Swansea – Man City 2:3 (koniec) | Arsenal – Cardiff 2:0 (koniec) | Crystal Palace – Norwich 1:1 (koniec)
Fulham – West Ham 2:1 (koniec) | Liverpool – Hull 2:0 (koniec) | Southampton – Chelsea 0:3 (koniec)
Stoke – Everton 1:1 (koniec) | Sunderland – Aston Villa 0:1 (koniec) | West Bromwich – Newcastle 1:0 (koniec)
Man Utd – Tottenham 1:2 (koniec)
Manchester United
1:2 (0:1)
Tottenham Hotspur
Środa 01.01.2014, 18:30 • Old Trafford, Manchester • Angielska Premier League

To by było na tyle!
    Będziemy mieli teraz kilka dni przerwy od Premier League, ale wrócimy ze zdwojoną siłą!
    Zostańcie z nami!
    lajfy.com! (20:29:25)

Bohaterem meczu i całej drużyny z Londynu HUGO LLORIS! Francuz uwijał się dzisiaj jak w ukropie, bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach i zagwarantował swoim kolegom spokój w defensywie!
    Czystego konta nie zachował, ale to wystarczyło!

Tottenham Hotspur zwycięża w bitwie na Old Trafford! Manchester United pokonany!
    Świetne widowisko kończy się wynikiem 1:2 na korzyść Kogutów!

90+5
    Koguty oddalają grę od swojego pola karnego! To będzie nawet szansa na kontrę!
    Harry Kane zagrywa jednak niedokładnie.

90+3
    Nie ustają ataki Czerwonych Diabłów! Do końca spotkania pozostaje jednak co raz mniej czasu!

90+1
    5 minut doliczone do drugiej części meczu. Mieliśmy sporo przerw w grze, 5 minut to absolutne minimum.

90+1
    Dobre centra Rooneya i jeszcze jeden strzał Vidicia! To była doskonała sytuacja dla stopera Manchesteru! Ale spudłował!

90
    Olbrzymie zagrożenie bramki Llorisa! Nemanja Vidić z najbliższej odległości uderza głową, ale raz jeszcze kapitalnie broni Francuz! Kolejny korner!

90
    Adnan Januzaj przeprowadził kapitalną akcję wzdłuż 16. metra! w końcu piłkę otrzymał Wayne Rooney, i potężnie uderzył! Hugo Llrois wyciągnął się jak struna i sparował strzał na rzut rożny!

88
    Jeżeli gracze Spurs dowiozą zwycięstwo do końca, to Hugo Lloris powinien doczekać się pomnika pod White Hart Lane!

86
    Nie ma mowy o rzucie karnym zdaniem Howarda Webba! Ashley Young wbiegał w pole karne z lewej strony, uderzał z 16 metrów, po czym został staranowany przez Hugo Llorisa, którego celem na pewno nie była piłka!
    Wielkie kontrowersje na Old Trafford!

85
    Tym razem lewą flanką atakowali Danny Rose i Harry Kane, ale w tym przypadku nie zawiódł Antonio Valencia!
    Ruszamy w drugą stronę!
    Co za tempo w końcówce tego meczu!

84
    Tom Cleverley kończy swój udział w tym spotkaniu. w jego miejsce na ostatnich 10 minut Ashley Young.

83
    Cudowna, fenomenalna, indywidualna akcja Aarona Lennona! Anglik ograł Valencię, nawinął Vidicia, zwiódł Evansa i płasko uderzył na bramkę z 11 metrów! Trafił jednak wprost w De Geę, który nie miał problemów z interwencją.

83
    Niepokój na twarzach kibiców Manchesteru United. W głębi ich serc na pewno tli się jednak jeszcze iskierka nadziei.
    Nie takie dramaty przeżywali na Old Trafford!

82
    Nieźle, ale przede wszystkim bardzo szybko rozegrali to gospodarze! Januzaj przytomnie zagrał w pole karne do Welbecka, ale napastnik Reprezentacji Anglii uprzedzony przez francuskiego bramkarza Kogutów.

82
    Moussa Dembele miał sporo miejsca 25 metrów przed bramką De Gei! Zdecydował się na strzał lewą nogą, ale wziął to na siebie Valencia! Dobry blok i szansa na kontrę!

Gole: 67. Welbeck – 34. Adebayor, 66. Eriksen

Kartki:   41. Rooney (MAN) – 80. Dembele (TOT)

Manchester United: De Gea – Smalling (61' Kagawa), Evans, Vidić, Evra – Valencia, Carrick (61' Hernandez), Cleverley (84' Young), Januzaj – Rooney, Welbeck
    Zmiany: Lindegaard, Büttner, Ferdinand, Fletcher, Kagawa, Young, Hernandez

Tottenham Hotspur: Lloris – Walker, Chiriches, Dawson, Rose – Lennon, Capoue (64' Bentaleb), Dembele, Eriksen – Adebayor (70' Chadli), Soldado (75' Kane)
    Zmiany: Friedel, Fryers, Naughton, Bentaleb, Chadli, Lamela, Kane

Sędziowie: H. Webb – M. Mullarkey, D. Cann – N. Swarbrick