Everton – Crystal Palace 2:3 (koniec) | Man City – Sunderland 2:2 (koniec)
Sunderland A.F.C.
Środa 16.04.2014, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

W środę 16 kwietnia Manchester City podejmie przed własną publiczności Sunderland.

Dla gospodarzy będzie to kolejny ważny mecz w walce o mistrzostwo. W poprzedniej kolejce Manchester uległ na wyjeździe Liverpoolowi 2:3 i aby pozostać w walce o tytuł musi pokonać gości z Sunderlandu.

Goście jak na razie zajmują ostatnie 20 miejsce w stawce i są "czerwoną latarnią" ligi. Sunderland traci do bezpiecznej pozycji 7 punktów, więc z pewnością gracze gości dadzą z siebie wszystko w dzisiejszym meczu.

Środowe spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Dla obu drużyn będzie to mecz o "sześć punktów", jednak obie drużyny walczą o zgoła inne cele, Manchester o mistrzostwo Premier League, a goście o utrzymanie się w lidze.

Zapraszam na relację live z tego spotkania, początek naszej relacji kilka minut przed 20.45, tylko w serwisie lajfy.com

Witam Państwa! Już za kilkanaście minut początek spotkania! Znamy już składy desygnowane przez obu szkoleniowców na dzisiejszy mecz.

Manchester City F.C.: Hart – Kompany, Zabaleta, Kolarov, Demichelis, Milner, Nasri, Garcia, Fernandinho, Negredo, Aguero

Rezerwowi: Pantilimon, Richards, Lescott, Clichy, Rodwell, Dzeko, Jovetic

Sunderland A.F.C.: Mannone – Brown, O'Shea, Vergini, Alonso, Larsson, Johnson, Colback, Cattermole, Wickham, Borini

Rezerwowi: Ustari, Ba, Giaccherini, Mavrias, Altidore, Scocco

Sędziowie: M. Atkinson‎.

Sędzia Atkinson wyprowadza na murawę obie jedenastki!

Przywitanie obu drużyn

Na stadionie rozbrzmiewa hymn Manchesteru City "Blue Moon"

Mecz rozpoczną gości!

1

1
    Dobre podanie Demichelisa do Milnera na prawą stronę, ale obrońca gości nie dał się minął pomocnikowi City.

2
    Gol dla City!
    Aguero podaje do Negredo, ale Argentyńczyk sprytnie przepuszcza piłkę, która trafia do nieupilnowanego FERNANDINHO, który silnym strzałem pokonuje bramkarza gości!

4
    Po szybkiej bramce na początek, gra się uspokoiła, gospodarze konstruują atak w środku boiska.

6
    Akcja gości prawą stroną, ale dośrodkowanie Alonso bardzo niecelne.

8
    Kolejna strata Milnera na prawej stronie, defensywa gości w tej strefie boiska gra jak na razie bardzo dobrze.

9
    Cattermole próbował podawać do partnera na lewą flankę, ale jego zamiar bardzo dobrze odczytał Kompany.

11
    Kolejna szansa City, niepewna interwencja Mannone po strzale Nasriego, z dobitki uderzał Fernandinho, ale jego strzał wysoką ponad bramką.

12
    Corner dla gości, głową uderza Larsson, ale jego strzał niecelny, grę wznowi Hart z linii piątego metra.

14
    Fauluje w ataku Fernandinho i pod swoim polem karnym grę wznowią goście.

15
    Rzut wolny dla gości z lewej strony 20 metrów od bramki Harta, dobre dośrodkowanie Larssona, ale Demichelis wygrywa pojedynek w powietrzu z Brownem i defensor gości wybija futbolówkę.

16
    Milner próbował odgrywać z pierwszej piłki do Nasriego przed "szesnastką" gości, ale piłkę przejęli obrońcy Sunderlandu.

17
    Znakomita szansa dla gości! Colback pudłuje w sytuacji "sam na sam" z Hartem!

19
    Dośrodkowanie Johnsona w pole karne z prawej strony blokuje Kompany.

21
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.

21
    Kolarov przedzierał się w pole karne gości, ale gracz City zgubił piłkę przed "szesnastką" Mannone.

22
    Kolejne niecelne zagranie Kolarova pod polem karnym gości i piłką w posiadaniu Sunderlandu.

23
    Johnson uderza z 20 metrów, ale ta próba bardzo niedokładna, Hart tylko "odprowadza" wzrokiem piłkę poza linię końcową.

