Auxerre – Rennes 0:1 (koniec) | Nice – Monaco 0:1 (po dogrywce)
0:1 (0:0)
AS Monaco
Środa 12.02.2014, 20:55 • Allianz Riviera, Nicea • Puchar Francji

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie do portalu Lajfy.com! Dobranoc! (23:25:19)

Monaco wygrywa ostatecznie po zaciętym meczu kończącym się dogrywką z Nice 1-0. Zdobywcą bramki na wagę ćwierćfinału Pucharu Hiszpanii jest Berbatov.

120+1

120
    Sędzia dorzuca jeszcze minutę – tyle nadziei po stronie Nice.

119
    Trener gospodarzy jeszcze motywuje ich do walki, zawodnicy już chyba nie mają sił.

118
    Monaco gra teraz dużo piłką z tylu – spokojnie, nigdzie już im się nie spieszy.

116
    Gospodarze chyba są już pogodzeni z losem – cztery minuty do końca, oni w osłabieniu... kolorowo nie jest.

114
    Gol dla Monaco!

Dośrodkowanie piłki z prawego skrzydła, w polu karnym tylko trącił ją na wślizgu DYMITAR BERBATOV i ta wpada do siatki!

110
    Przewaga zespołu gości jest już zdecydowana, wygląda na to, że zdobycie przez nich bramki jest kwestią czasu.

108
    Dośrodkowanie piłki w pole karne Nice, ale wciąż dzielnie radzi sobie osłabiona defensywa gospodarzy.

106
    Monaco wciąż posiada optyczną przewagę – zespół Nice zamknięty we własnym polu karnym.

106
    Druga dogrywka rozpoczęta.

105
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

103
    Nie jest to zbyt porywające spotkanie... obie drużyny spokojnie grają swoją piłkę.

100
    Już sto minut rywalizacji za nami – zawodnicy wyglądają na zmęczonych.

98
    Ferreira strzelał z rzutu wolnego – piłka po odbiciu się od muru wyszła na korner.

97
    Rzut wolny dla Monaco z około 17 metrów od bramki Hassena! Wymarzona okazja!

95
    Zakotłowało się w polu karnym Nice po wrzutce z rogu, ale wszystko kończy się szczęśliwie... wybiciem na uwolnienie.

93
    Ciężko komentuje się mecze, w których dzieje się naprawdę niewiele istotnych rzeczy.