Everton – Crystal Palace 2:3 (koniec) | Man City – Sunderland 2:2 (koniec)
2:2 (1:0)
Sunderland A.F.C.
Środa 16.04.2014, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League

Na dziś to wszystko z Manchesteru! Dziękuje za śledzenie relacji, zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com. Dobrej nocy! (22:43:13)

Sędzia Atkinson wskazuje na środek boiska, koniec meczu! Manchester City remisuje z Sunderlandem 2:2. Znakomita gra obu zespołów w tym meczu, na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Connor Wickham, który zdobył dwie bramki dla gości.

90+4
    Kolarov do Nasriego, ale piłkę przejmują gości.

90+3
    Przedzierał się prawą stroną Giaccherini, ale dobrze blokuje go Demichelis.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymał Zabaleta (Manchester City F.C.).

90+2
    Milner dośrodkowuje z lewej strony, ale piłka wychodzi poza linię końcową, od bramki Mannone.

90+1
    Znakomite widowisko w ostatnich minutach, czy któraś z drużyn zdoła strzelić zwycięską bramkę?!

90
    Sędzia dolicza 4 minuty.

90
    Nasri przestrzela w znakomitej sytuacji w polu karnym gości!

88
    Gol dla City!
    SAMIR NASRI uderza płasko z 11 metrów, jego uderzenie próbuje bronić Mannone, ale bramkarz gości bardzo nieudolnie próbuje złapać piłkę, ta wtacza się do siatki! Mamy remis!

86
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Fernandinho, na boisku pojawia się Rodwell.

85
    Przed nami ostatnie minuty, czy gospodarzy stać na wyrównanie.

85
    City cały czas w ataku, dośrodkowanie w pole karne gości zbyt miękkie, z bramki wychodzi Mannone, który łapie futbolówkę.

83
    Gol dla Sunderland!
    Znakomita kontra gości! Giaccherini szybko wyprowadza kontre, do ataku dołącza CONNOR WICKHAM, który otrzymuje znakomite podanie w pole karne i mocnym strzałem pokonuje Harta! Goście na prowadzeniu!

82
    Zmasowane ataki gospodarzy, goście bronią się całym zespołem pod swoim polem karnym.

82
    Fernandinho w pole karne gości, piłkę głową wybija O'Shea.

81
    Przed nami ostanie 10 minut, czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

80
    W pole karne wszedł Kolarov, próbował odegrać do Dzeko na piąty metr, ale dobrze blokują defensorzy Sunderlandu.

79
    Kolejna próba Jovetica, ale jego strzał z linii pola karnego na ciało przyjmuje Brown.

78
    Nieporozumienie Dzeko z Zabaleta i piłka wychodzi na aut.

77
    Z dystansu mocnym strzałem szuka szczęścia Jovetic, ale to uderzenie dalekie od celu.

75
    Wszyscy zawodnicy Sunderlandu na własnej połowie, City próbuje szybko odpowiedzieć na straconą bramkę, ale dobrze przesuwają się w defensywnie gracze gości.

73
    Dośrodkowanie z lewej strony boiska Giaccheriniego, z najbliżej odległości do bramki City trafia CONNOR WICKHAM! Mamy wyrównanie!

72
    Dobre podanie Colbacka do Johnsona, bardzo dobra interwencja Harta.

71
    Dośrodkowanie Zabalety na prawej stronie zablokowane.

70
    Faul w ataku Milnera i od rzutu wolnego pod swoim polem karnym rozpoczną goście.

68
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Dzeko, na boisku pojawia się Negredo.

68
    Zmiana w drużynie Sunderland A.F.C.: z boiska schodzi Larsson, na boisku pojawia się Giaccherini.

67
    Do końca walczył o piłkę Larsson, ale według sędziego wyszła ona poza linię końcową, od bramki grę wznowi Hart.

65
    Jovetic próbował z przewrotki zaskoczyć bramkarza gości, ale ta próba ląduje wysoką nad bramką Mannone

65
    Kara dla Alonso za faul na Milnerze.

63
    Pierwsze uderzenie Jovetica na bramkę Mannone, ale spokojna interwencja bramkarza gości, zbyt słaby strzał gracza gospodarzy.

62
    Nieudane dośrodkowanie Larssona i wznowi grę Hart od własnej bramki.

61
    Bardzo spokojna gra gospodarzy, zawodnikom City wolno przemieszczają się pod pole karne Sunderlandu.

59
    Walka Johnsona i Kolarova na prawej stronie boiska pod polem karnym Harta, lepszy zawodnik City, który oddala zagrożenie.

