Puszcza – GKS K. 2:2 (koniec) | Dolcan – Górnik Ł. 2:2 (koniec) | Chojniczanka – Okocimski 2:0 (koniec)
Stróże – Miedź 1:0 (koniec)
Dolcan Ząbki
2:2 (2:2)
Górnik Łęczna
Niedziela 04.05.2014, 12:30 • Dolcan Arena, Ząbki • Fortuna 1 Liga

Za uwagę prosto z Dolcan Areny dziękuje Jakub Niewiadomski, do zobaczenia!

Remis 2:2... I tym samym po znakomitym widowisku Dolcan niewykorzystuje szansy awansowania na pozycję wicelidera zaplecza ekstraklasy i pozostaje na czwartym miejscu w tabeli

90+3
    Sędzia Wojciech Krztoń poraz ostatni gwiżdze w tym spotkaniu!

90+2
    Główkuje Szmatiuk i cudem broni Humerski!

90+1
    Tym czasem Mraz z wolnego na dalszy słupek, główka piłkarza z Łęcznej i Humerski bardzo ładnie broni ten strzał, było groźnie! Okazja jeszcze dla Górnika z rożnego

90
    3minuty dłużej, tyle potrwa druga część spotkania

90
    Faul na połowie Dolcanu i do piłki z 40metrów dorzucać będzie Mraz... Może być groźnie

89
    Dolcan naciska i naciska, ale pod polem karnym gości brakuje im tak jak by pomysłu na wykończenie sytuacji

88
    Ostatnia zmiana w Górniku, wszystko na jedną kartę... Niedziela za Woźniaka

86
    Odebranie piłki przez Szałachowskiego który rajdem próbuje uruchomić Bonina, ale na posterunku Grzelak

85
    Górnik bez pomysłu na grę, nerwowa gra łecznian i nie potrzebne faule mogą się źle zakończyć, trener Szatałow krzyczy na swoich podopiecznych by przesuwali się do przodu

84
    Dolcan naciska z minuty na minute, teraz świetna wrzutka Klepczarka do Zajwińskiego i ten minimalnie obok słupka

80
    Do końca meczu 10minut plus to co doliczy arbiter, czy Dolcan mimo przewagi zdoła zwyciężyć i awansować historycznie na drugie miejsce w tabeli? Na to musimy poczekać aż do końcowego gwizdka

80
    Od razu zmiana w Łęcznej i na boisku melduje się Kwiecień w miejsce Bozoka

77
    Brutalny faul przy lewej części boiska Tadrowskiego na Zjawińskim, ławka trenerska Dolcanu cała się podniosła i domaga się usunięcia zawodnika gości z boiska. Sędzia Krztoń bez zastanawiania się pokazuję czerwony kartonik Julienowi. Górnik w dziesiątkę!

74
    Swoich szans próbował też Górnik, który chciał ruszyć z kontrą ale niestety na spalonym Szałachowski

73
    Trwa oblężenie bramki Prusaka przez gospodarzy! Wiśniewski przyjmuje piłkę na klatkę i potężnie strzela na bramkę, Prusak instynktownie broni!