24
    Larsson dośrodkowuje w pole karne gospodarzy, ale Hart dobrze wychodzi z bramki i łapię piłkę w rękawice.

25
    Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie Nasriego, ale piłkę wybijają obrońcy gości.

26
    Faulowany Milner na prawej stronie boiska, krótkie rozegranie rzutu wolnego, w pole karne dogrywa Milner, ale nikt z jego partnerów nie ruszył do tego podania i piłka w rękach Mannone.

27
    Kolejny raz bardzo dobrze w obronie Milner, blokuje dośrodkowanie Larssona.

28
    Przerwa w grze, na boisku leży Aguero, który potrzebuje pomocy medycznej.

29
    Napastnik City już gotowy do dalszej gry.

30
    Goście na połowie City, ale gracze Sunderlandu jak na razie nie mają pomysłu na stworzenie sobie dogodnej pozycji pod bramką Harta.

31
    Żółtą kartkę otrzymał Vergini (Sunderland A.F.C.).

32
    Z rzutu rożnego dośrodkowuje Nasri, ale piłka ponownie wybita poza "szesnastkę" gości.

33
    Starcie na linii pola karnego gospodarzy, Zabaleta blokował Boriniego, spowodował upadek gracza gości, mamy kolejną przerwę w grze.

36
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy środkowej linii, goście ustawiają się na swojej połowie.

37
    Lewą stroną przedzierał się Johnson, ale dobrze w defensywie Demichelis, uniemożliwił dośrodkowanie zawodnikowi Sunderlandu.

38
    Negredo dogrywał w pole karne gości, do piłki doszedł Koralov, ale zawodnik Manchesteru źle przyjął sobie piłkę.

39
    Rzut rożny dla Sunderlandu, w powietrzu walkę o piłkę wygrywa Demichelis, który wybija piłkę.

40
    Kontra gospodarzy, Aguero do Negredo, ten ponownie chciał odegrać do Kuna Aguero, ale jego podanie zablokowane przez wracającego obrońcę Sunderlandu.

41
    Negredo przedzierał się lewą stroną, ale zdaniem sędziego piłka opuściła plac gry i od rzutu z autu rozpoczną goście.

43
    Odegranie Nasriego na lewą stronę do Kolarova, ten próbuje dośrodkowywać, ale jest skutecznie blokowany.

44
    Gracze gości "zamknięci" na własnej połowie, gospodarze szukają szansy na bramkę "do szatni".

45
    Sędzia dolicza cztery minuty do pierwszej połowy.

45+3
    Zabaleta próbuje dośrodkowywać z prawej strony, ale skutecznie blokuje obrońca gości.

45+4
    Niecelny strzał Nasriego kończy pierwszą połowę.

45+4

Koniec pierwszej połowy! Jak na razie oglądamy bardzo dobre widowisko w Manchesterze, zapraszamy za kilkanaście minut na drugą połowę!

46

46
    Niecelne podanie Milnera do partnera na prawej stronie i rozpoczynają swój atak goście.

47
    Do środka zszedł Nasri, odegrał do Negredo, ale O'Shea zmusił Argentyńczyka do zejścia w róg pola karnego.

48
    Z rzutu wolnego z 30 metrów dośrodkowuje Larsson, ale dobrze przy tym stałym fragmencie gry broni Negreo, wybija piłkę na aut.

49
    Goście spokojnie wyprowadzają piłkę ze swojej połowy, City ustawia się na głęboko na swojej połowie.

50
    Znakomite przejęcie Kompanego przed swoim polem karnym, atak rozpoczynają gospodarze.

52
    Goście "zamknięci" na własnej połowie, City próbuje przedostać się na pole karne Sunderlandu.

53
    Aguero niecelnie podawał do Fernandinho, który pokazał się w polu karnym gości.

54
    Dobrze przeczytał zamiary Milnera O'Shea i gracz gości przejął piłkę pod swoim polem karnym.

55
    Z prawej strony dośrodkowywał Aguero, zmuszony do wyjścia z bramki Mannone skutecznie piąstkuje piłkę.

56
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Aguero, na boisku pojawia się Jovetic.

57
    Negredo stracił piłkę pod polem karnym Sunderlandu, piłka w posiadaniu gości.

58
    Wysoki pressing gospodarzy pod polem karnym Sunderlandu, ale gracze gości bez błędu przy wyjściu z własnej połowy.

