Anży – Genk 0:0 (koniec) | Dnipro – Tottenham 1:0 (koniec) | Juventus – Trabzonspor 2:0 (koniec)
Czernomorec – Lyon 0:0 (koniec) | Esbjerg – Fiorentina 1:3 (koniec) | Dynamo Kij. – Valencia 0:2 (koniec)
PAOK – Benfica 0:1 (koniec) | Slovan – Alkmaar 0:1 (koniec) | Real Betis – Rubin 1:1 (koniec)
Swansea – Napoli 0:0 (koniec) | Maribor – Sevilla 2:2 (koniec) | Vik. Pilzno – Szachtar 1:1 (koniec)
Lazio – Łudogorec 0:1 (koniec) | Ajax – FC Salzburg 0:3 (koniec) | Maccabi T.A. – Basel 0:0 (koniec)
Porto – Eintracht 2:2 (koniec)
Esbjerg fB
1:3 (1:3)
ACF Fiorentina
Czwartek 20.02.2014, 19:00 • Blue Water Arena, Esbjerg • Liga Europy UEFA

Koniec meczu! Mimo bardzo dobrej pierwszej połowy, druga przyniosła nam o wiele mniej emocji. Fiorentina wraca do Włoch ze sporą zaliczką i jest niemal pewna awansu do 1/8 finału Ligi Europy. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na pozostałe spotkanie rozgrywane w dniu dzisiejszym w ramach Ligi Europy tylko na Lajfy.com! (20:54:19)

90+4

90+3
    Rzut wolny dla zespołu z Florencji po nieczystym zagrania Fellaha.

90+2
    Strzał zza pola karnego w wykonaniu Gomeza mocny, ale niecelny i od bramki grę wznawia Dubravka.

90+1
    Trzy minuty do drugiej połowy dolicza sędzia.

90
    Ostre wejście Drobo-Ampema w nogi Rydera i żółtka kartka dla zawodnika gospodarzy. Oprócz tego rzut wolny z dogodnej pozycji dla Fiorentiny.

89
    Rzut z autu w okolicach środka boiska dla piłkarzy z Florencji. Czy goście pokusza się jeszcze o czwartego, dobijającego rywali gola?

87
    Neto świetnie broni strzał z najbliższej odległości jednego z zawodników Esbjergu! To mógł być gol kontaktowy dla gospodarzy!

86
    Dośrodkowanie w pole karne Esbjergu, tam do piłki najwyżej wyskoczył Mario Gomez, ale jego uderzenie nie było na tyle silne, aby zaskoczyć golkipera gospodarzy i Dubravka pewnie łapie piłkę.

85
    Kolejna centra w pole karne Fiorentiny, tym razem z lewej flanki, ale zagrania gospodarzy są w tym momencie bardzo niedokładne i bez problemu radzą sobie z nimi piłkarze z Włoch.

83
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Bardzo aktywnego w dzisiejszym meczu Andreasena zastępuje Bergvold.

82
    Piłka po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry leciała jednak bardzo nisko i obrońcy bez problemy wybijają ją z własnego pola karnego.

81
    Rzut wolny dla Esbjergu blisko pola karnego rywali!

80
    Druga połowa stoi niestety na zdecydowanie niższym poziomie niż pierwsza. Oba zespoły grają ospale, a akcji podbramkowych mamy jak na lekarstwo. Czy ostatnie dziesięć minut przyniesie nam więcej emocji? Zostańcie z nami!

79
    Rasmussen fauluje Roncaglię niemal przy linii autowej na własnej połowie i od rzutu wolnego rozpoczną goście.

77
    To powinien być gol! Najpierw Dubravka świetnie broni strzał Ilicicia, a przy dobitce beznadziejnie zachował się Valero, który celował w okienko bramki rywala, a uderzył bardzo niecelnie!