Anży – Genk 0:0 (koniec) | Dnipro – Tottenham 1:0 (koniec) | Juventus – Trabzonspor 2:0 (koniec)
Czernomorec – Lyon 0:0 (koniec) | Esbjerg – Fiorentina 1:3 (koniec) | Dynamo Kij. – Valencia 0:2 (koniec)
PAOK – Benfica 0:1 (koniec) | Slovan – Alkmaar 0:1 (koniec) | Real Betis – Rubin 1:1 (koniec)
Swansea – Napoli 0:0 (koniec) | Maribor – Sevilla 2:2 (koniec) | Vik. Pilzno – Szachtar 1:1 (koniec)
Lazio – Łudogorec 0:1 (koniec) | Ajax – FC Salzburg 0:3 (koniec) | Maccabi T.A. – Basel 0:0 (koniec)
Porto – Eintracht 2:2 (koniec)
Swansea City A.F.C.
0:0 (0:0)
SSC Napoli
Czwartek 20.02.2014, 21:05 • Liberty Stadium, Swansea • Liga Europy UEFA

Po bardzo ciekawym spotkaniu Swansea tylko zremisowało przed własną publicznością z Napoli. Gospodarze nie wykorzystali wielu szans na zdobycie bramki, ale i tak przed rewanżem we Włoszech nie są na straconej pozycji. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (22:59:35)

90+5

90+3
    Mertens sam wypracował sobie świetną okazję do zdobycia bramki, ale z około 15 metrów uderzył ponad bramką!

90+2
    Napoli jest w posiadaniu piłki na połowie Swansea. Gospodarze umiejętnie się bronią.

90+1
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowych 90!

90
    Bony upadł przed linią pola karnego po starciu z rywalem, ale sędzia nakazał grać dalej.

88
    W ostatnich minutach do głosu zaczyna dochodzić Napoli. Gospodarze wyglądają już na nieco zmęczonych. Bezbramkowy remis dzisiaj nie stawia ich na przegranej pozycji przed rewanżem w Neapolu.

86
    Mertens zagrywa piłkę z narożnika boiska w pole karne, ale bez większych problemów interweniują stoperzy Swansea.

85
    De Guzman został ukarany przez sędziego żółtą kartką.

84
    Kolejny pojedynek o górną piłkę w polu karnym wygrał Bony, ale nie trafił w bramkę!

83
    Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Higuain, na boisku pojawia się Pandev.

81
    Niedokładne zagranie Emnesa i piłkę pewnie łapie Pepe Reina, który w ostatnich minutach ma mniej pracy.

80
    Niestety pomocnik Swansea nie mógł kontynuować gry i musiał opuścić boisko.

79
    Zmiana w drużynie Swansea City A.F.C.: z boiska schodzi Dyer, na boisku pojawia się Emnes.

78
    Dyer potrzebuje pomocy medycznej. Mamy przerwę w grze.

77
    Routledge uderzył z woleja świetnie w stronę lewego słupka bramki strzeżonej przez Reinę, ale nie dał się zaskoczyć golkiper Napoli!