Swansea – Man City 2:3 (koniec) | Arsenal – Cardiff 2:0 (koniec) | Crystal Palace – Norwich 1:1 (koniec)
Fulham – West Ham 2:1 (koniec) | Liverpool – Hull 2:0 (koniec) | Southampton – Chelsea 0:3 (koniec)
Stoke – Everton 1:1 (koniec) | Sunderland – Aston Villa 0:1 (koniec) | West Bromwich – Newcastle 1:0 (koniec)
Man Utd – Tottenham 1:2 (koniec)
Arsenal F.C.
2:0 (0:0)
Cardiff City F.C.
Środa 01.01.2014, 16:00 • Emirates Stadium, Londyn • Angielska Premier League

Arsenal Londyn po bardzo trudnym spotkaniu pokonał 2:0 Cardiff City! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (17:53:45)

90+5
    Rozpoczęła się ostatnia minuta czasu gry, Arsenal odniesie dzisiaj 14 ligowe zwycięstwo w tym sezonie!

90+2
    Gol dla Arsenalu!
    Piękna akcja Arsenalu! Wilshere zagrał do wbiegającego idealnie w tempo w pole karne THEO WALCOTTA, który podciął piłkę nad wychodzącym z bramki golkiperem Cardiff!

90+1
    Sędzia doliczył aż pięć minut do regulaminowego czasu gry!

90
    Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Bendtner, na boisku pojawia się Vermaelen.

88
    Arsenal dopiął swego! Monreal dośrodkował z lewej strony boiska, do strzału głową doszedł Sagna, lecz jego próbę jeszcze świetnie broni Marshall. Jednak NICKLAS BENDTNER, który miał najlbliżej do piłki umieścił ją w bramce!

87
    Wilshere starał się zagrać do Bendtnera, ale Duńczyk znajdował się na spalonym.

85
    Goście ograniczają się już tylko do długich wybić piłki. Inny rezultat niż zwycięstwo w tym spotkaniu Arsenalu będzie bardzo dużym zaskoczeniem.

83
    Blisko zdobycia bramki byli Bendtner, Rosicky, Cazorla! Jednak za każdym razem pewnie bronił Marshall..

82
    Wszyscy piłkarze z wyjątkiem Wojciecha Szczęsnego znajdują się na połowie Cardiff! Jednak co chwilę świetnymi interwencjami popisuje się bramkarz gości.

80
    Zmiana w drużynie Cardiff City F.C.: z boiska schodzi Campbell, na boisku pojawia się Maynard.

77
    Walcott upadł w polu karnym, jak pokazały powtórki był kontakt obrońców z nogami skrzydłowego Arsenalu. Sędzia nie przerwał gry.

76
    Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Walcott, piłka po uderzenie przez Anglika spadła na górną siatkę! Marshall nawet nie drgnął.

75
    Jack Wilshere po raz kolejny zdecydował się na indywidualną akcję, ale został sfaulowany przed linią pola karnego.

73
    Z każdą minutą piłkarzom Cardiff będzie się coraz trudniej bronić, napór Arsenalu jest zdecydowany. Kanonierzy walczą o trzy punkty!

72
    Ładna akcja Arsenalu, jednak po raz kolejny bardzo pewnie interweniuje Marshall.

70
    Wilshere zdecydował się uderzyć sprzed pola karnego, ale trafił nieczysto w piłkę..