Chievo – Cagliari 0:0 (koniec) | Fiorentina – Livorno 1:0 (koniec) | Juventus – AS Roma 3:0 (koniec)
Juventus FC
3:0 (1:0)
AS Roma
Niedziela 05.01.2014, 20:45 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A

87
    Kolejny faul Barzagliego. Za to zagranie Andrea ogląda żółtą kartkę i ... nie zagra w kolejnym meczu, w którym przeciwnikiem Starej Damy będzie Cagliari.

83
    Adem Ljajić ukarany żółtą kartką i ... nie zagra w kolejnym spotkaniu. Bardzo głupie zachowanie Serba skutkowało będzie problemami z zestawieniem wyjściowej jedenastki Romy na mecz z Genoą!

76
    Leandro Castan ręką wybijał piłkę z linii bramkowej! To jest czerwona kartka dla obrońcy Romy! Druga w przeciągu zaledwie minuty!

75
    Daniele De Rossi za brutalny wślizg w nogi Chielliniego ogląda czerwoną kartkę i wylatuje z boiska!
    To już chyba koniec marzeń Rzymian o dobrym wyniku w tym meczu. Stracili obu kapitanów!

37
    Bardzo konsekwentny jest dzisiaj Pan Nicola Rizzoli. Gervinho zachował się bardzo podobnie do Teveza 4 minuty wcześniej i również obejrzał żółtą kartkę.

34
    Druga żółta kartka dla gospodarzy w przeciągu 60 sekund! Tym razem, za faul na Pjaniciu do notesu arbitra trafia Giorgio Chiellini.

33
    Carlos Tevez ukarany żółtą kartką za faul na Maiconie i niezadowolenie z decyzji arbitra.

Gole: 17. Vidal, 48. Bonucci, 77. Vucinić (kar.)

Kartki:   33. Tevez (JUV), 34. Chiellini (JUV), 87. Barzagli (JUV) – 37. Gervinho (ASR), 83. Ljajić (ASR)   75. De Rossi (ASR), 76. Castan (ASR)

Juventus FC: Buffon – Barzagli, Bonucci, Chiellini – Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah – Tevez (60' Vucinić), Llorente (81' Quagliarella)
    Zmiany: Storari, Rubinho, Ogbonna, Peluso, De Ceglie, Caceres, Isla, Padoin, Marchisio, Quagliarella, Giovinco, Vucinic

AS Roma: De Sanctis – Maicon, Benatia, Castan, Dodò (55' Torosidis) – Pjanic (55' Destro), De Rossi, Strootman – Ljajic, Totti (72' Florenzi), Gervinho
    Zmiany: Skorupski, Lobont, Burdisso, Romagnoli, Jedvaj, Torosidis, Florenzi, Bradley, Marquinho, Taddei, Ricci, Destro, Borriello, Caprari

Sędziowie: Nicola Rizzoli – Stefani, Faverani – Manganelli – Mazzoleni, De Marco

Widownia: 41 254