Liverpool – Swansea 4:3 (koniec) | Newcastle – Aston Villa 1:0 (koniec) | Norwich – Tottenham 1:0 (koniec)
Norwich City
1:0 (0:0)
Tottenham Hotspur
Niedziela 23.02.2014, 17:00 • Carrow Road, Norwich • Angielska Premier League

Sensacja! Norwich City pokonuje na własnym stadionie ekipę Tottenhamu 1:0 po pięknym trafieniu Snodgrassa! Należą się im wielkie gratulacje! (18:53:29)

90+3

90+2
    Golkiper gospodarzy zbyt długo przedłuża wznowienie gry i zostaje ukarany przez sędziego.

90+1
    Arbiter główny spotkania – Craig Pawson przekazuje teraz, że będą doliczone trzy dodatkowe minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Norwich, ale udaje się ostatecznie wybić futbolówkę z dala od bramki. Defensywa się powiększa.

88
    Dawson nie mógł się powstrzymać od faulu i to było pewne, że otrzyma żółtą kartkę. Musi teraz uważać.

86
    Zmianę przeprowadzają gospodarze. Redmond już na dziś kończy, teraz czas Hoolahana.

84
    Ależ bomba Johnsona z ponad 25. metrów i piłka po palcach bramkarza ląduje na spojeniu! Jak to nie wpadło do siatki?!

82
    I już po zamianach w Tottenhamie. Townsend wchodzi na murawę za Rose.

82
    Podanie na lewą stronę pola karnego nie zostaje zatrzymane i piłka ląduje na 4. metrze pod nogami Chadliego! Belg uderza, ale broni świetnie Ruddy!

81
    Ależ potężne uderzenie Snodgrassa z rzutu wolnego z lewej nogi i piłka minimalnie mija słupek bramki, w której stoi Lloris!

79
    No i mamy żółty kartonik w prezencie od arbitra za brzydki faul ze strony Vertonghena.

78
    Po raz kolejny jesteśmy świadkami ciszy, miejmy nadzieję, że przed burzą. Nieco ciekawie jest tylko w środku pola, gdzie toczy się gra.

76
    Redmond został teraz powstrzymany nieprzepisowo podczas swojej akcji i będzie rzut wolny oraz dobra okazja na drugą bramkę.

74
    Sytuacja w ciągu kilkunastu ostatnich minut zmieniła się całkowicie. To ekipa Tottenhamu teraz kontroluje przebieg meczu, co nikogo nie dziwi.

72
    Doczekaliśmy się także zmiany dla Norwich. Van Wolfswinkel schodzi, bo się nie popisał, a za niego Hooper.

71
    Faul w ataku ze strony ekipy Norwich i od bramki zacznie spokojnie Lloris. Francuz daleko na drugą połowę do swoich napastników.

70
    Wrzutka Lennona została tylko zbita wzdłuż bramki ekipy gości, a następnie wybita przez defensorów. Dobra interwencja.