59
    Walka Johnsona i Kolarova na prawej stronie boiska pod polem karnym Harta, lepszy zawodnik City, który oddala zagrożenie.

61
    Bardzo spokojna gra gospodarzy, zawodnikom City wolno przemieszczają się pod pole karne Sunderlandu.

62
    Nieudane dośrodkowanie Larssona i wznowi grę Hart od własnej bramki.

63
    Pierwsze uderzenie Jovetica na bramkę Mannone, ale spokojna interwencja bramkarza gości, zbyt słaby strzał gracza gospodarzy.

65
    Kara dla Alonso za faul na Milnerze.

65
    Jovetic próbował z przewrotki zaskoczyć bramkarza gości, ale ta próba ląduje wysoką nad bramką Mannone

67
    Do końca walczył o piłkę Larsson, ale według sędziego wyszła ona poza linię końcową, od bramki grę wznowi Hart.

68
    Zmiana w drużynie Sunderland A.F.C.: z boiska schodzi Larsson, na boisku pojawia się Giaccherini.

68
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Dzeko, na boisku pojawia się Negredo.

70
    Faul w ataku Milnera i od rzutu wolnego pod swoim polem karnym rozpoczną goście.

71
    Dośrodkowanie Zabalety na prawej stronie zablokowane.

72
    Dobre podanie Colbacka do Johnsona, bardzo dobra interwencja Harta.

73
    Gol dla Sunderland!
    Dośrodkowanie z lewej strony boiska Giaccheriniego, z najbliżej odległości do bramki City trafia CONNOR WICKHAM! Mamy wyrównanie!

75
    Wszyscy zawodnicy Sunderlandu na własnej połowie, City próbuje szybko odpowiedzieć na straconą bramkę, ale dobrze przesuwają się w defensywnie gracze gości.

77
    Z dystansu mocnym strzałem szuka szczęścia Jovetic, ale to uderzenie dalekie od celu.

78
    Nieporozumienie Dzeko z Zabaleta i piłka wychodzi na aut.

79
    Kolejna próba Jovetica, ale jego strzał z linii pola karnego na ciało przyjmuje Brown.

80
    W pole karne wszedł Kolarov, próbował odegrać do Dzeko na piąty metr, ale dobrze blokują defensorzy Sunderlandu.

81
    Przed nami ostanie 10 minut, czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

82
    Fernandinho w pole karne gości, piłkę głową wybija O'Shea.

82
    Zmasowane ataki gospodarzy, goście bronią się całym zespołem pod swoim polem karnym.

83
    Znakomita kontra gości! Giaccherini szybko wyprowadza kontre, do ataku dołącza CONNOR WICKHAM, który otrzymuje znakomite podanie w pole karne i mocnym strzałem pokonuje Harta! Goście na prowadzeniu!

85
    City cały czas w ataku, dośrodkowanie w pole karne gości zbyt miękkie, z bramki wychodzi Mannone, który łapie futbolówkę.

85
    Przed nami ostatnie minuty, czy gospodarzy stać na wyrównanie.

86
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Fernandinho, na boisku pojawia się Rodwell.

88
    SAMIR NASRI uderza płasko z 11 metrów, jego uderzenie próbuje bronić Mannone, ale bramkarz gości bardzo nieudolnie próbuje złapać piłkę, ta wtacza się do siatki! Mamy remis!

90
    Nasri przestrzela w znakomitej sytuacji w polu karnym gości!

90
    Sędzia dolicza 4 minuty.

90+1
    Znakomite widowisko w ostatnich minutach, czy któraś z drużyn zdoła strzelić zwycięską bramkę?!

90+2
    Milner dośrodkowuje z lewej strony, ale piłka wychodzi poza linię końcową, od bramki Mannone.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymał Zabaleta (Manchester City F.C.).

90+3
    Przedzierał się prawą stroną Giaccherini, ale dobrze blokuje go Demichelis.

90+4
    Kolarov do Nasriego, ale piłkę przejmują gości.

Sędzia Atkinson wskazuje na środek boiska, koniec meczu! Manchester City remisuje z Sunderlandem 2:2. Znakomita gra obu zespołów w tym meczu, na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Connor Wickham, który zdobył dwie bramki dla gości.

Na dziś to wszystko z Manchesteru! Dziękuje za śledzenie relacji, zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com. Dobrej nocy! (22:43:13)