Real Madryt – RCD Espanyol 3:1 (koniec) | FC Barcelona – Atletico 1:1 (koniec) | Valencia – Celta Vigo 2:1 (koniec)
Valencia CF
2:1 (1:1)
Celta de Vigo
Sobota 17.05.2014, 22:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Sędzia gwiżdże po raz ostatni i kończy to spotkanie. Po dość bezbarwnym mecz zawodnicy Valencii odnoszą spojone zwycięstwo na drużyną Celty Vigo.
    Według mnie, żadna z drużyn nie wykazała się niczym specjalnym na boisku i najsprawiedliwszy byłby remis. Dziękujemy za śledzenie relacji live z tego spotkania. (23:51:38)

90+2
    Krohn-Dehli nieudanie uderza z dystansu, piłka nie trafia w światło bramki Valencii.

90+1
    Świetny strzał Paco Alcacera, piłka trafia jednak prosto w zawodnika Celty Vigo.

90
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Feghouli schodzi z boiska, jego miejsce na boisku zajmie Vinicius Araujo.

88
    Zawodnicy Celty Vigo starają się jak najdłużej utrzymać w posiadaniu piłki na połowie gospodarzy.

87
    Nieudany strzał zawodnika Celty Vigo zza pola karnego, piłka przelatuje obok słupka.

86
    Sergio Alvarez pewnie łapie bezpańską piłkę posłaną w jego pole karne z głębi boiska.

85
    Nolito niecelnie dośrodkowuje piłkę w pole karne gospodarzy z narożnika boiska.

84
    Jonas schodzi z boiska, w jego miejsce wejdzie Barragan.

84
    Piatti uderza głową z trudnej pozycji, piłka przelatuje bardzo wysoko nad poprzeczką.

83
    Zawodnicy Valencii długo utrzymują się w posiadaniu piłki na połowie drużyny przyjezdnej.

82
    Nieudane dośrodkowanie w pole karne Celty Vigo, goście spokojnie wybijają piłkę.

80
    Brzydkie zachowanie Nolito i żółta kartka dla tego zawodnika.

79
    Zawodnicy Celty Vigo długo utrzymują się w posiadaniu piłki na połowie gospodarzy.

78
    Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Valencii, gospodarze zażegnują sytuację długim wybiciem piłki.

77
    Senderos dobrze blokuje strzał zawodnika Celty Vigo, korner dla drużyny przyjezdnej.