Concordia – Olimpia E. 0:3 (koniec) | Stal Rz. – Stal M. 2:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Znicz 1:0 (koniec)
Garbarnia – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Limanovia – Łowicz 2:2 (koniec) | Olimpia Z. – Wigry 1:0 (koniec)
Świt NDM – Wisła Pu. 1:6 (koniec)
Olimpia Zambrów
1:0 (1:0)
Wigry Suwałki
Niedziela 27.04.2014, 16:002 Liga Wschodnia

Olimpia Zambrów pokonuje przed własną publicznością Wigry Suwałki 1:0. Jedyną bramkę, w 6. minucie meczu zdobył Steć. (17:52:31)

90+4
    Końcowe fragmenty meczu, niewiele wskazuje na zmianę rezultatu.

90+2
    Kolejny gracz w sędziowskim notesie. Karłowicz z Wigier Suwałki.

90+1
    4 minuty doliczone przez Piotra Łęgosza z Włocławka.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Olimpia coraz bliżej trzech punktów.

88
    Jastrzębski próbował naciągnąć arbitra na podyktowanie jedenastki. Za symulację ogląda żółty kartonik.

88
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Bogusz, na boisku pojawia się Romachów.

86
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Kuczałek, na boisku pojawia się Mleczek.

85
    Bogusz przerywa kontrę Zambrowa i ląduje w notesie sędziego.

84
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Hryszko, na boisku pojawia się Olszewski.

81
    Zakotłowało się w polu karnym Olimpii i o mały włos, a gospodarze sami wpakowali by piłkę do własnej bramki! Szczęśliwie jednak sytuacje wyjaśniają obrońcy.

79
    Fatalne zachowanie defensorów Wigier i w doskonałej sytuacji, z pola karnego nad bramką strzela Jastrzębski!

78
    Lauryn ukarany kartką za przerwanie groźnie zapowiadającej się kontry Olimpii.

76
    Kibice Wigier domagali się podyktowania jedenastki, ale zdaniem arbitra Tuttas nie był faulowany.

75
    Mądrze rozgrywa teraz Olimpia, by nie narazić się na kontratak rywali.

71
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Atanacković, na boisku pojawia się Karłowicz.

70
    20 minut pozostało graczom Wigier na zmianę niekorzystnego rezultatu.

69
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Poduch, na boisku pojawia się Zapolik.