Atalanta – AC Milan 2:1 (koniec) | Bologna – Catania 1:2 (koniec) | Cagliari – Chievo 0:1 (koniec)
Livorno – Fiorentina 0:1 (koniec) | Sassuolo – Genoa 4:2 (koniec) | Torino – Parma 1:1 (koniec)
Sampdoria – Napoli 2:5 (koniec) | AS Roma – Juventus 0:1 (koniec)
AS Roma
0:1 (0:0)
Juventus FC
Niedziela 11.05.2014, 17:45 • Olimpico, Roma • Włoska Serie A

Koniec! Bramka w ostatnich sekundach daje ostatecznie zwycięstwo Juventusowi Turyn, który wygrywa bitwę o bycie najlepszą drużyną we Włoszech! (19:42:04)

90+4

90+4
    Gol dla Juventusu!

Proste zagranie do niepilnowanego OSVALDO na 7. metrze, a ten mocnym strzałem nie dał żadnych szans na obronę Skorupskiemu!

90+1
    Arbiter główny zdecydował, że ten mecz musi trwać jeszcze przez cztery minuty.

90
    Torosidis zaskakuje Teveza wejściem od tyłu i zostaje ukarany. Teraz musi bardziej uważać.

88
    Totti zostaje jeszcze ukarany w samej końcówce tego meczu. To będzie żółta kartka.

87
    Pogba strzela z 25. metrów, ale Skorupski dobrze wiedział, co chce zrobić rywal i pewnie łapie piłkę obiema dłońmi. Daleki wykop.

86
    Skorupski specjalnie nie spieszy się z wykopem z piątego metra od bramki. Dla niego ten mecz mógłby się skończyć, aby zachował czyste konto.

84
    No i mamy po zmianach. Koniec zabawy dla Padoina, a teraz czas na pokaz umiejętności Marchisio.

82
    Uderzenie Nainggolana zostaje wybite w bok przez bramkarza! Dobitka w wykonaniu Florenzi'ego ponownie wybita na korner!

80
    I jeszcze jedna zmiana dla gospodarzy. Florenzi zmieni w ataku zmęczonego Destro.

78
    Mamy teraz wymuszoną przerwę w grze. Giorgio Chiellini doznał jakiegoś urazu i nie potrafi sam podnieść się z murawy.

77
    Trzeba przyznać, iż Łukasz Skorupski zaliczył dziś bardzo przyzwoity występ. Nie chwalimy jednak dnia przed samym zachodem słońca.

75
    I kolejna rotacja. Caceres za Barzagli'ego w barwach "Starej Damy" i oraz Osvaldo za Llorente.

72
    I kolejna zmiana dla gospodarzy. Toloi pojawi się na murawie, a zmieni on oczywiście Benatiana.

71
    Potężny strzał rozpędzonego Llorente z prawej strony pola karnego przenosi nad poprzeczką Skorupski! Co za mecz Polaka!

70
    Za moment powinniśmy się spodziewać kolejnych rotacji w składzie. Z tego, co widać zaczną teraz trenerzy "Starej Damy".

67
    No i kolejne przewinienie tym razem ze strony Pogby. Będzie rzut wolny i świetna okazja dla gospodarzy na pierwszą bramkę.

65
    Coraz więcej agresywnej gry, a coraz mniej ciekawych akcji – tak można opisać ostatnie dziesięć minut. Mamy nadzieję, że się to zmieni.

Gole: 90+4. Osvaldo

Kartki:   48. Destro (ASR), 59. Pjanić (ASR), 88. Totti (ASR), 90. Torosidis (ASR) – 22. Chiellini (JUV)

AS Roma: Skorupski – Torosidis, Benatia (72' Toloi), Castan, Bastos – Nainggolan, De Rossi (55' Taddei), Pjanić – Gervinho, Totti, Destro (80' Florenzi)

Rezerwowi: Lobont, Rafael, Ljajić, Taddei, Florenzi, Dodo, Maicon, De Sanctis

Juventus FC: Storari – Barzagli (75' Caceres), Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini – Pirlo – Marchisio, Padoin (84' Marchisio), Pogba – Tevez, Llorente (75' Osvaldo)

Rezerwowi: Buffon, Caceres, Ogbonna, Pepe, Peluso, Osvaldo, Padoin, Quagliarella, Isla, Rubinho, Giovinco

Sędziowie: C. Russo – A. Costanzo, M. Passeri – M. Grilli