Benfica – Alkmaar 2:0 (koniec) | Juventus – Lyon 2:1 (koniec) | Valencia – Basel 5:0 (po dogrywce)
Sevilla – Porto 4:1 (koniec)
Benfica Lizbona
2:0 (1:0)
AZ Alkmaar
Czwartek 10.04.2014, 21:05 • Estádio da Luz, Lizbona • Liga Europy UEFA

Sędzia gwiżdże po oraz ostatni i kończy to spotkanie. Po dość nudnym meczu, Benfica zasłużenie wygrywa z AZ Alkmaar i awansuje do półfinału Ligi Europejskiej.
    Dziękujemy za śledzenie relacji live z tego spotkania. (22:56:39)

90+1
    Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Świetny drybling Cardozo w polu karnym rywali, Alvarado w porę wybija piłkę na rzut rożny.

89
    Przerwana akcja Holendrów, od wyrzutu z autu zaczną gospodarze.

88
    Dobra prostopadła piłka do Cardozo, Alvarado w porę wyciąga to podanie.

87
    Obie drużyny chyba już marzą o tym, żeby zejść do szatni.

86
    Cardozo fauluje rywala w środkowej strefie boiska.

84
    Fenomenalna podanie do Salvio który znalazł się sam na sam z bramkarzem AZ Alkmaar i oddał strzał prosto w Alvarado!

84
    Gospodarze spokojnie kontrolują grę i nieatakowani przez nikogo wymieniają podania na własnej połowie.

82
    Nieporozumienie w drużynie Benfici i zawodnicy AZ Alkmaar odbierają piłkę rywalom.

81
    Dobre dośrodkowanie na nogę Gudmundssona, który fatalnie pudłuje.

80
    Goście wymieniają podania na własnej połowie, zawodnicy Benfici są ustawieni bardzo wysoko co utrudnia grę przeciwnikom.

79
    Kolejna zmiana w drużynie gości, Henriksen zmienia Ortiza.

79
    Świetny strzał Gudmundssona ze skraju pola karnego, Moraes pewnie łapie piłkę.

77
    Podwójna zmiana w zespole gości. W miejsce Beerensa wejdzie Gudmundsson, natomiast Berguisa zmieni Haye.