Bastia – Nantes 0:0 (koniec) | Lorient – Lille 1:4 (koniec) | Olympique – Guingamp 1:0 (koniec)
Monaco – Bordeaux 1:1 (koniec) | Nice – Lyon 0:1 (koniec) | PSG – Montpellier 4:0 (koniec)
Reims – Rennes 1:3 (koniec) | Sochaux – Évian TG 0:3 (koniec) | Saint-Étienne – Ajaccio 3:1 (koniec)
Toulouse – Valenciennes 3:1 (koniec)
AS Saint-Étienne
3:1 (2:0)
AC Ajaccio
Sobota 17.05.2014, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3:1. Saint – Etienne zajęło ostatecznie 4. miejsce w Ligue 1, a Ajaccio spada z ligi jako najgorsza drużyna tego sezonu w lidze! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (22:49:15)

90+2
    Gol dla Ajaccio!
    ISSA BARADJI pewnym strzałem pokonał Ruffier!

90+1
    Dwie świetne okazje dla gospodarzy na podwyższenie wyniku! Najpierw piłki nie sięgnął Erdinc, a kolejny strzał jednego z zawodników obronił Ochoa!

90+1
    Dwie minuty doliczył arbiter.

90
    Brandao naciskał obrońcę, ale Perozo nie pomylił się i wybił piłkę na aut.

88
    Świetna okazja na honorową bramkę dla Ajaccio! Tonucci mógł zdobyć bramkę, ale fantastycznie nogą obronił Ruffier!

87
    To ostatnie minuty Ajaccio w Ligue 1. Z pewnością woleli by w przyjemniejszy sposób zakończyć ten sezon!

86
    Rzut sędziowski. Diarra oddał piłkę gospodarzom.

86
    Na murawie zwija się Diarra. Ucierpiał po starciu z Sall'em.

84
    Ostatnia zmiana u gospodarzy. Za Corgnet'a wchodzi Brandao.

84
    Znów przy piłce gospodarze. Zbyt dużo pola do manewru rywalom pozostawiają piłkarze Ajaccio.

82
    Słupek!

82
    Do piłki podchodzi Gradel...

81
    Rzut karny dla Saint – Etienne! Faulowany Erdinc!

80
    Sędzia przerwał grę. Na boisku leży Corgnet. Tymczasem szykuje się trzecia zmiana przeprowadzona przez gospodarzy.

78
    Gol dla Saint-Étienne!
    Zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu Gradela, a najsprytniejszy okazał się LOIC PERRIN, który mocnym strzałem po krótkim słupku pokonał bramkarza gości! To już druga bramka tego zawodnika w tym meczu!