Korona – Zagłębie L. 1:1 (koniec) | Wisła K. – Cracovia 3:1 (koniec) | Śląsk – Ruch 2:3 (koniec)
Wisła Kraków
3:1 (2:0)
Cracovia
Niedziela 23.02.2014, 15:30 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • PKO Ekstraklasa

Po bardzo ciekawym spotkaniu i pięknych bramkach w pełni zasłużone zwycięstwo odniosła drużyna Wisły Kraków! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (17:19:32)

90+3

90+2
    Losy tej rywalizacji są już od kilku minut przesądzone. Na trybunach trwa już wielka feta Kibiców Białej Gwiazdy.

90
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowych 90!

89
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Michał Chrapek, na boisku pojawia się Fabian Burdenski.

89
    Boljević uderzył z około 25 metrów, ale piłka w dużej odległości minęła bramkę Wisły.

87
    Gol dla Wisły!
    Pogubiła się defensywa Cracovii! Nykiel zagrał pod nogi wbiegającego w pole karne ŁUKASZA GARGUŁY, który pewnie umieścił piłkę w bramce!

87
    Straus oddał bardzo mocny strzał sprzed pola karnego! Efektowną paradą popisał się Miśkiewicz!

86
    Ależ zamieszanie w polu karnym! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał głową oddaję jeden z zawodników Pasów, ale piłkę z linii bramkowej wybija Piotr Brożek!

85
    Piotr Brożek został ukarany żółtą za faul na Kicie!

83
    Wisła głęboko cofnęła się na własną połowę boiska i cierpliwie czeka na możliwość do kontrataku. Cracovia mimo przewagi ma spore problemy z przedarciem się pod bramkę Miśkiewicza.

82
    Damian Dąbrowski bardzo brzydko faulował Łukasza Gargułę za co został ukarany żółtą kartką!

81
    Paweł Brożek znalazł się na pozycji spalonej, ale dobrze wszystko widział arbiter liniowy.

80
    Ntibazonkiza był faulowany przez Chrapka, ale sędzia nie widział przewinienia Wiślaka!

78
    Wisła w ostatnich minutach nieco spuściła z tonu! To Cracovia jest zdecydowanie groźniejsza, Pasy dążą do zdobycia wyrównującej bramki!

77
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Ostoja Stjepanović, na boisku pojawia się Łukasz Garguła.

76
    Gol dla Cracovii!
    Kapitalna akcja Cracovii! Rakels zagrał do Kity, który zgrał piłkę SAIDI"EMU NTIBAZONKIZIE! Zawodnik Pasów uderzył bez przyjęcia w samo okienko bramki Miśkiewicza!

74
    Ntibazonkiza oddał zaskakujący strzał z około 18 metrów! Piłka po nodze Głowackiego powinna znaleźć się w siatce, ale na posterunku był jeszcze Miśkiewicz!

73
    Guerrier znalazł się w bardzo dobrej okazji do zdobycia bramki, wiec zdecydował się na strzał, ale nie trafił! Paweł Brożek miał pretensje do swojego kolegi, który po raz kolejny nie podawał..
    Gole: 33. Głowacki, 39. Štilić, 87. Garguła – 76. Ntibazonkiza

Kartki:   53. Burliga (WIS), 85. Piotr Brożek (WIS) – 82. Dąbrowski (CRA)

Wisła Kraków: Miśkiewicz – Burliga, Bunoza, Głowacki, Piotr Brożek – Sarki (67. Dudka), Stjepanović (77. Garguła), Chrapek (89. Burdenski), Štilić, Guerrier – Paweł Brożek.
    Zmiany: Bieszczad – Chávez, Dudka, Nalepa, Garguła, Burdenski, Szewczyk.

Cracovia: Pilarz – Nykiel, Dąbrowski, Kuś, Marciniak – Danielewicz (65. Rakels), Szeliga (72. Dudzic), Štraus – Bernhardt (46. Kita), Ntibazonkiza, Boljević.
    Zmiany: Perdijić – Mikulić, Zejdler, Dudzic, Kapustka, Kita, Rakels.

Sędziowie: Szymon Marciniak (Płock).