58
    Wysoki pressing gospodarzy pod polem karnym Sunderlandu, ale gracze gości bez błędu przy wyjściu z własnej połowy.

57
    Negredo stracił piłkę pod polem karnym Sunderlandu, piłka w posiadaniu gości.

56
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Aguero, na boisku pojawia się Jovetic.

55
    Z prawej strony dośrodkowywał Aguero, zmuszony do wyjścia z bramki Mannone skutecznie piąstkuje piłkę.

54
    Dobrze przeczytał zamiary Milnera O'Shea i gracz gości przejął piłkę pod swoim polem karnym.

53
    Aguero niecelnie podawał do Fernandinho, który pokazał się w polu karnym gości.

52
    Goście "zamknięci" na własnej połowie, City próbuje przedostać się na pole karne Sunderlandu.

50
    Znakomite przejęcie Kompanego przed swoim polem karnym, atak rozpoczynają gospodarze.

49
    Goście spokojnie wyprowadzają piłkę ze swojej połowy, City ustawia się na głęboko na swojej połowie.

48
    Z rzutu wolnego z 30 metrów dośrodkowuje Larsson, ale dobrze przy tym stałym fragmencie gry broni Negreo, wybija piłkę na aut.

47
    Do środka zszedł Nasri, odegrał do Negredo, ale O'Shea zmusił Argentyńczyka do zejścia w róg pola karnego.

46
    Niecelne podanie Milnera do partnera na prawej stronie i rozpoczynają swój atak goście.

46

Koniec pierwszej połowy! Jak na razie oglądamy bardzo dobre widowisko w Manchesterze, zapraszamy za kilkanaście minut na drugą połowę!

45+4

45+4
    Niecelny strzał Nasriego kończy pierwszą połowę.

45+3
    Zabaleta próbuje dośrodkowywać z prawej strony, ale skutecznie blokuje obrońca gości.

45
    Sędzia dolicza cztery minuty do pierwszej połowy.

44
    Gracze gości "zamknięci" na własnej połowie, gospodarze szukają szansy na bramkę "do szatni".

43
    Odegranie Nasriego na lewą stronę do Kolarova, ten próbuje dośrodkowywać, ale jest skutecznie blokowany.

41
    Negredo przedzierał się lewą stroną, ale zdaniem sędziego piłka opuściła plac gry i od rzutu z autu rozpoczną goście.

40
    Kontra gospodarzy, Aguero do Negredo, ten ponownie chciał odegrać do Kuna Aguero, ale jego podanie zablokowane przez wracającego obrońcę Sunderlandu.

39
    Rzut rożny dla Sunderlandu, w powietrzu walkę o piłkę wygrywa Demichelis, który wybija piłkę.

38
    Negredo dogrywał w pole karne gości, do piłki doszedł Koralov, ale zawodnik Manchesteru źle przyjął sobie piłkę.

37
    Lewą stroną przedzierał się Johnson, ale dobrze w defensywie Demichelis, uniemożliwił dośrodkowanie zawodnikowi Sunderlandu.

36
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy środkowej linii, goście ustawiają się na swojej połowie.

33
    Starcie na linii pola karnego gospodarzy, Zabaleta blokował Boriniego, spowodował upadek gracza gości, mamy kolejną przerwę w grze.

32
    Z rzutu rożnego dośrodkowuje Nasri, ale piłka ponownie wybita poza "szesnastkę" gości.

31
    Żółtą kartkę otrzymał Vergini (Sunderland A.F.C.).

30
    Goście na połowie City, ale gracze Sunderlandu jak na razie nie mają pomysłu na stworzenie sobie dogodnej pozycji pod bramką Harta.

29
    Napastnik City już gotowy do dalszej gry.

28
    Przerwa w grze, na boisku leży Aguero, który potrzebuje pomocy medycznej.

27
    Kolejny raz bardzo dobrze w obronie Milner, blokuje dośrodkowanie Larssona.

26
    Faulowany Milner na prawej stronie boiska, krótkie rozegranie rzutu wolnego, w pole karne dogrywa Milner, ale nikt z jego partnerów nie ruszył do tego podania i piłka w rękach Mannone.

25
    Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie Nasriego, ale piłkę wybijają obrońcy gości.

