PSG – Évian TG 1:0 (koniec) | Toulouse – Lyon 0:0 (koniec)
Toulouse FC
0:0 (0:0)
Olympique Lyon
Środa 23.04.2014, 18:30 • Stadium Municipal, Tuluza • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Po bardzo przeciętnym spotkaniu Tuluza remisuje bezbramkowo z Olympiquem Lyon. Mecz nie stał na wysokim poziomie, a akcji podbramkowych było jak na lekarstwo. Zespół gości nie miał jednak szczęścia po tym, jak w ostatniej akcji meczu Braithwaite uderzył w słupek. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na lajfy.com (20:21:49)

90+3
    Braithwaite uderza słupek, dobija jeszcze Sylla – nad bramką! Ależ nieszczęście Tuluzy!

90+2
    Niezłe uderzenie Aguilara, ale na posterunku był Lopes, który bez większych problemów złapał futbolówkę.

90+1
    Trzy minuty dolicza arbiter.

90
    Złe dośrodkowanie i żadnych problemów z wybiciem piłki nie mieli gracze Lyonu.

89
    Ben Yedder wywalczył korner dla swojego zespołu.

87
    W końcu! Furman wchodzi za Trejo.

86
    Zmiana w drużynie Olympique Lyonnais: z boiska schodzi Lacazette, na boisku pojawia się Gomis.

85
    Niedokładne podanie Mvuemby i szansa na kontrę zmarnowana.

83
    Nieubłaganie płyną minuty dla obu zespołów. Czy któraś drużyna pokusi się o bramkę w ostatnich minutach spotkania?