EA Guingamp
3:1 (1:1)
AS Monaco
Środa 16.04.2014, 21:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Puchar Francji

Po dużych emocjach Guingamp jak najbardziej zasłużenie pokonuje AS Monaco 3:1. Aż 110 minut musieliśmy czekać na rozstrzygającą bramkę. Brawa dla gospodarzy, którzy podeszli do tego meczu skoncentrowani i ambitnie walczyli przez całe spotkanie. Odnoszę wrażenie, że goście zlekceważyli dzisiaj rywala i to się na nich zemściło.

MVP dla strzelca dwóch bramek – Yatabaré, chociaż tak naprawdę w drużynie Guingamp było dzisiaj zdecydowanie więcej zawodników zasługujących na pochwałę.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (23:38:20)

120+1
    Minuta doliczona do drugiej części dogrywki.

120
    Douniama ukarany jeszcze kartonikiem.

119
    Świeto na trybunach trwa, próbują jeszcze goście, ale skutecznie bronią się miejscowi.

118
    Opłaciło się trenerowi gospodarzy tak długo czekać ze zmianami. Wykorzystali oni swoją świeżość i niemal napewno dali Guingamp awans do finału!

117
    Gol dla Guingamp!
    Szybka kontra gospodarzy, Atik wypuścił na lewej stronie Giresse, ten znakomitym podcięciem dograł do niepilnowanego MOUSTAPHY YATABARÉ, któy z woleja nie dał szans Romero!

114
    Do ataku od razu rzucili się piłkarze Monaco, ale czy to nie trochę za późno?

113
    Mamy bramkę dla gospodarzy! Fantastyczna akcja rezerwowych! Giresse dograł piękną piłkę w pole karne do wbiegającego FATIHA ATIKA który pewnym strzałem pokonuje Romero!

109
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Langila zmienia Giresse.

109
    Okazja Rodrígueza, który strzelał tuż zza pola karnego. Piłka minimalnie obok bramki!

108
    Ogromne zmęczenie wśród piłkarzy, wciąż jedną zmianę ma trener gospodarzy.

106
    Druga dogrywka rozpoczęta.

Wciąż bez rozstrzygnięcia w Guingamp. Ostatnie 15 minut gry, a później czekają nas karne.

105+1
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

105+1
    Żółta kartka dla Kerbrata za brzydki faul.

105
    Minuta doliczona do czasu pierwszej połowy dogrywki.

104
    Moutinho faulowany na środku boiska przez Diallo. Piłkę szybko jednak odzyskują miejscowi.