24
    Larsson dośrodkowuje w pole karne gospodarzy, ale Hart dobrze wychodzi z bramki i łapię piłkę w rękawice.

23
    Johnson uderza z 20 metrów, ale ta próba bardzo niedokładna, Hart tylko "odprowadza" wzrokiem piłkę poza linię końcową.

22
    Kolejne niecelne zagranie Kolarova pod polem karnym gości i piłką w posiadaniu Sunderlandu.

21
    Kolarov przedzierał się w pole karne gości, ale gracz City zgubił piłkę przed "szesnastką" Mannone.

21
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.

19
    Dośrodkowanie Johnsona w pole karne z prawej strony blokuje Kompany.

17
    Znakomita szansa dla gości! Colback pudłuje w sytuacji "sam na sam" z Hartem!

16
    Milner próbował odgrywać z pierwszej piłki do Nasriego przed "szesnastką" gości, ale piłkę przejęli obrońcy Sunderlandu.

15
    Rzut wolny dla gości z lewej strony 20 metrów od bramki Harta, dobre dośrodkowanie Larssona, ale Demichelis wygrywa pojedynek w powietrzu z Brownem i defensor gości wybija futbolówkę.

14
    Fauluje w ataku Fernandinho i pod swoim polem karnym grę wznowią goście.

12
    Corner dla gości, głową uderza Larsson, ale jego strzał niecelny, grę wznowi Hart z linii piątego metra.

11
    Kolejna szansa City, niepewna interwencja Mannone po strzale Nasriego, z dobitki uderzał Fernandinho, ale jego strzał wysoką ponad bramką.

9
    Cattermole próbował podawać do partnera na lewą flankę, ale jego zamiar bardzo dobrze odczytał Kompany.

8
    Kolejna strata Milnera na prawej stronie, defensywa gości w tej strefie boiska gra jak na razie bardzo dobrze.

6
    Akcja gości prawą stroną, ale dośrodkowanie Alonso bardzo niecelne.

4
    Po szybkiej bramce na początek, gra się uspokoiła, gospodarze konstruują atak w środku boiska.

2
    Aguero podaje do Negredo, ale Argentyńczyk sprytnie przepuszcza piłkę, która trafia do nieupilnowanego FERNANDINHO, który silnym strzałem pokonuje bramkarza gości!

1
    Dobre podanie Demichelisa do Milnera na prawą stronę, ale obrońca gości nie dał się minął pomocnikowi City.

1

Mecz rozpoczną gości!

Na stadionie rozbrzmiewa hymn Manchesteru City "Blue Moon"

Przywitanie obu drużyn

Sędzia Atkinson wyprowadza na murawę obie jedenastki!

Manchester City F.C.: Hart – Kompany, Zabaleta, Kolarov, Demichelis, Milner, Nasri, Garcia, Fernandinho, Negredo, Aguero

Rezerwowi: Pantilimon, Richards, Lescott, Clichy, Rodwell, Dzeko, Jovetic

Sunderland A.F.C.: Mannone – Brown, O'Shea, Vergini, Alonso, Larsson, Johnson, Colback, Cattermole, Wickham, Borini

Rezerwowi: Ustari, Ba, Giaccherini, Mavrias, Altidore, Scocco

Sędziowie: M. Atkinson‎.

Witam Państwa! Już za kilkanaście minut początek spotkania! Znamy już składy desygnowane przez obu szkoleniowców na dzisiejszy mecz.

Zapraszam na relację live z tego spotkania, początek naszej relacji kilka minut przed 20.45, tylko w serwisie lajfy.com

Środowe spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Dla obu drużyn będzie to mecz o "sześć punktów", jednak obie drużyny walczą o zgoła inne cele, Manchester o mistrzostwo Premier League, a goście o utrzymanie się w lidze.

Goście jak na razie zajmują ostatnie 20 miejsce w stawce i są "czerwoną latarnią" ligi. Sunderland traci do bezpiecznej pozycji 7 punktów, więc z pewnością gracze gości dadzą z siebie wszystko w dzisiejszym meczu.

Dla gospodarzy będzie to kolejny ważny mecz w walce o mistrzostwo. W poprzedniej kolejce Manchester uległ na wyjeździe Liverpoolowi 2:3 i aby pozostać w walce o tytuł musi pokonać gości z Sunderlandu.

W środę 16 kwietnia Manchester City podejmie przed własną publiczności Sunderland.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.