Podbeskidzie – Cracovia 1:1 (koniec) | Pogoń – Ruch 3:1 (koniec) | Śląsk – Górnik Z. 1:1 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1 (0:1)
Cracovia
Niedziela 23.03.2014, 13:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • PKO Ekstraklasa

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Przed nami spotkanie w piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasie. Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie na własnym stadionie Cracovię.

Mecz dla obu drużyn będzie o wysoką stawkę. Podbeskidzie broni się przed spadkiem, a Cracovia śmiało walczy o grupę mistrzowską.

Zawodnicy Leszka Ojrzyńskiego z dorobkiem 23 punktów zajmują przedostatnie miejsce. Wydaje się, że wszystko rozstrzygnie się w rozgrywkach grupy spadkowej, jednak w tym momencie każdy punkt jest na wagę złota!

Cracovia w poprzednim spotkanie z Jagiellonią obudziła się ze snu zimowego. Zawodnicy z Krakowa do tej pory zgromadzili 34 punkty, a daje im to 10 miejsce.

Na relację z tego spotkania zapraszam w niedzielne południe. Z pewnością czeka nas sporo emocji, a miejmy nadzieję, że również ujrzymy kilka bramek! Bądźcie z nami!

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Zajac – Górkiewicz, Pietrasiak, Pietruszka, Chmiel – Sloboda, Telichowski, Iwański, Łatka – Malinowski, Stąporski.

Rezerwowi: Rybánsky – Sokołowski, Konieczny, Kołodziej, Deja, Chrapek, Lebedyński.

Cracovia: Pilarz – Nykiel, Żytko, Marciniak, Jaroszyński – Danielewicz, Dąbrowski, Steblecki, Štraus – Papadópoulos, Boljević.

Rezerwowi: Perdijić – Bernhardt, Szeliga, Zejdler, Dudzic, Kapustka, Kita..

1

2
    Spokojny początek spotkania, Cracovia stara się utrzymywać w posiadaniu piłki.

3
    Boljević świetnie odebrał piłkę Górkiewiczowi, ale szybko do obrony wrócili gospodarze i napastnik Cracovii stracił futbolówkę.

4
    Kontratak Cracovii! Štraus składał się do oddania strzału z około 20 metrów, ale w ostatniej chwili pomocnika gości zablokowali stoperzy Podbeskidzia.

6
    Dużą przewagę w umiejętnościach technicznych mają goście, ale Górale nadrabiają to wolą walki i ambicją.

7
    Po raz kolejny w krótkim odstępie czasu na pozycji spalonej został złapany Papadópoulos.

8
    Boljević fantastycznie uderzył z rzutu wolnego! Jednak jeszcze lepszą paradą w bramce popisał się Zajac!

9
    Bramkarz Podbeskidzia przy obronie strzału Boljevica uderzył barkiem w słupek! Zajac potrzebuje pomocy medycznej.

10
    Golkiper Podbeskidzia może kontynuować grę. Gospodarze wysokim pressingiem starają się utrudniać rozgrywanie piłki przyjezdnym.

13
    Danielewicz stracił piłkę w środku boiska na rzecz Chmiela, ale pomocnik Podbeskidzia zbyt długo zwlekał z zagraniem w pole karne i został zablokowany.

14
    Pietruszka starał się zagrać długą piłkę w kierunku Stąporskiego, ale zrobił to bardzo niedokładnie i od wrzutu z autu grę wznowi Cracovia.

15
    Papadópoulos po raz kolejny został złapany na spalony, Grek ma spore problemy z ustawianiem się na boisku.

17
    Bardzo słaby początek spotkania w Bielsko-Białej.. Niewiele strzałów i sytuacji. Gra toczy się głównie w środku pola.

18
    Marciniak efektownym wślizgiem przerwał dobrze zapowiadającą się akcją Podbeskidzia.

20
    Cracovia utrzymuje się cały czas w posiadaniu piłki, gospodarze cofnęli się całym zespołem na własną połowę boiska.

