– Trabzonspor 0:0 (koniec) | Rizespor – Galatasaray 1:1 (koniec)
0:0 (0:0)
Trabzonspor
Niedziela 02.03.2014, 15:00 • Konya Atatürk Spor Kompleksi, Konya • Turecka Süper Lig

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje do portalu Lajfy.com! (16:56:27)

Kończy to spotkanie arbiter. Przycisnął w końcówce zespół Trabzonsporu, jednak brakowało ostatniego podania. Nie mieli atutów w dzisiejszym spotkaniu goście. Tymczasem Konyaspor po niezłej pierwszej połowie, w drugiej spuścił z tonu. Zasłużony remis.

90+3
    Jeszcze długie podanie w pole karne, ale pewnie łapie piłkę Itandje.

90+3
    Harmaci w polu karnym Konyasporu. Nie udało się dośrodkować do kolegi z zespołu.

90+2
    Niedokładne podanie Kabze do Sahinera.

90+2
    Aut dla Konyasporu na wysokości własnego pola karnego.

90+1
    Zmiana w drużynie Konyaspor: z boiska schodzi Hleb, na boisku pojawia się Ishak Cakmak.

90+1
    Emre strzela z dalszej odległości, ale na posterunku Itandje. Piłka odbita przed siebie, ale nie zdążył żaden z rywali.

90
    Arbiter dolicza trzy minuty.

90
    Piłka cały czas w okolicy pola karnego gospodarzy, ale nie mają pomysłu jak dostarczyć ją w ''szesnastkę'' przyjezdni.

88
    Nie ma bramki! Akcja Bosingwy prawą stronę podanie w pole karne do Olcana Adina, ten zagrywa jeszcze do lepiej ustawionego Hurmaciego, ale pomocnik Trabzonsporu źle trafia w piłkę i strzela obok bramki!

87
    Arbiter przerwał na moment grę, by pokazać żółtą kartkę Bourceanu za wcześniejszy faul.

85
    Krótko rozegrany korner, piłka do prawej strony. Olcan Adin do Bourceanu, ten centruje w pole karne... piłka zostaje wybita przed ''szesnastkę'', dopada do niej Alsan, ale uderza wysoko nad poprzeczką.

84
    Faulowany Camdali. Piłka do lewej strony do Erdogana, zablokowane dośrodkowanie i rzut rożny dla gości.

83
    Nieznaczną przewagę w posiadaniu piłki mają gospodarze.

82
    Zmiana w drużynie Konyaspor: z boiska schodzi Thorvaldsson, na boisku pojawia się Omer Sahiner.

80
    Zmiana w drużynie Trabzonspor Kulübü: z boiska schodzi Paulo Henrique, na boisku pojawia się Omer Sahiner.

79
    Ależ szansę na kontratak mieli goście. Olcan Adin sfaulowany przez Selima Aya w momencie, gdy przyjezdni byli w przewadze liczebnej na połowie przeciwnika. Żółty kartonik dla obrońcy Konyasporu.