Swansea – Crystal Palace 1:1 (koniec) | Aston Villa – Norwich 4:1 (koniec) | Tottenham – Cardiff 1:0 (koniec)
Aston Villa
4:1 (4:1)
Norwich City
Niedziela 02.03.2014, 17:30 • Villa Park, Birmingham • Angielska Premier League

Aston Villa i Christian Benteke, jak czołg rozjechali "Kanarki"! Norwich grało bardzo dobrze przez pierwsze dwadzieścia minut tego meczu. Później jednak obejrzeliśmy one man show w wykonaniu Belga z Aston Villi. Benteke w dwie minuty wyprowadził gospodarzy na prowadzenie i od tego czasu rozpoczęło się już prawdziwe święto na Villa Park! Aston Villa – Norwich City 4:1! Dziękuję za uwagę! Zapraszam na kontynuację wieczoru w lajfy.com! (19:23:48)

90+2

90+1
    Dwie minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Świetnie przeczytał to podanie Ruddy! Gospodarze byli bliscy kolejnej, doskonałej okazji, jednak bramkarz "Kanarków", interweniował skutecznie poza polem karnym.

89
    Cały czas nie rezygnuje z dośrodkowań Martin. Temu graczowi należy się choćby asysta... Jego koledzy nie potrafią jednak skorzystać z tych wrzutek.

88
    Elmander zapisał się wreszcie w statystykach! Szkoda tylko, że nie golem, a żółtą kartką...

87
    Bardzo niewiele dzieje się teraz na boisku. Obydwa zespoły, jakby oczekiwały na końcowy gwizdek sędziego.

86
    Jeszcze jedną zmianę do wykorzystania ma Paul Lambert. Niestety wśród rezerwowych AV nie ma dzisiaj byłego gracza Lecha Poznań – Toneva.

85
    Ależ fatalnie zachował się teraz Hooper! Dostał cudowną piłkę, za obronę, był sam na sam z bramkarzem, jednak składał się do strzału o jakieś dziesięć sekund za długo. Obrońcy zdążyli wrócić, a Guzan nie miał kłopotów z interwencją.

84
    Przepisy są jednak niezmienne! Spotkanie musi zostać oczywiście dograne do końca.

83
    Kilka zmian jeszcze bardziej wybiło z uderzenia obydwa zespoły. Ten mecz w zasadzie mógłby się już skończyć!

82
    Standing ovation dla Benteke! Belg poza boiskiem! To był znakomity mecz w jego wykonaniu! Zmienia go napastnik podobnego typu – Holt.

81
    Pierwsza zmiana w Aston Villi. Schodzi Weimann, a za niego zobaczymy na boisku Albrightona.

80
    Ostatnia zmiana w zespole Norwich. Schodzi Tettey, a za niego obejrzymy Howsona.

79
    Niewiele ponad dziesięć minut do końca. Ten wynik mówi wszystko! Aston Villa na sto procent zgarnie pełną pulę!

78
    Mieliśmy jeszcze rzut rożny dla Aston Villi, jednak, tak jak przed chwilą, tak i tym razem – obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Ruddy'ego.

77
    To powinien być rzut karny dla Aston Villi! Przed polem karnym szarżował Agbonlahor, zdecydował się na strzał i piłka trafia w rękę Martina! Sędzia jest innego zdania!

76
    Próba strzału głową, jednak ostatecznie grę od własnej bramki zacznie Ruddy. Ostatni kwadrans meczu przed nami!