Olimpia Z. – Garbarnia 0:1 (koniec) | Limanovia – Radomiak 1:0 (koniec) | Łowicz – Stal S. W. 2:0 (koniec)
Legionovia – Wigry 0:0 (koniec) | Wisła Pu. – Stal Rz. 2:1 (koniec) | Motor – Świt NDM 2:0 (koniec)
Znicz – Siarka T. 4:0 (koniec)
Pelikan Łowicz
2:0 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Środa 23.04.2014, 16:30 • Stadion Miejski, Łowicz • 2 Liga Wschodnia

Pelikan wykorzystał przewagę zawodnika i w drugiej połowie strzelił dwie bramki! Zasłużone zwycięstwo Łowiczan! Druga połowa zdecydowanie lepsza niż pierwsza. Gospodarze świętują zwycięstwo. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na następne, tylko w lajfy.com (18:27:20)

90+3
    Od bramki zacznie Adrian Olszewski!

90+2
    Za Damiana Kosiorka wchodzi Maciej Perzyna. Debiut wychowanka Pelikana w drużynie.

90+2
    Strzela Michał Bogacz, ale niecelnie.

90+1
    Gol dla Pelikana!

Michał Gamla uderza w poprzeczkę! Piłka spada pod nogę Michała FABIJAŃSKIEGO który strzela przy prawym słupku!

90+1
    Faulowany Świątek na 17 metrze przed bramką! Świetna okazja na podwyższenie i zakończenie meczu!

90
    Bojańczyk trzymał piłkę w narożniku boiska ale w końcu ją stracił! Sędzia dolicza 4 minuty!

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Stal w ataku! Niedokładne podanie i kontra!

89
    Faulował Fabijański w walce o piłkę.

87
    Akcja lewą stroną, Mikołajczak dośrodkowuje i przecina Brodecki. Będzie róg!

86
    Stal naciska, próbuje zdobyć wyrównującą bramkę! We własnym polu karnym faulowany Wyszogrodzki!

85
    Wrócił na ławkę Mateusz Kantor, sędzia ponownie musiał usunąć go z boiska. Spokojniejszy fragment gry, Pelikan szanuje prowadzenie.

84
    Stal gra piłką, Pelikan w opałach! Faulowany teraz Dremliuk w polu karnym!

83
    Strzał Gamli w środek bramki!

82
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Golański, na boisku pojawia się Fabijański.

81
    Akcja Stali po prawej stronie boiska, prostopadłe podanie do Płonki i słaby strzał prosto w Olszewskiego!

80
    Błędy w środku pola z obu stron! Pelikan nie wykorzystuje swojej przewagi.

Marcin Gawryszczak

Gole: 75. Kosiorek, 90+1. Fabijański

Kartki:   42. Nowak (PEL), 73. Koman (PEL) – 21. Kantor (SSW), 45. Fabianowski (SSW)   60. Kantor (SSW)

Pelikan Łowicz: Adrian Olszewski – Michał Adamczyk, Krzysztof Brodecki, Mykola Dremliuk, Maciej Wyszogrodzki, Piotr Koman, Artur Golański (81' Michał Fabijański), Michał Gamla, Daniel Bończak (52' Damian Kosiorek, 90+3' Maciej Perzyna), Adrian Świątek, Damian Nowak (46' Patryk Bojańczyk)
    Zmiany: Przemysław Perzyna, Patryk Bojańczyk, Michał Perzyna, Damian Kosiorek, Michał Fabijański, Tomasz Dąbrowski, Eryk Lebioda

Stal Stalowa Wola: Dawid Wołoszyn – Michał Czarny, Mateusz Kantor, Michał Kachniarz, Damian Łanucha, Adrian Bartkiewicz, Wojciech Fabianowski (69' Damian Juda), Mateusz Agrasiński, Tomasz Płonka, Radosław Mikołajczak, Michał Bogacz
    Zmiany: Tomasz Wietecha, Michał Mistrzyk, Sylwester Sikorski, Damian Juda, Mariusz Sacha, Patryk Tur, Marcin Tur

Sędziowie: Maciej Mikołajewski, Krystian Urbański, Marek Michalewski