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Angielska Premier League

Dziękujemy na uwagę i zapraszamy na kolejną relację w portalu LAJFY.COM! (20:30:10)

Cardiff od początku było zespołem lepszym, ale kompletnie oddało inicjatywę gościom w ostatnich piętnastu minutach spotkania. Sunderland pomimo, że zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli pokazał dzisiaj ambicję i wole walki.

To był nie tylko dobry mecz, ale nade wszystko reklama Premier League. Walka do ostatniej sekundy przyniosła wyrównującego gola w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Bohaterem spotkania zawodnik Cardiff: Mutch. Strzelił pierwszą bramkę i asystował przy drugiej.

Za nami kapitalne spotkanie! Cardiff prowadziło 2:0, ażeby ostatecznie zremisować 2:2 z drużyną Sunderlandu.

90+5
    Gol dla Sunderland!
    Bramkę zdobył JACK COLBACK. Kapitalne zagranie zawodników Sunderlandu. Wrzutka w pole karne. Zamieszanie w szesnastce Cardiff. Colback przejął piłkę na dziesiątym metrze i mocnym strzałem skierował ją w stronę bramki. Piłka po rykoszecie trafiła w okienko.

90+4
    Giaccherini technicznym strzałem próbował pokonać Marshall'a, ale piłka o metr minęła słupek bramki gospodarzy.

90+2
    Cornelius osamotniony na połowie Sunderlandu prowadził piłkę, ale został zablokowany przez obrońcę gości.

90+1
    Roberge huknął z ostrego kąta. Marshall raz jeszcze ratuje swój zespół. Rzut rożny dla gości.

90
    Sunderland walczy, a Cardiff z wielkim trudem broni korzystnego wyniku.

90
    Pięć minut doliczone do drugiej połowy spotkania.

88
    Fletcher w polu karnym Cardiff złożył się do strzału, ale piłka trafiła w ręce Marshall'a.

87
    Colback uderzył z dystansu. Piłka trafiła minimalnie obok słupka bramki gospodarzy.

85
    Sunderland atakuje z wielką pasją. Cardiff nieco zaskoczone utratą bramki.

83
    Bramkę zdobył STEVEN FLETCHER. Szybka akcja Sunderlandu. Wrzutka w pole karne w wykonaniu Giaccheriniego, którą przeciął Fletcher. Piłka delikatnie trącona wpada do bramki gospodarzy.

81
    Zmiana w drużynie Cardiff City F.C.: z boiska schodzi Campbell, na boisku pojawia się Cornelius.