Nantes – Nice 0:2 (koniec) | Vannes – Monaco 2:3 (koniec) | Olympique – Reims 2:0 (po dogrywce)
FC Nantes
0:2 (0:1)
OGC Nice
Niedziela 05.01.2014, 14:15 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Puchar Francji

Nice zwycięża po bardzo ciężkim meczu! Goście cały mecz bronili się przed atakami Nantes, ale udało im się utrzymać prowadzenie do końca! Podopieczni Claude Puela awansowali do 1/16 finału Pucharu Francji! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na następne tylko na Lajfy.com!

90+4
    Trabelsi z woleja uderza w poprzeczkę!

90+2
    Kompletnie nieudane uderzenia z dystansu Trabelsiego.

90
    Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz.

90
    Rozpaczliwy atak gospodarzy przynoszą jedynie rzut rożny.

88
    Gol dla Nice!
    GREGORIE PUEL dostaje piłke przed pole karne, zwodzi obrońcę i uderza tuż przy słupku! 2:0 dla Nice!

85
    Kolejny rzut wolny dla Nice. Nie oszczędzają się dziś piłkarze obu drużyn.

82
    Żółty kartonik dla Gakpe! Traore ucierpiał w tym starciu.

80
    Zmiana w zespole gości. W miejsce Pied wszedł Traore.

79
    Gakpe wywalczył aut dla swojego zespołu. Czy drużynie gospodarzy uda się wyrównać? 10 minut do końca spotkania!

76
    Dobrą akcję gospodarzy przerywa gwizdkiem arbiter, na spalonym jeden z zawodników Nantes.

72
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Bessat, a w jego miejsce wchodzi Gakpe.

70
    Po rzucie rożnym okazję do strzału z 10. metra miał Djilobodji, ale strzelił po ziemi wprost w Ospinę!

68
    Zmiana w zespole gości. Schodzi Eysseric, wchodzi Bruls.

67
    Tempo gry w ostatnich minutach zdecydowanie siadło. Dużo niedokładnych zagrań zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.