Ajaccio – Lille 2:3 (koniec) | Lyon – Montpellier 0:0 (koniec) | PSG – Olympique 2:0 (koniec)
AC Ajaccio
2:3 (2:2)
Lille OSC
Niedziela 02.03.2014, 14:00 • Stade François Coty, Ajaccio • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Końcowy gwizdek sędziego w tym spotkaniu! Po niezłym spotkaniu Lille odnosi ważne zwycięstwo z AC Ajaccio! Hat-trickiem popisał się Kalou, który był motorem napędowym swojej drużyny! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne w Lajfy.com! (15:54:29)

90+4
    Roux miał szansę, by "dobić" rywala, ale fatalnie przestrzelił!

90+3
    Zespół Lille od kilku chwil szanuje futbolówkę.

90+2
    Korner dla Ajaccio, ale bez efektu w postaci bramki!

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie!

90
    Trener Ajaccio nie ma nic do stracenia i zdejmuje obrońcę z boiska, a w jego miejsce na murawie pojawił się napastnik!

88
    Zmiana w drużynie AC Ajaccio: z boiska schodzi Perozo, na boisku pojawia się Camara.

86
    W walce o piłkę sfaulowany został Kalou i sędzia zmuszony był do przerwania gry.

84
    Goście długo utrzymują się przy piłce i urywają rywalom cenne sekundy meczu.

83
    Trener Lille po chwili reaguje na wydarzenia, które miały miejsce na murawie! Origi opuszcza boisko, w jego miejsce pojawił się Kone!

82
    To z pewnością komplikuje sytuacje gościom! Czerwoną kartkę ogląda Soumaoro, który musi przedwcześnie zejść z boiska!

79
    Akcja gospodarzy przerwana przez sędziego bocznego, który uznał, że zawodnik Ajaccio był na ofsajdzie...

77
    Roux miał szansę na podwyższenie prowadzenia, ale defensorzy Ajaccio sobie poradzili z całą sytuacją.

75
    Gra została wznowiona, bowiem na murawie leżał jeden z zawodników gości! Ciekawy jestem, jak na tego gola odpowiedzą gospodarze z Ajaccio...

73
    Gol dla Lille!
    Sam poszkodowany podszedł do rzutu karnego! SALOMON KALOU pewnie wykonał jedenastkę!