Elazigspor – Galatasaray 0:1 (koniec) | Fenerbahce – Rizespor 0:0 (koniec)
Niedziela 27.04.2014, 18:00 • Elazığ Atatürk Stadium • Turecka Süper Lig

Galatasaray pokonuje Elazigspor i zdobywa trzy punkty w tym spotkaniu! Za wspólnie spędzony czas dziękujemy bardzo serdecznie i życzymy wszystkim dalszych sportowych emocji! (20:01:27)

90+7
    Rozpoczyna się siódma doliczona przez arbitra minuta tego spotkania.

90+5
    Już jedna z ostatnich chwil tego spotkania. Gracze gości pewnie zmierzają po trzy punkty w tej rywalizacji.

90+4
    Sędzia z pewnością jeszcze da pograć zawodnikom obu drużyn z powodu długiej przerwy w grze, kiedy to była udzielana pomoc medyczna Muslerze.

90+3
    Galata natomiast przeskoczy Besiktas, który przegrywa aktualnie aż 3:0 z Sivass.

90+2
    Nie wydaje się prawdopodobnym, żeby grając w dziesiątkę gospodarze mogli urwać punkt faworyzowanemu Galatasaray. Jeśli aktualne wyniki się utrzymają to zespół Elazigspor Kulübü spadnie na szesnastą pozycję!

90+1
    Rozpoczęła się pierwsza z doliczonych minut. Piłkę skutecznie w środkowej strefie boiska utrzymują w swoim posiadaniu gracze gości.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta tego pojedynku. Jeszcze jedynie czas doliczony do tego spotkania może dać szansę i nadzieję walczącej o utrzymanie drużynie!

88
    Na ostatnie dwie minuty regulaminowego czasu gry strzał z dystansu oddaje zawodnik gości, jednak i tym razem piłka mija bramkę zespołu Elazigsporu.

86
    Kolejne niecelne uderzenie graczy gości. W tej sytuacji, nie spiesząc się zbytnio, grę od własnej bramki rozpocznie golkiper przyjezdnej drużyny.

84
    Galatasaray stara się kontrolować przebieg gry. Wymieniają podania w środkowej strefie boiska. Jest to o tyle ułatwione, że od kilkunastu minut grają w przewadze jednego gracza.

81
    Hajrovicia na boisku zastępuje Çolak.

79
    Na boisku dalej trwa zacięta walka o jeden choćby punkt drużyny Elazigsporu. Nie oddają jednak w dalszym ciągu kolejnych strzałów na bramkę, mimo iż wcześniej próbowali już łącznie piętnastokrotnie! (Przy jedenastu strzałach zespołu Galatasaray).

77
    Posiadanie piłki jest dosyć wyrównane, z nieznaczną przewagą gospodarzy (52%-48%).

76
    Pierwszą ofensywną akcję od dawna przeprowadzili goście, jednak i tym razem, jak w pierwszej połowie, brakuje skutecznego wykończenia pod bramką rywala.

74
    Po długo rozgrywanej akcji Deniz Yilmaz nieclenie uderza z linii pola karnego. Od własnej bramki grę wznowi Ceylan.

71
    Chilijczyk Tello zastępuje na murawie Ayika.

71
    Sytuacja gospodarzy mocno się komplikuje, gdyż za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę, z boiska wylatuje Kayhan!