Everton – Crystal Palace 2:3 (koniec) | Man City – Sunderland 2:2 (koniec)
2:2 (1:0)
Sunderland A.F.C.
Środa 16.04.2014, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League

Na dziś to wszystko z Manchesteru! Dziękuje za śledzenie relacji, zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com. Dobrej nocy! (22:43:13)

Sędzia Atkinson wskazuje na środek boiska, koniec meczu! Manchester City remisuje z Sunderlandem 2:2. Znakomita gra obu zespołów w tym meczu, na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Connor Wickham, który zdobył dwie bramki dla gości.

90+4
    Kolarov do Nasriego, ale piłkę przejmują gości.

90+3
    Przedzierał się prawą stroną Giaccherini, ale dobrze blokuje go Demichelis.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymał Zabaleta (Manchester City F.C.).

90+2
    Milner dośrodkowuje z lewej strony, ale piłka wychodzi poza linię końcową, od bramki Mannone.

90+1
    Znakomite widowisko w ostatnich minutach, czy któraś z drużyn zdoła strzelić zwycięską bramkę?!

90
    Sędzia dolicza 4 minuty.

90
    Nasri przestrzela w znakomitej sytuacji w polu karnym gości!

88
    Gol dla City!
    SAMIR NASRI uderza płasko z 11 metrów, jego uderzenie próbuje bronić Mannone, ale bramkarz gości bardzo nieudolnie próbuje złapać piłkę, ta wtacza się do siatki! Mamy remis!

86
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Fernandinho, na boisku pojawia się Rodwell.

85
    Przed nami ostatnie minuty, czy gospodarzy stać na wyrównanie.

85
    City cały czas w ataku, dośrodkowanie w pole karne gości zbyt miękkie, z bramki wychodzi Mannone, który łapie futbolówkę.

83
    Gol dla Sunderland!
    Znakomita kontra gości! Giaccherini szybko wyprowadza kontre, do ataku dołącza CONNOR WICKHAM, który otrzymuje znakomite podanie w pole karne i mocnym strzałem pokonuje Harta! Goście na prowadzeniu!

82
    Zmasowane ataki gospodarzy, goście bronią się całym zespołem pod swoim polem karnym.

82
    Fernandinho w pole karne gości, piłkę głową wybija O'Shea.

81
    Przed nami ostanie 10 minut, czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?