22
    Niewiele dzieje się na murawie, zanosi się na kolejny bezbramkowy remis na stadionie w Bielsko-Białej.

24
    Danielewicz miał dobrą okazję do oddania strzału, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońcę.

26
    Przyjezdni wymieniają sporo podań, ale nie zdobywają w ten sposób zbyt dużo terenu. Cracovii bardzo brakuje egzekutora, którym jesienią był Dawid Nowak.

29
    Obaj trenerzy na pewno nie są zadowoleni z gry swoich podopiecznych. Mimo sprzyjających warunków pogodowych i dobrego stanu murawy w grze obu zespołów jest sporo niedokładności.

30
    Nykiel ostrym wślizgiem zaatakował Malinowskiego, ale obrońca Cracovii czysto trafił w piłkę. Gra nie została przerwana.

32
    Papadópoulos otrzymał świetne podanie w pole karne, przyjął sobie piłkę klatką piersiową, ale dobrze do samego końca za napastnikiem Cracovii poszedł Telichowski.

33
    Boljević fatalnie dośrodkował z narożnika boiska i grę od bramki wznowi Zajac.

35
    Piłkarze Podbeskidzia nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce, gospodarze tylko biegają za futbolówką.

36
    Sloboda bardzo ostro zaatakował w środku boiska Danielewicza! Gra została przerwana przez sędziego.

38
    Gol dla Cracovii!
    GIANNIS PAPADOPOULOS świetnie sfinalizował bardzo ładną akcję Cracovii! Piękną asystę zanotował Steblecki. Grek wykończył całą akcję strzałem z około 10 metrów! Zajac nawet nie drgnął.

40
    Gospodarze po stracie bramki zdecydowanie ruszyli do przodu. Przyjezdni na pewno się starali utrzymać korzystny rezultat do przerwy.

41
    Łatka dośrodkował w pole karne, ale bardzo pewnie wybija piłkę Żytko.

42
    Pietruszka miękko dośrodkował w pole karne, ale piłka ląduje w rękach Pilarza.

44
    Cracovia przetrwała krótki napór Podbeskidzia i ponownie spokojnie rozgrywa piłkę.

45+1
    Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej części spotkania.

45+2

Po pierwszej bardzo przeciętnej części spotkania Cracovia w pełni zasłużenie prowadzi 1:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Na drugą odsłonę tego meczu zapraszamy za 15. minut!

46
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Damian Chmiel, na boisku pojawia się Marek Sokołowski.
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Mateusz Stąporski, na boisku pojawia się Krzysztof Chrapek.

46

47
    Obraz gry się nie zmienia, Cracovia stara się prowadzić grę, a Podbeskidzie nie jest w stanie przejąć inicjatywy.

49
    Zobaczymy jak dwie zmiany dokonane przez Leszka Ojrzyńskiego wpłyną na grę jego zespołu.

50
    Jaroszyński wracał ze spalonego, co bardzo dobrze wychwycił arbiter liniowy.

51
    Chrapek przejął piłkę na połowie Cracovii i od razu zdecydował się na strzał z około 18 metrów, ale jego próba została zablokowana przez obrońcę.

53
    Steblecki zamiast zagrywać do niepilnowanego partnera zdecydował się na drybling w polu karnym i stracił piłkę.

54
    Sloboda starał się zagrać prostopadłą piłkę między obrońcami Cracovii do Iwańskiego, ale dobrze to zagranie przeciął Nykiel.

55
    Łatka bardzo ostro przerwał dobrze zapowiadającą się akcją Cracovii. Pomocnik Podbeskidzia faulował Danielewicza.

57
    Kolejny błąd w wyprowadzeniu piłki popełniła Cracovia, ale Sloboda dokonał złego wyboru i stracił piłkę.

59
    Sokołowski upadł w polu karnym po starciu z Marciniakiem, ale sędzia nakazał grać dalej.

60
    Iwański dośrodkował z narożnika boiska w pole karne, ale dobrze we własnym polu karnym zachował się Danielewicz.

61
    Rzut karny dla Podbeskidzia! Nykiel zagrał ręką we własnym polu karnym!

61
    Gol dla Podbeskidzia!
    MAREK SOKOŁOWSKI doprowadza do wyrównania! Zawodnik Podbeskidzia uderzył bardzo mocno w środek bramki!

