Benfica – Alkmaar 2:0 (koniec) | Juventus – Lyon 2:1 (koniec) | Valencia – Basel 5:0 (po dogrywce)
Sevilla – Porto 4:1 (koniec)
koniec po dogrywce
Valencia CF
5:0 (2:0,)
FC Basel
Czwartek 10.04.2014, 21:05 • Estadio Mestalla, Walencja • Liga Europy UEFA

Po znakomitym, ale bardzo jednostronnym spotkaniu Valencia w pełni zasłużenie pokonała aż 5:0 FC Basel! Gospodarze zdołali odrobić straty i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (23:35:28)

118
    Gol dla Valencii!
    JUAN BERNAT przypieczętowuje awans Valencii do półfinału! Co za emocje na Estadio Mestalla! Obrońca przeprowadził indywidualną akcję w polu karnym i pewnie pokonał Sommera!

117
    Guaita został ukarany żółtą kartkę za grę na czas!

116
    Zmiana w drużynie FC Basel: z boiska schodzi Safari, na boisku pojawia się Embolo.

115
    Bernat przerywa faulem groźną akcję gości za co zostaje ukarany żółtą kartką.

114
    Paco został ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki.

113
    PACO ALCACER zdobywa swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu! Piatti kapitalnie zagrał przed bramkę, gdzie Paco z najbliższej odległości skierował piłkę do siatki!

112
    Die upada w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy! Basel w natarciu!

111
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Pereira, na boisku pojawia się Piatti.

110
    Ależ szczęście mieli teraz gospodarze! Sprzed pola karnego uderzył Die, ale piłka przeleciała minimalnie ponad bramką Valencii!

107
    Gospodarze muszą zdobyć teraz bramkę! Szwajcarzy bronią się całym zespołem we własnym polu karnym!

106
    Xhaka fauluje przy linii bocznej rywala za co zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

Po pierwszej części dogrywki wynik się nie zmienił, jednak goście stracili dwóch piłkarzy!

105
    Sauro ostro zaatakował w środku boiska Feghouliego! Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla zawodnika FC Basel! Goście grają już tylko w 9!

104
    Sauro i Vargas zostali ukarany żółtymi kartkami za przepychanki.

101
    Diaz został ukarany czerwoną kartką! Bardzo kontrowersyjna decyzja arbitra, który uznał, że zawodnik FC Basel kopnął bez piłki Jonasa.

98
    Keita po raz kolejny nieprzepisowo atakował Die za co został napomniany żółtym kartonikiem.

94
    Znakomicie broni Sommer! Bernat wykład piłkę na 5 metr do Parejo, który uderza mocno po ziemi, ale prosto w bramkarza FC Basel!

Piłkarze obu zespołów się mobilizują, czeka nas kolejne 30 minut wielkich emocji! Już za chwilę początek pierwszej części dogrywki!

Po 90. minutach gry Valencia prowadzi 3:0! Jednak w dwumeczu jest 3:3, a więc czeka nas dogrywka!

90
    Sędzia doliczył tylko trzy minuty do regulaminowych 90!

88
    To musiała być bramka dla Valencii! Paco przegrał pojedynek sam na sam z Sommerem! Dobitka Vargasa zatrzymała się na słupku!

82
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Mathieu, na boisku pojawia się Costa.

76
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Cartabia, na boisku pojawia się Jonas.

74
    Diaz został ukarany żółtą kartką za przekroczenie przepisów.

70
    Znakomita bramka zdobyta przez Valencią! Vargas kapitalnie zgrał piłkę na 15 metr do ALCACERA PACO, który z pierwszej piłki fantastycznie uderzył na bramkę! Żadnych szans nie miał Sommer!

66
    Ależ okazja dla Valencii! Paco oddał świetny strzał na bramkę z okolic pola karnego! Sommer zdołał trącić piłkę, która zatrzymała się na poprzeczce!

65
    Schar bardzo ostro zaatakował Vargasa za co obejrzał żółty kartonik!

62
    El Neny faulował w środku boiska za co słusznie został ukarany żółtą kartką.

61
    Zmiana w drużynie FC Basel: z boiska schodzi Degen, na boisku pojawia się Alijii.

55
    Ależ okazja dla Valencii! Vargas z pięciu metrów nie zdołał pokonać Sommera! Chilijczyk próbował dobijać z ostrego kąta, ale trafił tylko w słupek!

53
    Zmiana w drużynie FC Basel: z boiska schodzi Delgado, na boisku pojawia się Sio.

48
    Mathieu bardzo groźnie dośrodkował w pole karne, ale Vargas z bliskiej odległości nie zdołał skierować piłki w światło bramki!

Po pierwszej części spotkania w pełni zasłużenie prowadzi 2:0 Valencia! Piłkarze FC Basel po przerwie muszą zacząć atakować! Na drugą odsłonę tego meczu zapraszamy za 15. minut!

44
    Valencia odrobiła już większą część strat! Zapowiadają się emocje do samego końca tego spotkania!

43
    Szybko zrehabilitował się EDUARDO VARGAS, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pewnym strzałem głową umieszcza piłkę w siatce!

42
    Fatalne pudło Vargasa, który z bliskiej odległości nie zdołał pokonać Sommera!

38
    Fatalny błąd w obronie FC Basel! Długie podanie w pole karne Pereiry do ALCACERA PACO, który umieszcza piłkę obok Sommera, który się potknął!

35
    Die zachował się bardzo niesportowo! Upadł w polu karnym po delikatnym kontakcie z rywalem. Gracz Basel powinien zostać ukarany żółtą kartkę za symulację!