West Ham – West Bromwich 3:3 (koniec) | Aston Villa – Swansea 1:1 (koniec) | Hull – Fulham 6:0 (koniec)
Man City – Crystal Palace 1:0 (koniec) | Norwich – Man Utd 0:1 (koniec) | Cardiff – Sunderland 2:2 (koniec)
Manchester City
1:0 (0:0)
Crystal Palace F.C.
Sobota 28.12.2013, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League

Z mojej strony to już niestety wszystko! Szkoda, że tak wspaniałe mecze kończą się tak szybko...
    Przed nami jeszcze jeden mecz Premier League w dniu dzisiejszym! Cardiff City – Sunderland o 18:30!

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo na nasz portal! Udanego wieczoru! (17:59:52)

Bohaterem meczu wg portalu lajfy.com wybrany zostaje bramkarz Manchesteru – JOE HART! Jedyną bramkę w meczu strzelił co prawda Bośniak Dzeko, ale gdyby nie kilka fenomenalnych interwencji golkipera Reprezentacji Anglii, Obywatele by tego meczu nie wygrali!

Rewelacyjne widowisko na Etihad Stadium w Manchesterze! Gospodarze zwyciężają z Crystal Palace 1:0 po bramce Edina Dzeko w 66. minucie! Goście przynajmniej kilkukrotnie byli bardzo bliscy pokonania Joe Harta, ale Anglik rozegrał dziś znakomite spotkanie i nie skapitulował ani razu!

90+4
    Pan Andre Marriner nie pozwolił jednak gościom na rozegranie tej akcji i zakończył mecz!

90+3
    David Silva traci piłkę! Ostatnia szansa dla gości!

90+3
    Ostatni atak The Citizens! Czy pokuszą się o jeszcze jeden strzał?!

90+3
    Alvaro Negredo zaraz doprosi się żółtej kartki za uniemożliwianie wznowienia gry bramkarzowi Crystal Palace.

90+2
    Faul w ataku Alvaro Negredo. Grę od własnego pola karnego rozpocznie Speroni.

90+1
    3 minuty doliczone do drugiej części meczu. Jeszcze 180 sekund nadziei na punkt na Etihad Stadium dla piłkarzy Crystal Palace.

90
    Cóż to by był za gol! Samir Nasri fantastycznie uruchomił na prawym skrzydle Jesusa Navasa, Hiszpan z łatwością ograł Parra i ostro zacentrował na długi słupek! Edin Dzeko uderzał szczupakiem z bardzo ostrego kąta, ale piłka po jego strzale przeszła tuż nad poprzeczką i spadła na górnej siatce bramki.

88
    David Silva nie zagra w pierwszym meczu rundy rewanżowej ze Swansea! Został ukarany żółtą kartką za faul na Williamsie w środku boiska.
    Manuel Pellegrini nie jest raczej zadowolony z tego faktu... Planował zdjąć Hiszpana z boiska chwilę przed tym jak bramkę zdobył Edin Dzeko.

87
    Raz jeszcze Puncheon! Tym razem jednak Anglik nie zdążył do zbyt głębokiego zagrania Warda.

86
    Piłkarze Manchesteru City rozpoczną od rzutu wolnego 35 metrów od bramki Speroniego, po tym jak David Silva został sfaulowany przez Mariappę.

85
    Jason Puncheon nie stracił jeszcze nadziei na korzystny wynik! Najlepszy z piłkarzy Crystal Palace w tym spotkaniu raz jeszcze spróbował zagrozić bramce Harta uderzeniem z dystansu, ale i tym razem bez pozytywnego efektu.

83
    Spokojniej w ostatnich 10 minutach meczu pod obiema bramkami. Gra toczy się teraz głównie w środkowej strefie boiska. Gospodarzom się już tak nie spieszy, co zrozumiałe, a goście, mimo szczerych chęci nie są w stanie szarpnąć tak, jak wielokrotnie im się w tym spotkaniu udawało.

81
    Barry Bannan nie dokończy tego meczu. W jego miejsce na ostatnie 10 minut Dwight Gayle!

81
    Pan Andre Marriner nie ma dzisiaj zbyt wiele pracy, mimo że tempo meczu jest piorunujące. Tym razem jednak zdecydował się sięgnąć do kieszonki po raz pierwszy i ukarał żółtą kartkę Delaneya.

Gole: 66. Dzeko

Kartki:   81. Delaney (MCI), 88. Silva (MCI)

Manchester City: Hart – Boyata (55' Negredo), Kompany, Nastatić, Clichy – Fernandinho (55' Nasri), Garcia – Navas, Silva, Milner (75' Kolarov) – Dzeko
    Zmiany: Kolarov, Lescott, Nasri, Negredo, Pantilimon, Rodwell, Toure

Crystal Palace F.C.: Speroni – Delaney, Mariappa, Gabbidon, Parr – Ward – Puncheon, Bannan (81' Gayle), Jedinak, Bolasie (76' Williams) – Jerome (35' Chamakh)
    Zmiany: Campana, Chamakh, Gayle, Moxey, Phillips, Price, Williams

Sędziowie: A. Marriner – S. Massey, M. Perry – J. Moss