Hoffenheim – Wolfsburg 2:3 (koniec) | Bayer – Kaiserslautern 0:1 (koniec) | Hamburg – Bayern 0:5 (koniec)
Hamburger SV
0:5 (0:2)
Bayern Monachium
Środa 12.02.2014, 20:30 • Imtech Arena, Hamburg • Puchar Niemiec

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relację na nasz portal lajfy.com (22:24:39)

Pojedynek ten był ostatnim w ramach 1/8 DFB Pokal. Zostały już tylko 4 ekipy, które będą walczyły o wywalczenie tego właśnie trofeum.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:5 i jest to w pełni zasłużony wynik dla gości. O grze gospodarzy nie możemy powiedzieć nic pozytywnego, może to, że ich obrona spisywała się bezbłędnie przez pierwsze 20 minut.

90

89
    Żółtą kartkę otrzymał Rincon (Hamburger SV).

88
    Zoua zdecydował się na uderzenie, jednak jego próba powędrowała wysoko ponad bramką.

87
    Faulowany w środku pola Kroos, a przewinienia dokonał Arslan.

86
    Kibice powoli zaczynają opuszczać stadion.

85
    Możemy również wspomnieć, że po dosyć długiej kontuzji na boisko wrócił Bastian Schweinsteiger, który przejął opaskę kapitańską po Lahmie.

84
    Na spalonym znalazł się Arslan.

83
    I cały czas kilkanaście podań gości, przy zaledwie kilku podaniach gospodarzy.

82
    Rzut rożny dla Bayernu, gracze gości zdecydowali się na krótkie rozegranie.

81
    Piękne podanie do Robbena, ale wrzutka Holendra została zablokowana.

80
    Jakiegoś urazu nabawił się Dante, ale miejmy nadzieję, że obrońca gości będzie mógł wznowić grę.

79
    W związku z tym, że na boisku nie dzieje się nic znaczącego mogę dodać, że Hamburg nie strzelił gola od 3 spotkań, a dzisiejszy mecz jest meczem numer 4 bez strzelonego gola. Mało tego stracili ich, jak do tej pory 14, ale zostało jeszcze ponad 10 minut gry i może się to zmienić.

78
    I cały czas przy piłce goście, którzy już nie kwapią się do tak intensywnych ataków, jak to miało miejsce do 60 minuty.

77
    Rzut rożny dla gości i piąstkuje Neuer. Jeszcze jeden stały fragment gry dla HSV.