Everton – Crystal Palace 2:3 (koniec) | Man City – Sunderland 2:2 (koniec)
Everton F.C.
2:3 (0:1)
Crystal Palace F.C.
Środa 16.04.2014, 20:45 • Goodison Park, Liverpool • Angielska Premier League

Koniec! Ostatecznie gospodarzom nie udało się zdobyć w tym spotkaniu nawet jednego punktu! Crystal Palace po bardzo dobrym meczu zwycięża na Goodison Park z Evertonem 3:2. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (22:42:58)

90+6

90+5
    Dobre podanie za plecy obrońców do Mirallasa, który jednak miał problem przy przyjęciu piłki i ostatecznie stracił ją na rzecz jednego z defensorów gości.

90+4
    Kolejna centra w szesnastkę Crystal Palace, o piłkę walczył jeszcze Lukaku, ale był bez szans w pojedynku z golkiperem gości.

90+3
    Puncheon nie potrzebnie pozwolił sobie na dyskusje z arbitrem i został przez niego ukarany żółtym kartonikiem.

90+2
    Zbyt głębokie dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne gości i piłkę pewnie wyłapuje Speroni. Bramkarz gości stara się jednocześnie opóźniać grę i "urwać" kilka cennych sekund dla swojego zespołu.

90+1
    Mocne zagranie piłki z głębi pola przez Bainesa nie znalazło adresata i przy futbolówce znajdują się teraz piłkarze z Londynu.

90
    Aż sześć minut do drugiej odsłony tego widowiska doliczył główny arbiter!

89
    Do końca meczu pozostało coraz mniej czasu, czy Liverpoolczycy zdołają wywalczyć chociaż jeden punkt?

87
    Delaney został sfaulowany na własnej połowie przez Romelu Lukaku i arbiter słusznie odgwizduje rzut wolny na korzyść zespołu gości.

86
    Gol dla Evertonu!
    KEVIN MIRALLAS znalazł się z piłką w polu karnym gości, świetnie minął bramkarza Crystal Palace i umieścił piłkę w pustej bramce! Everton walczy do końca!

85
    Naismith zbyt mocno zaangażował się w walkę o piłkę na połowie rywala i sędzia odgwizduje przewinienie. Rzut wolny dla Crystal Palace.

83
    Tym razem defensywa gości bez problemu radzi sobie z dośrodkowaniem w pole karne po rzucie rożny.

82
    Ależ okazja gospodarzy! Po centrze z narożnika boiska piłka trafiła do Barkleya, którego strzał z najbliższej odległości noga wybronił Speroni!

81
    Piłkarze Crystal Palace zamknięci we własnym polu karnym. Drużyna gospodarzy będzie miała okazję do dośrodkowania w pole karne z rzutu rożnego.

80
    Ostatnia zmiana w ekipie gości. W miejsce Chamakha wejdzie Murray.

79
    Piłka po dośrodkowaniu Barkleya w pole karne gości pada łupem obrońców drużyny przyjezdnych.

78
    Ładna akcja Evertonu, ale prostopadłe podanie Lukaku w pole karne zostało przerwane przez defensorów Crystal Palace.

Gole: 61. Naismith, 86. Mirallas – 23. Puncheon, 49. Dann, 73. Jerome

Kartki:   64. Baines (EVE) – 44. Delaney (CPA)

Everton F.C.: Howard – Coleman, Stones, Distin, Baines – Deulofeu (46. Naismith), Barkley, Mirallas, Barry (60. Osman), McGeady (56. J. McCarthy) – Lukaku
    Zmiany: Alcaraz, Garbutt, Hibbert, J. McCarthy, Naismith, Osman, Robles

Crystal Palace F.C.: Speroni – Mariappa (68. Parr), Delaney, Dann, Ward – Puncheon, Ledley, Jedinak, Bolasie – Chamakh (80. Murray), Jerome (76. O'Keefe)
    Zmiany: Gayle, Hennessey, Ince, P.McCarthy, Murray, O'Keefe, Parr

Sędziowie: Marriner – England, Burt