63
    Boljević bardzo słabo dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne i dobrze zagrożenie spod własnej bramki oddalają obrońcy Podbeskidzia.

65
    W ostatnich minutach bardzo dużo dzieje się na murawie, gra przenosi się spod jednej bramki pod drugą.

67
    Gra jest bardzo chaotyczna, oba zespoły nie potrafią uspokoić gry.

68
    Boljević odebrał piłkę w polu karnym Pietrasiakowi i w trudnej sytuacji oddał strzał, ale skutecznie interweniuje Zajac!

70
    Boljević zagrał w tempo na wolne pole do Papadópoulosa, ale Grek źle przyjął sobie piłkę i nie zdołał się z nią utrzymać w boisku.

72
    Cracovia utrzymuje się w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika. Gospodarze nieco przyczajeni na własnej połowie boiska czekają na możliwość do kontrataku.

73
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Maciej Iwański, na boisku pojawia się Dariusz Kołodziej.

74
    Trener Ojrzyński wykorzystał już limit zmian, natomiast szkoleniowiec Cracovii nadal nie dokonał żadnej zmiany w wyjściowym składzie.

74
    Łatka uderzył z woleja z pierwszej piłki z około 20 metrów, ale piłka poleciała wysoko w trybuny.

76
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Vladimir Boljević, na boisku pojawia się Edgar Bernhardt.

77
    Malinowski najpierw świetnie ograł Jaroszyńskiego a następnie oddał fatalny strzał z około 20 metrów..

79
    Marciniak bardzo ostro faulował Chrapka! Rzut wolny sprzed pola karnego dla Podbeskidzia!

80
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Paweł Jaroszyński, na boisku pojawia się Sławomir Szeliga.

81
    Kołodziej uderzył po ziemi z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

82
    Marciniak po raz kolejny fauluje swojego rywala, ale sędzia nie zdecydował się ukarać kapitana Cracovii indywidualnie.

83
    Kołodziej uderzył z dystansu, ale Pilarz nawet nie musiał interweniować.

84
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Sebastian Steblecki, na boisku pojawia się Przemysław Kita.

85
    Bardzo groźna akcja Cracovii! Piłka trafiła do Strausa, który oddał strzał z 15 metrów, ale trafił tylko w Zajaca!

87
    W końcowych minutach tego spotkania to Cracovia jest stroną przeważającą. Gospodarze często próbują indywidualnych akcji.

88
    Malinowski dośrodkował w pole karne, ale z drobnymi problemami radzą sobie obrońcy Cracovii.

89
    Górkiewicz dośrodkował w pole karne, ale pewnie piłkę łapie wychodzący z bramki Pilarz.

90+1
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowych 90!

90+1
    Kita świetnie zwiódł dwóch obrońców i zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale posłał piłkę daleko obok bramki.

90+2
    Kita został ukarany żółtą kartką za przerwanie groźnej akcji Podbeskidzia.

90+3

Po bardzo wyrównanym i zaciętym spotkaniu Podbeskidzie Bielsko-Biała podzieliło się punktami z Cracovią. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (14:50:37)
    Gole: 61. Sokołowski (kar.) – 38. Papadópoulos

Kartki:   55. Łatka (POD) – 90+2. Kita (CRA)

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Zajac – Górkiewicz, Pietrasiak, Pietruszka, Chmiel (46. Sokołowski) – Sloboda, Telichowski, Iwański (73. Kołodziej), Łatka – Malinowski, Stąporski (46. Chrapek).
    Zmiany: Rybánsky – Sokołowski, Konieczny, Kołodziej, Deja, Chrapek, Lebedyński.

Cracovia: Pilarz – Nykiel, Żytko, Marciniak, Jaroszyński (80. Szeliga) – Danielewicz, Dąbrowski, Steblecki (84. Kita), Štraus – Papadópoulos, Boljević (76. Bernhardt).
    Zmiany: Perdijić – Bernhardt, Szeliga, Zejdler, Dudzic, Kapustka, Kita.

Sędziowie: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).