Hoffenheim – Wolfsburg 2:3 (koniec) | Bayer – Kaiserslautern 0:1 (koniec) | Hamburg – Bayern 0:5 (koniec)
Bayer Leverkusen
0:1 (0:0)
1.FC Kaiserslautern
Środa 12.02.2014, 19:00 • BayArena, Leverkusen • Puchar Niemiec

Koniec! Ekipa 1.FC Kaiserslautern po pięknej bramce autorstwa Jenssena wygrywa z Bayerem 1:0 i awansuje dalej, gdzie czekać ich będzie pojedynek z Hamburgerem lub Bayernem Monachium! (21:28:34)

120+2

120
    Dokładnie dwie minuty dzielą 1.FC Kaiserslautern od wygranej! Czy to wytrzymają. Cała drużyna Bayeru leci na połowę rywala!

119
    Toprakowi także się udzieliło. chyba to już gra nerwów przeważa, a każdy z piłkarzy gości czeka na ostatni gwizdek. Zaraz koniec!

118
    Troszkę przesadził teraz Lakić i sędzia nie ma wątpliwości, że to musi być kartka w kolorze żółtym. To chyba już piąta kara tego spotkania.

117
    Zbyt długo przedłużał teraz wznowienie gry Sippel i arbiter nie ma wyboru. Ostrzeżenie dla niego w postaci kartonika.

115
    Gol dla Kaiserslautern!

Szok! Fantastyczne podanie prawej strony pola karnego do RUBENA JENSSENA, a ten po przejęciu pewnie pokonuje Leno z 12. metrów!

112
    I mamy ostatnią zmianę dla gości. Heintz już melduje się na boisku w zamian za Simuneka.

112
    Dość niebezpieczne wybicie z daleka i mogliśmy się teraz spodziewać bramki samobójczej. Jednak piłka daleko obok bramki Sippela.

110
    Gubią się niesamowicie piłkarze Kaiserslautern. Nie potrafią obecnie wyprowadzić akcji poza własną połowę boiska, co podoba się przeciwnikowi.

108
    Zagranie po linii na dobieg do Idrissou, ale napastnik gości nie miał szans, aby dobiegnąć do tej futbolówki, a następnie celnie uderzyć na bramkę.

106
    Druga dogrywka rozpoczęta.

105
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

104
    Ostatnia minuta pierwszej części dogrywki i nie wygląda, aby wynik miał się zmienić. Fatalnie zachował się w tej sytuacji Idrissou pudłując przy karnym.

101
    Zbyt mocne dośrodkowanie dolatuje do Donatiego, który nabija rywala i od bramki spokojnie może zaczynać Leno. Widać już zmęczenie na twarzach piłkarzy.

99
    Do strzału przygotował się dobrze Idrissou i..... obok prawego słupka bramki! Mógł sam dziś wygrać ten mecz, ale chyba zjadła go presja!

97
    Duża kopanina w polu karnym Bayeru i sędzia nie żadnych wątpliwości! Rzut karny będą wykonywać goście! Kto podejdzie na 11. metr?

95
    Do samego końca w polu karnym rywali walczył Kießling, ale na końcu nie wiedział, co z tą piłką zrobić, więc podał ją do bramkarza. Mamy wybicie.

93
    Kolejna zmiana w meczu, ale tym razem chodzi o statystyki. Do ataku ruszyli piłkarze Bayeru, którzy za wszelką cenę będą chcieli pokazać swoją wyższość.

Gole: 115. Jenssen

Kartki:   29. Sam (BLV), 45+1. Can (BLV), 119. Toprak (BLV) – 40. Lowe (KAI), 55. Karl (KAI), 117. Sippel (KAI), 118. Lakić (KAI)

Bayer Leverkusen: Leno – Guardado, Toprak, Wollscheid, Donati – Rolfes – Bender (66' Hegeler), Can – Sam (66' Castro), Derdiyok (35' Kießling), Son

Rezerwowi: Spahić, Kießling, Hegeler, Boenisch, Castro, Brandt, Lomb

1.FC Kaiserslautern: Sippel – Torrejon, Simunek (112' Heintz), Dick, Lowe – Karl, Alushi – Jenssen, Matmour, Ring (71' Idrissou) – Occean (85' Lakić)

Rezerwowi: Idrissou, Heintz, Orban, Ede, Zimmer, Muller, Lakić

Sędziowie: Tobias Welz