Górnik Ł. – Siarka T. 2:1 (koniec) | Zawisza – Arka 2:0 (koniec)
2:1 (0:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 08.02.2014, 11:35 • Łęczna • Spotkania towarzyskie

Z Łęcznej to wszystk. za uwagę dziękuje Michał Bartyzel (13:34:29)

Końcówka meczu przyniosła rozstrzygnięcie które można było typować po pierwszej połowie. Siarka traci dwie bramki z kontry

99
    Gol dla Łęcznej!
    jest to konsekwencją straty piłki przez Siarke. Strzałem głową Melona pokonuje jeden z napastników GÓRNIKA.

97
    Źle rozegrana akcja Siarki i szybka kontra Górnika

96
    Groźne te szybie kontry Siarki.

96
    Tunkiewicz sam... nie dogrywa do wychodzącego na pozycje Ciećki i niestety traci piłkę...

94
    Z dystansu z pierwszej piłki strzela ofensywny zawodnik Siarki – nazwisko nieznane, jest to jeden z 6 testowanych przez trenera Tułacza zawodników.

93
    w 93 minucie, bramkę wyrównującą strzela zawodnik z 44 numerem na koszulce Górnika Łęczna. – KOZACIUK!

92
    Zawodnik gospodarzy pada w polu karnym Siarki, ale sędzia nie używa gwizdka. gramy dalej!

91
    Dobra okazja gospodarzy! Ale piłkę na sam na sam z Melonem nie opanował napastnik z Łęcznej!

90
    Nie udana akcja Górnika Łęczna. Od autu na własnej połowie goście.

88
    Siarka zdecydowanie przeważa w tej drugiej połowie.

85
    Szewc indywidualnie, mija 3 zawodników wbiegając w pole karne... ale tylko rożny.

Karny podyktowany za zagranie w polu karnym ręką przez jednego ze stoperów Górnika.

83
    Gol dla Siarki!
    Pewnie wykonuje rzut karny POPIELA!

83
    Rzut karny dla Siarki!

82
    Rożny dla Siarki, nie wykorzystany. Ale zaraz będą mieli szanse się poprawić.

78
    Kolejny wolny dla Siarki, znów ładnie dogrywa Sulkowski ale w zamieszaniu piłka wychodzi po za linie końcową.

75
    Siarka przyciska i właśnie Sulkowski wywalcza aut na wysokości pola karnego gospodarzy.

71
    Bramkarz który pojawił się w 2 połowie w bramce Górnika popełnił okropny błąd, podając do Szewca, ten się zrewanżował i strzela niecelnie.

70
    Wolny dla Siarki. Wrzucać będzie Sulkowski

69
    Zawistowski bezpośrednio, piła leciała pod poprzeczkę, jednak strzał nie zaskoczył Melona.

68
    Kolejny faul na zawodniku gospodarzy. Wolny w okolicach 30 metra

68
    Wolny dla Górnika. Rozpocznie Zawistowski.

67
    Kolejna lotna zmiana. W Siarce Sulkowski za Persone.

65
    W akcji sam na sam lepszy okazał się Melon!

61
    Na obecną chwile mniej się dzieje na boisku niż w pierwszej połowie.

W Górniku nastąpiła też zmiana na pozycji bramkarza, zszedł Prusak.

56
    Zeszli Mraz i Sasin, jednak nie wiemy kto z listy rezerwowych wszedł. Rezerwowi w protokole byli bez numerów.

55
    W drugiej połowie jakby Siarkowcy przeważali.

Na boisko w Siarce weszli: Szewc, Popiela, Ciećko oraz 6 testowanych.
    Sprawdzamy zmiany w Górniku

51
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Baran, na boisku pojawia się Test4.
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Kowalski, na boisku pojawia się Szewc.
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Chrabąszcz, na boisku pojawia się Test5.

51
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Test1.
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Nadolski, na boisku pojawia się Test2.
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Sulkowski, na boisku pojawia się Test3.

51

W obu drużynach na pewno zajdą zmiany w przerwie.
    Z tego co wiemy w Siarce grać będzie cała nowa ofensywa (4 zawodników testowanych) oraz dwóch testowanych w środku pola.

50
    Pierwsza połowa skończona. Przypominam, gramy 2x50.

49
    Nowak strzela z dystansu, tuż obok słupka! A chwile wcześniej z pola karnego skutecznie wypychany przez Barana był Niedziela.

48
    Bożok z Mrazem próbowali lewą stroną.

46
    Persona wrzuca w pole karne do wychodzącego Stępnia. Prusak interweniuje bez żadnych problemów.

45
    Wróbel faulowany w środku pola.

40
    Bożok z piętki odgrywa do Niedzieli. Jednak tego uprzedza stoper Siarki

38
    Tunkiewicz dokładnie do Wróbla, ten uderza z pierwszej piłki, Prusak intuicyjnie wybija przed siebie i Wróbel z przewrotki próbuje drugi raz, tym razem ledwo nad poprzeczką.

To była pierwsza dobra okazja w tym meczu.

37
    Na dwa razy strzelali górnicy. Pierw Mraz z główki, póżniej dobijał Bonin, ale okazało się, że spalony!

36
    Rzut rożny dla Górnika.

35
    Tunkiewicz zszedł na moment, by zatamować krwawienie z nosa, w międzyczasie okazało się, że zmiany w sparingu dzisiejszym są lotne, dlatego zmiana powrotna.

Zmiany w dzisiejszym spotkaniu "lotne"

32
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Tunkiewicz, na boisku pojawia się Popiela.

Obalamy mit zaśnieżonego i zasypanego województwa lubelskiego. Boisko w Łęcznej przygotowane bardzo dobrze, a śniegu jak na lekarstwo, głównie po przydrożnych rowach...

23
    Sasin nie dał rady opanować piłki, bo był nieprzepisowo powstrzymywany przez Chrabąszcza.

22
    Konrad Stępień strzelał na bramkę Prusaka, ale baaaaardzo niecelnie. Źle wykorzystany rzut wolny.

25
    "Kwarta" meczu za nami. Przypominam, że grają 2 x 50 minut. Póki co bez bramek w Łęcznej, Siarka zaczyna sobię coraz lepiej radzić na boisku lidera I ligi.

20
    Bezpośredni strzał ale niecelnie.

20
    Rzut wolny przed polem karnym dla Górnika. Po przypadkowym zagraniu ręką przez stopera Siarki

17
    Chrabąszcz dogrywa do Wróbla, który był między dwoma stoperami, ale ten sobie z nimi nie poradził

16
    Teraz Siarkowcy zagrali pressingiem i Prusak musiał kiwać się z boku pola karnego z Kowalskim

13
    Po 15 minutach pierwsze wnioski nasuwają się same. To gospodarze prowadzą grę, Siarka ma problemy z skonstruowaniem klarownej akcji, wszystkie próby są momentalnie kasowane.

10
    Faul na zawodniku gospodarzy. Szybkie rozegranie i piłka w polu karnym

8
    Melon sprawdzony, przez gracza gospodarzy strzałem z dystansu. Broni pewnie.

7
    Górnik zamknął Siarkę na własnej połowie.

6
    Pierwszy strzał na bramkę w wykonaniu Siarki. Kowalski wbiegł w pole karne i uderza, ale bez problemów Prusak

4
    Faulowany na własnej połowie Kowalski, chwile wcześniej gospodarze mieli rzut różny, ale bez żadnej okazji strzeleckiej.

Górnik Łęczna: Prusak – Mierzejewski, Szmatiuk, Bielak, Mraz, Zawistowski, Nowak, Bożok, Bonin, Sasin, Niedziela
    Rezerwowi: Socha, Świech, Nikitovic, Dobrowolski, Zuber, Kozaciuk, Szałachowski, Kalinowski

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień, Nadolski, Baran, Sulkowski – Chrabąszcz, Frankiewicz, Tunkiewicz, Persona, Kowalski – Wróbel
    Rezerwowi: Komorowski, Popiela, Ciećko, Szewc i 6 zawodników testowanych.

1
    Od środka zaczęli goście. Tarnobrzeska Siarka gra na zielono-czarno, Górnik na czarno.

1

Warunki sparingu następujące: 2x 50 minut, czerwona kartka to kara 10 minut w osłabieniu.

Mecz na pewno nie rozpocznie się o godzinie 11:30. Będzie mały poślizg.

Znamy wyjściowy skład Siarki Tarnobrzeg, zaraz powinniśmy też poznać wyjściową jedenastkę Górnika.

Witamy z Łęcznej! Na boisku treningowym w Łęcznej trwa właśnie rozgrzewka obu zespołów. My w międzyczasie zbieramy potrzebne informacje – składy drużyn itp

AKTUALIZACJA: Sparing nie będzie miał formy dwumeczu. Gramy 2x45 minut.

Zapraszamy na relację z tego spotkania. Z boiska treningowego w Łęcznej będziemy meldować się około godziny 11:00

Zawodnicy z Łęcznej też nie próżnowali. Wygrali 3:1 w meczu kontrolnym z Lublinianką, rozegrali dwumecz z Rozwojem Katowice, raz zremisowali 1:1, by później wygrać 5:1. Oraz pokonali GKS Katowice w stosunku 2:0

Siarka Tarnobrzeg do tej pory rozegrała do tej pory 3 z zaplanowanych 5 sparingów. Wszystkie do tej poryw wygrała z Bocheńskim KS w stosunku 7:0, Sokołem Sieniawa 2:1 oraz z Wisłą Sandomierz 4:1

Według różnych źródeł, są różne godziny rozpoczęcia sparingu. Jedne mówią, że zaczynamy już o 11:30 drugie, że chwilę po 12:00.
    Sparing ma mieć formę dwumeczu. Ale o szczegółach dowiemy się już na miejscu.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.